Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 12:50, tosz napisał:

> Najpierw trzeba kupić oryginał.
>
mam

U mnie samo z siebie wyskoczyło pobieranie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginał to podaj mi swój nick na steam i cię dodam do znajomych i zobaczę czy masz oryginał.

Masz pirata ponieważ Survival Pack to darmowy DLC który się ściąga sam i go nie ściągniesz z innej platformy niż steam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 14:24, Pawlo09 napisał:

Jak masz oryginał to podaj mi swój nick na steam i cię dodam do znajomych i zobaczę czy
masz oryginał.

Masz pirata ponieważ Survival Pack to darmowy DLC który się ściąga sam i go nie ściągniesz
z innej platformy niż steam/

mój nick tosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 14:24, Pawlo09 napisał:

Masz pirata ponieważ Survival Pack to darmowy DLC który się ściąga sam i go nie ściągniesz
z innej platformy niż steam/


Ściągniesz, ściągniesz, tylko nielegalnie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem i chciałbym poprosić o poradę. Otóż kupiłem dzisiaj w Saturnie Left 4 Dead, wracam do domu a w pudełku brakuje klucza steam. Nie wiem co mam z tym fantem dalej zrobić bo czytałem o takich przypadkach iż saturn nie chciał przyjąć reklamacji, ponieważ towar nie jest kompletny. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:03, Shiroraikou napisał:

Witam, mam pewien problem i chciałbym poprosić o poradę. Otóż kupiłem dzisiaj w Saturnie
Left 4 Dead, wracam do domu a w pudełku brakuje klucza steam. Nie wiem co mam z tym fantem
dalej zrobić bo czytałem o takich przypadkach iż saturn nie chciał przyjąć reklamacji,
ponieważ towar nie jest kompletny. Co robić?

Oj problem jest w tym że nic nie zrobisz. W Saturnie ci nic nie pomogą bo równie dobrze mogłeś wyjąć klucz z pudełka i go użyć. Valve chyba też ci nie pomoże. Choć pamiętam kiedyś była taka afera jak taki facet pracował w Valve i po prostu wyjmował kody z pudełek. One potem lądowały na takich serwisach jak allegro. Niestety nikt ci nie pomoże a bynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:27, Shiroraikou napisał:

No cóż. Będę próbował.

Próbuj bo nic innego ci nie zostało. A tak przy okazji ile zapłaciłeś za L4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:33, Shiroraikou napisał:

Jako że dzisiaj jest promocja w Satunie na wszystko(taniej o podatek VAT), to zapłaciłem
40 zł z groszami.

A nawet nie wiedziałem choć ja i tak do Saturna mam 30minut pociągiem. Ja za moją wersje zapłaciłem 37zł ale to tylko sam kod na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Bojkotu L4D2 - zapraszam na mojego gramsajta, pod koniec ostatniego wpisu (o Master Chiefie) znajduje się zabawny komiksik wykonany przez Dabu. Aha, Bojkot w chwili obecnej podpisało 41,365 graczy. Ja ufam Valve, i wiem że uda im się zrobić pełnowartościowy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 13:14, DiegoPOL napisał:

Co do Bojkotu L4D2 - zapraszam na mojego gramsajta, pod koniec ostatniego wpisu (o Master
Chiefie) znajduje się zabawny komiksik wykonany przez Dabu. Aha, Bojkot w chwili obecnej
podpisało 41,365 graczy. Ja ufam Valve, i wiem że uda im się zrobić pełnowartościowy
produkt.


Bojkot? Ale o co chodzi? Mógłbyś mnie zapoznać z sytuacją? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 13:16, tomasz23 napisał:

> Co do Bojkotu L4D2 - zapraszam na mojego gramsajta, pod koniec ostatniego wpisu
(o Master
> Chiefie) znajduje się zabawny komiksik wykonany przez Dabu. Aha, Bojkot w chwili
obecnej
> podpisało 41,365 graczy. Ja ufam Valve, i wiem że uda im się zrobić pełnowartościowy

> produkt.

Bojkot? Ale o co chodzi? Mógłbyś mnie zapoznać z sytuacją? :)

Naprawdę nie wiesz o co chodzi? Kiedy Valve wypuściło na E3 informację o L4D2, pewien fan złapał się za głowę i krzyknął "Oooo, nie! Tylko nie toooo!". Stworzył stronę community na Steamie, dotyczącą bojkotu L4D2. Uważa on albowiem, że wypuszczenie L4D2 tak szybko m.in. zrujnuje ilość serwerów w L4D1, a sama gra wygląda identycznie jak jedynka, jedynie ze zmienionymi modelami i bronią melee. Rzeczywiście tak było, ale Valve szybko zaczęło robić nowe bronie, common Zombiaki i nowych Infected. Aktualnie, jak napisałem powyżej, ponad 40 tysięcy osób podpisało, że na pewno nie kupi L4D2 i jest złe na Valve, że wypuszcza Sequela tak szybko. Kto by ich tam słuchał, pewien jestem że co najmniej połowa kupi L4D2. Valve nie spodziewało się takiej reakcji "fanów", ale zamierzają iść na kompromis. Dorzucą więcej rzeczy, do każdej kampanii robią filmik i głębszą historię, a do jedynki zamierzają jeszcze dorzucić kampanię (darmową na PC, za ok. 500 MP na Xboxie - to nie ich wina, Microsoft po prostu każe im robić płatne dodatki na których jeszcze bardziej wypcha swoje pełne już od dawna kieszenie), zapychającą dziurę między "No Mercy" a "Death Toll". Kampanii do jedynki miało być więcej i wcześniej, ale Valve jakie jest, takie jest. Uff... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować