Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

buuu... kolega napisał że L4D wyprzedane i Crysis też i Orange Box ;/ ale i tak się przejdę jutro bo się już za bardzo nakręciłem na tą grę i coś bym porobił w te długie wieczory w ferie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:06, Akoss-94 napisał:

A jak wyobrażasz sobie inne walki?
Kto szybciej przejdzie kampanie? :S


17 min na NM expert ^^

Hugo wciąż zostaje gram.pl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 00:12, Aku230 napisał:

Hugo wciąż zostaje gram.pl ^^


eh 50zł to trochę za dużo tzn. po prostu zbyt wiele kasy wydałem na gry w życiu i żałuje bardzo(WoW - ile kasy o matko) i traktowałem L4D za malutki wydatek i sporo rozrywki akurat na ferie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 00:36, UMC_Hugo napisał:

eh 50zł to trochę za dużo tzn. po prostu zbyt wiele kasy wydałem na gry w życiu i żałuje
bardzo(WoW - ile kasy o matko) i traktowałem L4D za malutki wydatek i sporo rozrywki
akurat na ferie :S


+ za bezcen tf2 tj orange box ^^

http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=9gze5&utm_source=sklep_gram&utm_medium=link&utm_content=ea_classics_2_za_1&utm_campaign=na_skroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 00:40, Aku230 napisał:

+ za bezcen tf2 tj orange box ^^


aaaa! faktycznie! O,O promocja! ok przemyśle sobie ten zakup przy śniadaniu i może kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zamówienie złożyłem ale nadal coś czuję się niepewnie odnośnie tej gry. Wiem, że gra chodzi przez Steama. Jak to wygląda? Połączenie jest dobre? Jest auto-wyszukiwanie serwerów? Ktoś korzysta z oszustw/cheatów? Co was denerwuje z tej grze? Jakie problemy? Co robiłeś 24 maja 2004 roku o 16:23?! Sprawozdanie na 1000 słów! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:52, UMC_Hugo napisał:

no zamówienie złożyłem ale nadal coś czuję się niepewnie odnośnie tej gry. Wiem, że gra
chodzi przez Steama. Jak to wygląda?

Odpalasz stima, włączasz grę. A jeśli chodzi o aktywację, zakładka moje gry, aktywuj grę w steam(na dole) >Połączenie jest dobre? Jest auto-wyszukiwanie serwerów?
Serwery są dobre, choć czasem zdarzają się lagi, wtedy warto zmienić serwer. Klikasz, wybierasz kampanię i poziom trudności a gra sama wyszukuje tobie graczy do rozgrywki

Dnia 24.01.2010 o 23:52, UMC_Hugo napisał:

Ktoś korzysta z oszustw/cheatów?

Po co ktoś miałby czitować w coopie? :)

Dnia 24.01.2010 o 23:52, UMC_Hugo napisał:

Co was denerwuje z tej grze? Jakie problemy?

Kilka gliczy, które Valve już poprawił. Co mnie denerwuje? Chyba mała liczba broni.

Dnia 24.01.2010 o 23:52, UMC_Hugo napisał:

Co robiłeś
24 maja 2004 roku o 16:23?! Sprawozdanie na 1000 słów! xP

O kurde, nie pamiętam :P Na pewno nie byłem w szkole. Wiem! Grałem na komputerze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:52, UMC_Hugo napisał:

no zamówienie złożyłem ale nadal coś czuję się niepewnie odnośnie tej gry. Wiem, że gra
chodzi przez Steama. Jak to wygląda? Połączenie jest dobre? Jest auto-wyszukiwanie serwerów?
Ktoś korzysta z oszustw/cheatów? Co was denerwuje z tej grze? Jakie problemy? Co robiłeś
24 maja 2004 roku o 16:23?! Sprawozdanie na 1000 słów! xP

do tego gra chodzi bez płyty jak jest na steamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 01:35, Kirabaxior napisał:

> Co robiłeś
> 24 maja 2004 roku o 16:23?! Sprawozdanie na 1000 słów! xP
O kurde, nie pamiętam :P Na pewno nie byłem w szkole. Wiem! Grałem na komputerze! :D


986 słów jeszcze ^^
"i grałem, grałem, grałem..."

Jakie problemy? po l4d2 ciężko się przestawić, dobry gracz w co-op będzie miał większe kłopoty na noraml niż na expert (ofc dobry team na expert to podstawa, na niższych grają nowi co odbija na teamworku, inne zastosowanie easy/normal to custom mapy)
odrazu uprzedzam, że dawno nie grałem w l4d1 a tym bardziej na publicu, a z tego co pamiętam być znośny, uczył grać (glitche jak kto woli ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra mam grę i przeszedłem już pierwszą kampanię z komputerem na normalnym poziomie trudności i poległem trzy razy. Przez większość czasu gra jest łatwa aż tu nagle wbiega tank, ja trafiam w samochód z alarmem i drużyna pada po 2 minutach. Co się stanie jeśli wyjdę z gry w trakcie rozgrywki online z innymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:18, UMC_Hugo napisał:

dobra mam grę i przeszedłem już pierwszą kampanię z komputerem na normalnym poziomie
trudności i poległem trzy razy. Przez większość czasu gra jest łatwa aż tu nagle wbiega
tank, ja trafiam w samochód z alarmem i drużyna pada po 2 minutach. Co się stanie jeśli
wyjdę z gry w trakcie rozgrywki online z innymi ludźmi?


Hahaha, ale siara xD na publikach dość często sie zdarzają ludzie jeszcze bardziej tępi od botów, ale lepiej graj online to może sie czegoś nauczysz, jak z botami na normal padasz w takiej akcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:18, UMC_Hugo napisał:

dobra mam grę i przeszedłem już pierwszą kampanię z komputerem na normalnym poziomie
trudności i poległem trzy razy. Przez większość czasu gra jest łatwa aż tu nagle wbiega
tank, ja trafiam w samochód z alarmem i drużyna pada po 2 minutach. Co się stanie jeśli
wyjdę z gry w trakcie rozgrywki online z innymi ludźmi?


co się stanie? różnie, zależy jak reszta traktowała tą grę ^^
na normal to się pomija, na expert to może wkurzyć, 1-2 próba i wychodzi -.-''
w l4d1 molotov już zadaje dmg tankowi czy wciąż limit czasu?

w której kampanii tank wybiega 3x niedaleko auta?

nie schodź z poziomem na easy, przynajmniej na oryginalnych mapach i na publicu, niczego się nie nauczysz, najlepiej opanować PPM i aiming i iść na advance lub versus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 20:40, Lord_Polish napisał:

> Przeszedł ktoś no mercy na left 4 dead 2? Chodzi mi o expert.

No Mercy jest w 1. I tak... Ja przeszedłem.

W dwójce też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 20:22, astradamus napisał:

Przeszedł ktoś no mercy na left 4 dead 2? Chodzi mi o expert.

zdefiniuj które, bo jeśli dobrze kojarzę to są 3 wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i muszę przyznać że gra w internecie nie jest taka jakiej się spodziewałem(co w sumie jest normalne w grach). Gra działa ładnie, dobre połączenie, nie spotkałem się z żadnymi błędami, nie licząc dziwnego serwera z jakimś modem czy czymś który zacinał się podczas ładowania. Nie wiem co to było. Najbardziej wkurzają i psują mi zabawę ludzie którzy w tej grze często są jacyś dziwni. Robią głupie rzeczy, biegają gdzieś daleko, zero komunikacji z nimi, wyłażą w trakcie gry, nie pomagają. Wydają się strasznie zabłąkani. Zdarzają się gry fajne i dobrze zorganizowane z graczami którzy wiedzą że grają i o co w tym wszystkim chodzi i wtedy są emocje podczas rozgrywki. Szkoda że nie jest tak przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować