Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2010 o 17:27, Beleth napisał:

chyba za długo siedziałem z głową w nocniku - zmiana co tydzień mówisz?
to fantastyczny pomysł :D
a powtarzają się czy za każdym razem co innego?
czy są "acziwki" za zaliczone mutacje?


Miało być co tydzień co innego, ale raz im się powtórzyło (a raczej jedna mutacja się na 2 tygodnie przeciągnęła). A jak gracze będą krzyczeli, że CHCĄ jakieś mutacji na stałe - dostają. Na razie wszedł Realism Versus, pierwsza mutacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 16:23, Feallan napisał:

Miało być co tydzień co innego, ale raz im się powtórzyło (a raczej jedna mutacja się
na 2 tygodnie przeciągnęła)


a raczej była mowa od początku że co miesiąc będzie sonda i dadzą jeszcze raz to co zostanie wybrane w trakcie tej sondy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 16:23, Feallan napisał:

Miało być co tydzień co innego, ale raz im się powtórzyło (a raczej jedna mutacja się
na 2 tygodnie przeciągnęła). A jak gracze będą krzyczeli, że CHCĄ jakieś mutacji na stałe
- dostają. Na razie wszedł Realism Versus, pierwsza mutacja.


zobaczmy czy dobrze zrozumiałem - jeśli jakaś mutacja się spodoba graczom to zostaje następnie wydana jako stały element gry, a nie jednorazowy bonus, czy tak?

a mówiono może czy są jakieś ograniczenia tej akcji z mutacjami? np. wydadzą 10 i skończą, czy też może to już tak na stałe będzie, po wieki wieków amen i nowe mutacje będą ciągle wymyślane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 13:32, Beleth napisał:

zobaczmy czy dobrze zrozumiałem - jeśli jakaś mutacja się spodoba graczom to zostaje
następnie wydana jako stały element gry, a nie jednorazowy bonus, czy tak?

Najlepsza mutacja z danego miesiąca powraca na kolejny tydzień, a jeśli fanom się NAPRAWDĘ podoba, to ewentualnie można myśleć o wprowadzeniu na stałe. Przynajmniej taki był zamysł.

Dnia 05.06.2010 o 13:32, Beleth napisał:

a mówiono może czy są jakieś ograniczenia tej akcji z mutacjami? np. wydadzą 10 i skończą,
czy też może to już tak na stałe będzie, po wieki wieków amen i nowe mutacje będą ciągle
wymyślane?

20 mutacji już jest. Kolejne może będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, takie głupie pytanie ale.. jak zainstalować fanowskie mapy do l4d? kiedyś mi sie same ładowały, a teraz po formacie i ponownym zainstalowaniu l4d, po prostu sie zainstalować da... Jakiś program do tego jest potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 22:46, konrad_t5 napisał:

Dobra, takie głupie pytanie ale.. jak zainstalować fanowskie mapy do l4d? (...)


Wrzucasz mapki do folderu [tam_gdzie_zainstalowałeś_Steama]\Steam\steamapps\common\left 4 dead\left4dead\addons\.
I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 22:50, Kirabaxior napisał:

Mogłem poczekać na tego mutatora, bym się wcześniej nie męczyl z aczivkiem na przejście
kampanii z bronią melee :P


ja jeszcze go nie zdobyłem więc będę próbował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spróbuj póki trwa ta mutacja - bardzo prosto, tylko pamiętaj by nie strzelić z pistolca, którego standardowo otrzymujesz na starcie. Ja raz jak robiłem tego aczivka, grałem piłą. Skończyło mi się paliwo, a akurat leciała horda, przez co po skończeniu paliwa bohater automatycznie wyjął pistolca i strzelił z niego raz. Nie trafiłem nikogo, ale aczivka mi nie zaliczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś rano sobie pograłem na expercie w the passing z piłami...niezła masakra ^_^
gdyby nie to że wywaliło dwóch graczy na sam koniec to byśmy rozłożyli tę mapkę :D
dobry układ jak dwóch graczy ma piły a dwóch podwójne pistolety, wtedy świetnie się uzupełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 00:05, Wemidius napisał:

> Dobra, takie głupie pytanie ale.. jak zainstalować fanowskie mapy do l4d? (...)

Wrzucasz mapki do folderu [tam_gdzie_zainstalowałeś_Steama]\Steam\steamapps\common\left
4 dead\left4dead\addons\
.
I już.


Dziękuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować