Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 00:03, Dzikq napisał:

A placiles przelewem?


Nie mam zaufania do sklepów w takich sprawach - zaś na allegro zawsze można zrównać z ziemią dzięki systemowi komentarzy ^^


Seles - po kilkadziesiąt egzemplarzy? Sam bym tak zrobił, gdybym miał większe zasoby gotówki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 08:14, Modok napisał:

A na jakich grasz detalach że mówisz że grafika jest słaba?



Gram na średnich detalach. Chodzi mi o porównanie grafiki do współczesnych produkcji. Left 4 dead przy nich troche odstaje. Ale grafika nie jest najważniejszym aspektem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że to zależy od tego z czym go porównujesz :P Bo np porównywanie z FC2 jest... niesprawiedliwe :P

Gram na high i wygląda ładnie. Modele teamu są ładne. Co do umarlaków to się zbytnio nie przyglądam. Imo grafika na 4+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:02, Dzikq napisał:

Dzis listonosz byl, ale z listami. Wiec pokladam nadzieje w jutrzejszy piatek:)


U mnie były kolejno : jajka/ziemniaki [ano słynni już w moim osiedlu sprzedawcy], gry do recenzji, listonosz ... ale w tym zgiełku L4D akurat zabrakło, grrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:00, Sancho Prub napisał:

Sądzę że to zależy od tego z czym go porównujesz :P Bo np porównywanie z FC2 jest...
niesprawiedliwe :P


Oczywscie sie z Tobą zgadzam w 100%-tach.
Podoba mi sie to że zombie nie są tacy markotni jak w innych grach tego typu, przykładowo ze po zauwazeniu głownego bohatera idą w ślimaczym tempie w jego kierunku. W tej grze jest inaczej i dlatego duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:24, Dzikq napisał:

Yhm. Jesli nie masz jeszcze statusu na stronie zaakceptowania zamowienia, to troche sobie
poczekasz. Trza bylo nie bac sie przelewow :P


Bez obaw, zamówienie zostało zaakceptowane, więc swą fobię - za pozwoleniem - będę pięlęgnował dalej. Ah, ah, kiedy to wreszcie dojdzie? Mam straszną chcicę akurat na to czego nie ma pod ręką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:40, Dzikq napisał:

Paczka nie doszla, mam nadzieje, ze przed swietami zobacze ja u siebie. Na razie mozna
pocieszyc sie ogladajac screeny L4D :)


W rzeczy samej pocieszające ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:03, Mac Cry napisał:

A skąd to info, jeśli mogę wiedziec?


Prostuje i dokonca nie wiem czy to byl ten sklep. A info przeczytalem z jakiegos artykulu w necie, jak znajde to pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem temat o tym na forum. Nie ma jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale na razie zrezygnuję z kupowania tam, bo coś ostatnio wysyłka im nawala. Chyba kupię UT3 na allegro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrescie dostalem maila, ktory zostal wyslany wczoraj wieczorem, ze realizacja zostala zrelizowana i dopiero co wyslana paczka z jej numerem. No to w poniedzialek albo w wtorek przy dobrych wiatrach poczty polskiej dostane swojego L4D.

PS. Troche sie rozpisalismy o tych wysylkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja w ubiegły wtorek zamówiłem na wirtusie za 108 zł;/ Ale i tak nie żałuje, bo gra wspaniała,a odebrałem ją osobiście, więc i tak wydałem mniej niż w sklepach:) Ale bajzel w tym swoim magazynie mają ogromny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie żałuję mimo, że wydałem 120zł :)) Najgorsze jest to, że ta gra tak wciąga. Siadam na pół godziny i wstaję po trzech pełnych zegarowych ze zdrętwiałym tyłkiem rozbieganym wzrokiem i mając na sumieniu kolejne kilkaset zombie.

Tak poza tym to zauważyłem, że niestety mało ludzi ma mikrofony, rzadko się zdarza żeby cały team był udźwiekowiony. W dodatku ci bez mikrofonów to zwykle n00by, więc sytuacja staje się nieciekawa. Aczkolwiek odczuwam pewną satysfakcję kiedy prowadzę n00bów przez level na expercie albo advanced i zwykle jako jedyny dochodzę do końca i mam na liczniku tyle zombie co cała reszta razem wzięta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zamówieniu ostatnio FEARa(jeszcze na niego czekam)mama zastrzegła się że nie da mi kasy do końca roku xD Więc muszę samodzielnie zbierać na tą grę...zanim uzbieram to psokojnie przejde FEARA i dodatek...tyle dobrych opinii o tej grze więc trzeba ją mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować