Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2010 o 17:25, konrad_t5 napisał:

Witam, mam takie pytanie, gra ktoś jeszcze w l4d1 ?


Oczywiście, gra chyba nigdy nie umrze, mnie osobiście bardziej się podoba niż l4d2 ze względu na klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2010 o 17:55, Alehor napisał:

Oczywiście, gra chyba nigdy nie umrze, mnie osobiście bardziej się podoba niż l4d2 ze
względu na klimat


Mi też, dlatego się pytałem, bo fajnie by było pograć z kimś stąd, w miarę "normalnym", bo mam dość grania z bandą dzikusów, przynajmniej na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 17:55, Alehor napisał:

> Witam, mam takie pytanie, gra ktoś jeszcze w l4d1 ?

Oczywiście, gra chyba nigdy nie umrze, mnie osobiście bardziej się podoba niż l4d2 ze
względu na klimat

L4D2 lepsze od 1, ale pewnie nie kupię, bo cena 2x droższa niż L4D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiałem, czego mi brakuje w l4d2 z l4d1
początek, że klimat, no ale nie, bohaterowie? no coś może w tym być, ale chyba najbardziej zmiana otoczenia z zamkniętego na otwarte (nowi SI stają się bezużyteczni albo zabójczy, spitter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem Left 4 Dead Goty Edition. Bo zainstalowaniu zaczyna wgrywać jakąś aktualizacje. Potrzebna ona jest?? Długo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje ze Steam (domyślam się że to on ci ściąga tą aktualizację) są potrzebne do gry, jak ich nie ściągniesz to nawet w singla nie zagrasz. Ale za to jak już wszystko będziesz miał, to możesz pykać bez obaw w multi i singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 18:10, MaccCry napisał:

Mógłby mi ktoś napisac jak się wgrywa mody i mapy do L4D?


1. Ściągasz, np. z L4D Maps
2. Kopiujesz plik .vpk do katalogu:

X:\[jak tam masz]\Steam\steammapps\common\left 4 dead\left4dead\addons

3. Nie pamiętam, czy automatycznie są włączone po wgraniu, czy nie. Wejdź gdzieś w menu gry w mody i tam włącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja podczas gry w kampanie "Crush Course", jak wchodze do budynków mam jakieś opętane dźwięki?Nie dość że grają jakieś dziwne dźwięki to mi przycisza reszte gry tak że słychać tylko to.Jak wyciszyłem muzykę zniknęły, za to praktycznie cały czas mam zamiast tego coś takiego, że mi po prostu całą gre przycisza... jest jakieś rozwiązanie tego dziwnego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 13:11, konrad_t5 napisał:

Czy tylko ja podczas gry w kampanie "Crush Course", jak wchodze do budynków mam jakieś
opętane dźwięki?Nie dość że grają jakieś dziwne dźwięki to mi przycisza reszte gry tak
że słychać tylko to.Jak wyciszyłem muzykę zniknęły, za to praktycznie cały czas mam zamiast
tego coś takiego, że mi po prostu całą gre przycisza... jest jakieś rozwiązanie tego
dziwnego problemu?


Tak ma być :}

To prawdopodobnie nalot albo coś innego, bądź co bądź tworzy dla mnie klimat tej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2010 o 10:15, MateoKiszlo napisał:


Tak ma być :}

To prawdopodobnie nalot albo coś innego, bądź co bądź tworzy dla mnie klimat tej mapy.


No raczej ta ma nie być na żadnym z kompów na których grałem w L4D nie miałem takich sytuacji więc to u was obu coś jest skopane aczkolwiek nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2010 o 10:15, MateoKiszlo napisał:


Tak ma być :}

To prawdopodobnie nalot albo coś innego, bądź co bądź tworzy dla mnie klimat tej mapy.


No tak, fajnie, tylko strasznie upierdliwe jak przycisza wszystko, łącznie z graczami mówiącymi przez mikrofony.

@Piter_Fersin

Tak myślałem, żaden znajomy nie ma tak jak ja na crush course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 17:33, konrad_t5 napisał:


>
> Tak ma być :}
>
> To prawdopodobnie nalot albo coś innego, bądź co bądź tworzy dla mnie klimat tej
mapy.

No tak, fajnie, tylko strasznie upierdliwe jak przycisza wszystko, łącznie z graczami
mówiącymi przez mikrofony.

@Piter_Fersin

Tak myślałem, żaden znajomy nie ma tak jak ja na crush course.

to uciszanie wszystkiego łącznie z graczami ma budować klimat tak samo jak blokowanie komunikacji głosowej w chmurze smokera, czy buduje, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 22:50, rtyrtyrty napisał:

>
> >
> > Tak ma być :}
> >
> > To prawdopodobnie nalot albo coś innego, bądź co bądź tworzy dla mnie klimat
tej
> mapy.
>
> No tak, fajnie, tylko strasznie upierdliwe jak przycisza wszystko, łącznie z graczami

> mówiącymi przez mikrofony.
>
> @Piter_Fersin
>
> Tak myślałem, żaden znajomy nie ma tak jak ja na crush course.
to uciszanie wszystkiego łącznie z graczami ma budować klimat tak samo jak blokowanie
komunikacji głosowej w chmurze smokera, czy buduje, nie wiem.


Co innego Smoker czy boomer a co innego po wejściu do budynku wyciszanie do zera wszystkiego i dziwne trzaski, na bank coś jest nie tak z jego L4D, polecam reinstal albo przynajmniej sprawdzenie integralnści plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2010 o 22:50, rtyrtyrty napisał:

to uciszanie wszystkiego łącznie z graczami ma budować klimat tak samo jak blokowanie
komunikacji głosowej w chmurze smokera, czy buduje, nie wiem.


Poważnie? Nie zauważyłem żebym miał coś takiego w chmurze smokera, ale dobra....

@Piter_Fersin

Dzięki, zabieram się za reinstal, mam nadzieje że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować