Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Left 4 Dead to sieciowy survival horror twórców Counter Strike''a. Warto zwrócić na tą produkcję trochę uwagi, ponieważ będzie to pierwszy survival horror rozgrywany przez sieć. premiera jak na razie ustalona jest na październik tego roku. Poniżej daję screeny.

20070519160246

20070519160301

20070519160313

20070519160325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, czytałem o tej gierce w CDA. Sieciówka, ludzie vs zombiaki :P Fajny pomysł na gre, ale jakoś nie wyobrażam sobie trybów sieciowych :P (o ile będą jakieś poza DM i TDM ew. CTF(?) ;)) Cóż, zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem o tej gierce w Clicku! Myśle że gierka bedzie fajna i zdobedzie fanów na cąłym świecie tak jak Counter Strike i Half Life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:14, Phelela napisał:

Ja czytałem o tej gierce w Clicku! Myśle że gierka bedzie fajna i zdobedzie fanów na cąłym
świecie tak jak Counter Strike i Half Life


Pożyjemy, zobaczymy. Moim zdaniem gra będzie bardzo dobra, ale nie zdobędzie takiego uznania jak wymieniony przez ciebie Half Life czy Counter Strike. Oczywiście chciałbym, aby ta gra była bardzo popularna, ale raczej nie przebije fenomenu powyżej wymienionych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania.

Procesor: P4 3.0 GHz
Pamięć RAM: 1 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista)
Karta grafiki: 256 MB (Pixel Shader 2.0)
Dysk twardy: 7.5 GB HDD
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zbytnio na bieżąco z info o tej grze, w związku z tym mam pytanie.
Czy ta gra ma tryb single z jakąś fabułą? czy to jest wyłącznie tytuł na sieć tak jak TF2 czy CS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnione wymagania sprzętowe

Procesor: P4 3.0 GHz, Dual Core 2.0, AMD64X2 (lub lepsze)
Pamięć RAM: 1 GB (Windows XP), 2 GB (Windows Vista)
Karta grafiki: 128 MB, kompatybilna z DirectX 9, obsługująca Pixel Shadery 2.0 (ATI 9600, GeForce 6600, lub lepsze)
Dysk twardy: 7.5 GB
System operacyjny: Windows XP/Vista/Vista64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:04, mroczny mrok napisał:

Left 4 Dead to sieciowy survival horror twórców Counter Strike''a. Warto zwrócić na tą
produkcję trochę uwagi, ponieważ będzie to pierwszy survival horror rozgrywany przez
sieć. premiera jak na razie ustalona jest na październik tego roku. Poniżej daję screeny.

Jest darmowy odpowiednik, Zombie Panic! Source. Dla mnie nawet lepsze, bo nie tylko czworo ludzi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden dodatkowy klucz, który daje możliwość odpalenia dema już teraz nie czekając na 11... więc kto chce pisać tutaj swój e-mail to wyśle, kto pierwszy ten lepszy
Powiem tylko tyle, że gra jest świetna, nie mogę się doczekać trybu versus i jakiegoś polskiego serwera bo narazie tylko z holendrami i brytyjczykami pogrywam.
Swoją kopie już zamówiłem na ultimie, jeżeli jeszcze ktoś zamówił, czy ma zamiar kupić grę to najlepiej niech poda swoje steam id i się po premierze popyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:15, lukaszczup napisał:

Mam jeden dodatkowy klucz, który daje możliwość odpalenia dema już teraz nie czekając
na 11... więc kto chce pisać tutaj swój e-mail to wyśle, kto pierwszy ten lepszy
Powiem tylko tyle, że gra jest świetna, nie mogę się doczekać trybu versus i jakiegoś
polskiego serwera bo narazie tylko z holendrami i brytyjczykami pogrywam.
Swoją kopie już zamówiłem na ultimie, jeżeli jeszcze ktoś zamówił, czy ma zamiar kupić
grę to najlepiej niech poda swoje steam id i się po premierze popyka.


matryb91@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:20, rybisiu napisał:

matryb91@gmail.com

poszło, miłej gry życze
najlepiej po uruchomieniu gry odpal konsole (~) i wpisz "openserverbrowser" będziesz miał liste serwerów jak w csie, tf2 itd. bo wchodzenie przez ten system szybkiego wyszukiwania często kończy się na grze w sporych lagach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:28, lukaszczup napisał:

> matryb91@gmail.com
poszło, miłej gry życze
najlepiej po uruchomieniu gry odpal konsole (~) i wpisz "openserverbrowser" będziesz
miał liste serwerów jak w csie, tf2 itd. bo wchodzenie przez ten system szybkiego wyszukiwania
często kończy się na grze w sporych lagach

Bardzo dziękuje :) Już ściągam dane na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować