Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 10:23, Kirabax napisał:

Rewolucja na miano HL? No weź przestań :)
Co ciekawego takiego w tym L4D? Klimat zombie nie jest tu aż tak realistyczny! Amunicjii
jest za dużo, a cała gra polega wyłącznie na zabijaniu zombiaków. Jedynie co-op ratuje
tą grę.


Po pierwsze ta gra to jest TYLKO co-op. W singlu nawet nie ma co ruszać, bo to nie jest gra do grania single. Po drugie, co ma realizm do gier? Nie każda dobra gra musi być koniecznie realistyczna. Gra polega na zabijaniu zombiaków w coopie to prawda, ale na czym tak naprawdę polega np. CS:S? Na zabijaniu przeciwników i to wszysko :P I jeszcze jedna sprawa - grać TYLKO na ekspercie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy sie :) Nie chodzi mi o realistyke ROZGRYWKI. Po prostu skoro jest zaraza. To skąd w przypadkowym domu np. M4A1? Zombie Panic: Source jest fajny, bo amy jest bardzo mało, a strzela się ciężko(wiadomo, strach). Dlatego ludzie kampią w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:01, Kirabax napisał:

Nie rozumiemy sie :) Nie chodzi mi o realistyke ROZGRYWKI. Po prostu skoro jest zaraza.
To skąd w przypadkowym domu np. M4A1? Zombie Panic: Source jest fajny, bo amy jest bardzo
mało, a strzela się ciężko(wiadomo, strach). Dlatego ludzie kampią w domach.


A kto się przejmuje skąd M4A1? Poza tym można to wytłumaczyć, że wcześniej ktoś tam był, ale zginął :P Ammo jest w L4D dużo, ale to dlatego, że i zombie jest chmara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to mi sie nie podoba. Drugim razem praktycznie nie ma po co wracać. Chyba że komuś tak strasznie sie co-op po sieci podoba. Ja nie wiem, "chozisz i hosisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz po pierwsze co jakiś czas Valve będzie aktualizował Left 4 Dead nowymi kampaniami itp.
Po 2 już jest setki nowych map robionych przez fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 13:33, Pawlo09 napisał:

Głupoty gadasz po pierwsze co jakiś czas Valve będzie aktualizował Left 4 Dead nowymi
kampaniami itp.
Po 2 już jest setki nowych map robionych przez fanów.

Wierzę w to. Ale co ci z nowych map jak latasz jak głupi i tylko zombiaki kosisz ;p. Gdyby było tak, że np. można w jakiś sposób fizyke wykorzystać, to by było kul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:04, Kirabax napisał:

Ciach


A grałeś chociaż, że tak krytykujesz? Wg. mnie gra jest super, może się wydawać że to zwykła kosiarka, w tej grze bez współpracy i taktyki drużyna szybko przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam to takie coś. Już tłumaczę. Jest to program w którym masz swoje konto (jak w XFire) i gry ze Steam możesz grać tylko poprzez rejestrację ich na swoim koncie Steam a potem normalną instalację. Potem by pograć po sieci grasz jakby przez Steam. W sumie Steam to sposób na piratów. Dodatkowo przez Steam automatycznie ściągają się poprawki do gier które masz zainstalowane. Dodatkową zaletą jest to że nawet płyt potem nie potrzebujesz. Wystarczy że masz Steam i logujesz się do swojego konta. Masz zarejestrowane gry i możesz je pobrać z sieci. Wszystko jest OK bo swoją kopie gry już zarejestrowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo było świetnie. Nie skuszę się jednak na pełną wersję. Pytacie dlaczego? Już odpowiadam. Cena <--> jakość. Gra jest strasznie droga. Wygląda przy tym dość średnio, moje obawy, że gra będzie bardzo przypominać Half-Life 2 potwierdziły się (engine...). Strasznie denerwują mnie modele z counter strike: Source! Gram bardzo dużo w CSS, dlatego zawsze gdy widzę taki model zastanawiam się "czy im naprawdę nie chciało się robić tego od początku?".

Do tego długość rozgrywki. Z natury kupuję strzelanki z dobrym multiplayerem, multikiem który zapewni mi zabawę od kilkudziesięciu do 100 godzin. (RPG''i i RTS''y tylko po przecenie :D). Coś czuje, że po kilkukrotnym skończeniu kampanii rzucę grę w kąt. Demo udało mi się skończyć przy drugim podejściu na ekspercie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 16:34, Pawlo09 napisał:

A tu kilka screenów z samej gry bez modyfikacji.


Hej, to nasze screeny! Tzn. PSATu. :P No ale spoko, to w celu pokazania innym, jak gra wygląda. ;)

L4D to świetna gra. W razie czego na Steamie zwę się mefiperes, *PSAT* Mefiperes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować