Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 11:36, Mac Cry napisał:

Może ktoś mi opisac tryb Versus? Na czym on polega?


4 graczy wciela sie w ocalalych, a 4 w bossow zombie. Bez zgrania i taktyki nie ma szans kazda, ze stron. Przypuszczajac, ze graja ogarnieci gracze:P

ps. sig. thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 12:38, Dzikq napisał:

4 graczy wciela sie w ocalalych, a 4 w bossow zombie. Bez zgrania i taktyki nie ma szans
kazda, ze stron. Przypuszczajac, ze graja ogarnieci gracze:P


Z czym jest ciężko, bo albo Zombie są mało zgrani, albo przeciwnie Ocalali to owieczki idące na rzeź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:53, DAMMAGE napisał:

Wie ktoś z Was może dlaczego przy instalowaniu gry nie można wskazać katalogu docelowego?
instaluje mi na C.

Chyba dlatego, że na C masz STEAM zainstalowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:08, sig gnojek napisał:

Ta gra jest głupia, prostolinijna , fake, crap, kupa.


I Ty się uważasz za dojrzałego człowieka? ;-) Ehh, "mężczyźni"...

A już niedługo będzie można pograć w dodatkowe kampanie stworzone przez graczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:08, sig gnojek napisał:

Ta gra jest głupia, prostolinijna , fake, crap, kupa.


Czesc BAMPERS. Jesli nie lubisz tej gry to nie wypowiadaj sie. Zrozum to dzieciacku, kwestia gustu. Mozesz sie spodziewac bana za multi acc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:08, sig gnojek napisał:

Ta gra jest głupia, prostolinijna , fake, crap, kupa.

ale odkrywcze konto... naturalnie ban ( w końcu się jakiegoś solidnego anty-fana dorobiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zamiast dyskusji o grze zrobił się malutki bałaganik :) Co do gry - jedyna wersja w jaką grałem to singlowe demo z Xbox Live. Powiem wam, że strzelanie do zombiaków jest świetne w tej grze! Rzeczy, które mi się podobają to np. to, że jak zamykasz drzwi bo nie chcesz żeby zombie za tobą weszły, truposzczaki po prostu je rozwalają:) W ogóle baaaaardzo podkręcili silniczek, bo gra jest lepsza od jakiejkolwiek gry jaką napędza source, szczególnie fajny efekt latarki. Ogólnie wrażenia fajne, dawno strzelanie do przeterminowanych trupów mnie tak nie bawiło jak w tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy Patch o to kilka zmian.
Poprawiono błąd umożliwiający Zainfekowanym przesuwanie dużych obiektów i blokowanie trasy Ocalałym
Poprawiono błąd +lobby
Poprawiono błąd związany z Witch, która nie potrafi nam nic zrobić, gdy stoimy tuż za nią
Poprawiono błąd z graczami, na których nie działał votekick, jeśli zmienili swój nick
Wyłączono możliwość zmiany poziomu trudności z poziomu konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 22:33, MateoKiszlo napisał:

L4D na ultima.pl za 69 zł! Tylko do końca poniedziałku, więc chętnym zalecam pośpiech.


Właśnie dzisiaj złożyłem zamówienie.
Taka gra za taka cenę.....;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie coś L4D. Jest tam single czy tylko multi ?? Jak to jest z uzbrojeniem ?? Dużo rodzajów ?? Jak z ammo ?? Zombiaki mają stałą wytrzymałość i po prostu większe się pojawiają czy tak jak w CoD 5 takie same ale więcej wytrzymują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:03, Kerigun napisał:

Kusi mnie coś L4D. Jest tam single czy tylko multi ?? Jak to jest z uzbrojeniem ?? Dużo
rodzajów ?? Jak z ammo ?? Zombiaki mają stałą wytrzymałość i po prostu większe się pojawiają
czy tak jak w CoD 5 takie same ale więcej wytrzymują ??

1. To gra powstała pod multi, single jest zalediwe treningiem.
2. Z broni masz tak: Colta .45(jeden lub dwa naraz), Uzi , Strzelba powtarzalna, Benelli M4 Super 90, Ruger Mini-14 sniper rifle, M16A3 + koktaile mołotowa i bomby rurowe. W przypadku grania zombie masz głónie siłe własnych rąk + umiejętności poszczególnych bossów.
3. Z ammo to jego ilość zależy od tego jak je marnujesz. Pistolety mają nielmitowane ammo ale są dość marną bronią, za to M16 to istna kosiarka ale amunicje zjada potwornie szybko. CZasem można znaleść miejsca gdzie można uzupełnić całe ammo. Broń miotaną można mieć tylko jedną na raz.
4. Zwykli zarażeni to mięso armatnie(choć niezgraną drużyne i tak szybko znadą), dość słabe, szybko padaja ale są piekielnie szybkie i jest ich cała masa. Sa jeszcze mozna powiedzieć bossowie, różnią się oni tym że są wytrzymalsi i mają sepcjalne umiejętnośći(skakanie po ścianach, chwytanie językiem, zwabianie zombie, ogromna siła). Jest też wiedźma ale jest ona swoistym NPC, jeśli jej nie sprowokujesz to nic nie zrobi, jednak jeśli przypadkiem ją sprowokujesz to będzie cie ścigać puki cie nie wykończy(chyba że ktoś ją zdejmie)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować