Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2010 o 15:32, Lolnik1 napisał:

A mam pytanie czy postać w l4d2 w multi rozwijamy swoją postać, tzn. są lvle lub jakieś
skille do odblokowania, itemy itp.?



nie, zdobywasz tylko acziwki zaliczane na twoje konto, nie ma czegoś takiego jak "własna postać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienci latają w grze i normalnie takich dźwięków używają, pytam się skąd to mają i piszą, że z fpsbanana i że są to addony do gry . Nie wiem w jakiej kategorii tego szukać na stronie, skrypty czy dźwięki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 09:42, Crew_900 napisał:

Gdzie mogę ściągnąć do Left 4 Dead 2 jakiś addon co pozwalałby mi w grze komendy do mówienia
jak Tank itp ... ?

Ogarnij ''vocalize l4d2'' w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W L4D2 nie można używać komend "vocalize" jak w jedynce. Tutaj trzeba sobie samemu stworzyć comm-rose - to, co masz pod przyciskiem Z i X (te wypowiedzi, typu "Sorry", "Thanks" itp.), i tam można poumieszczać różne komendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:30, Crew_900 napisał:

Klienci latają w grze i normalnie takich dźwięków używają, pytam się skąd to mają i piszą,
że z fpsbanana i że są to addony do gry . Nie wiem w jakiej kategorii tego szukać na
stronie, skrypty czy dźwięki ....


nie cierpię gości którzy latają po mapie i non stop wrzeszczą np. "pills!" albo "tank!" albo cokolwiek innego
szlag trafia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:34, Feallan napisał:

Dwójka za 7,5 ojro (30 zł!) prosto od wujka Steama, a więc bez cenzury i bez haczyków.
I bez pytań. Kupować. :)


Oooo ... czekałem aż zejdzie do EA Classic, ale tam będzie za 50zł, więc tu się opłaca, że hej. Ah, chyba kupuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 22:16, Outlander-pro napisał:

Oooo ... czekałem aż zejdzie do EA Classic, ale tam będzie za 50zł, więc tu się opłaca,
że hej. Ah, chyba kupuję!


Kupuj, kupuj. Gra niesamowicie grywalna, zdecydowanie lepsza od jedynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce dostać L4D2 jeszcze taniej, to zapraszam do tematu "Okazyjne ceny gier" na forum markolf.pl - zamawiamy tam 4-paki gry - wyjdzie jakieś 25zł. Ewentualnie podobną akcję można przeprowadzić tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 12:24, LESZ3u napisał:

Jak ktoś chce dostać L4D2 jeszcze taniej, to zapraszam do tematu "Okazyjne ceny gier"
na forum markolf.pl - zamawiamy tam 4-paki gry - wyjdzie jakieś 25zł. Ewentualnie podobną
akcję można przeprowadzić tutaj.

Mógłbyś podać konkretnego linka?
Płatność przelewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na rozgromienie zombie tak za 30-40 minut ? Szukam ekipy najchętniej przejde wszystkie kampanie na raz :P

Chodzi mi o L4D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie jedynki, jak zainstalować dodatkowe kampanie z tej oto stronki http://www.l4dmaps.com/ oczywiście czytałem zamieszczoną tam instrukcję i wykonałem zalecenia lecz nic się nie dzieje gdy klikam prawym na pliku .vpk wybieram "otwórz za pomocą" klikam Steam i tylko uruchamia mi się właśnie Steam.
Może robię coś nie tak możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 18:56, twardy90 napisał:

Mam pytanie odnośnie jedynki, jak zainstalować dodatkowe kampanie z tej oto stronki http://www.l4dmaps.com/


Wrzucasz mapki do folderu [tam_gdzie_zainstalowałeś_Steama]\Steam\steamapps\common\left 4 dead\left4dead\addons\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować