Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2010 o 00:08, NecroVisioneR napisał:

Czy polecacie kupić L4D2?Nie miałem nigdy doczynienia z tą grą?Mozęcie powiedizeć jak
się w multi gra?


Przefajnie. Gra na co najmniej 100 godzin. :) Bardzo polecam, bardzo oryginalna i odjechana gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:08, NecroVisioneR napisał:

Czy polecacie kupić L4D2?Nie miałem nigdy doczynienia z tą grą?Mozęcie powiedizeć jak
się w multi gra?

Ale jeśli chcesz zakupić wersję pudełkową, to radzę poczekać tydzień/dwa bo podobno niedługo ma trafić do EaClassics, czyli będzie kosztowała 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:55, TBKPredator napisał:

Ja bym polecił kupić nawet dzisiaj i to w przeciągu 3 godzin, bo na Steam jest promocja
i gra kosztuje tylko 7,64 euro.

Ja tam wolałbym już dopłacić 20 złotych i poczekać na wersję pudełkową ;) Tak swoją drogą to myślałem, że 29 czerwca (dzień wcześniej wszedłem na Steama, zaciekawiony promocją) obniżka się już kończy. Próbowałem to szybko załatwić, ale zanim dostałem maila, zrezygnowałem z powodu braku czasu na dopełnienie formalności typu przelew, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 16:36, Caelethi napisał:

Ja tam wolałbym już dopłacić 20 złotych i poczekać na wersję pudełkową ;)


Żeby mieć płytkę bez napisu, pogięte (dosłownie, w Empiku moim wszystkie takie były) pudełko i karteczkę z cd keyem? Dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 18:44, Caelethi napisał:

Tylko to ściąganie jest chyba jednorazowe, prawda? A to zbyt wygodne nie jest.


Milionrazowe. Zresztą jak Ci zależy na ściąganiu/kasowaniu, to możesz backup plików na płytkę zrobić, żeby wygodniej było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:08, NecroVisioneR napisał:

Czy polecacie kupić L4D2?Nie miałem nigdy doczynienia z tą grą?Mozęcie powiedizeć jak
się w multi gra?


Jeżeli masz z kim grać to w gre można grać w nieskończoność. A za 50zł to grzech nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 16:36, Caelethi napisał:

> Ja bym polecił kupić nawet dzisiaj i to w przeciągu 3 godzin, bo na Steam jest promocja

> i gra kosztuje tylko 7,64 euro.
Ja tam wolałbym już dopłacić 20 złotych i poczekać na wersję pudełkową ;) Tak swoją drogą
to myślałem, że 29 czerwca (dzień wcześniej wszedłem na Steama, zaciekawiony promocją)
obniżka się już kończy. Próbowałem to szybko załatwić, ale zanim dostałem maila, zrezygnowałem
z powodu braku czasu na dopełnienie formalności typu przelew, itp.


przecież wersja pudełkowa jest w sklepach od momentu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2010 o 11:53, Beleth napisał:

przecież wersja pudełkowa jest w sklepach od momentu premiery...


Zapewne chodzi mu o wersję pudełkową w niskiej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:53, Feallan napisał:

Za mało grałeś. Kampanie z dwójki są o niebo lepsze. Po prostu bardziej zróżnicowane
i lepiej przygotowane do trybu Versus.

Ale za to punktacja zwalona i losowość straszna przez ilość specjalnych zarażonych, więc versus w dwójce to trochę fail IMO. A Blood Harvest był idealnie przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 14:53, Piter_Fersin napisał:


> przecież wersja pudełkowa jest w sklepach od momentu premiery...

Zapewne chodzi mu o wersję pudełkową w niskiej cenie :D



wersja pudełkowa w niskiej cenie i dopłacić 20 zł? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:02, Steelshadow napisał:

Ale za to punktacja zwalona i losowość straszna przez ilość specjalnych zarażonych, więc
versus w dwójce to trochę fail IMO. A Blood Harvest był idealnie przygotowany.


Punktacja to jest kit. A ta losowość, to nie jest wada, tylko zaleta. W jedynce ciągle tylko hunterem się skakało, teraz jest o wiele większa różnorodność. Zresztą grałem wczoraj na jakimś serwerze, który pozwalał przełączać się między "wolnymi" typami specjalnych zarażonych. Tylko znaleźć taki i już nie ma problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 21:19, Feallan napisał:

Punktacja to jest kit. A ta losowość, to nie jest wada, tylko zaleta. W jedynce ciągle
tylko hunterem się skakało, teraz jest o wiele większa różnorodność. Zresztą grałem
wczoraj na jakimś serwerze, który pozwalał przełączać się między "wolnymi" typami specjalnych
zarażonych. Tylko znaleźć taki i już nie ma problemu. :)

Chodziło mi o to że twoja drużyna może dostać zarażonych w danym miejscu zupełnie iepotrzebnych, a przeciwnicy idealnych i dostają dużą przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 10:08, Steelshadow napisał:

Chodziło mi o to że twoja drużyna może dostać zarażonych w danym miejscu zupełnie iepotrzebnych,
a przeciwnicy idealnych i dostają dużą przewagę.


Aż tak źle nie ma. Każdy zarażony oprócz Smokera przydaje się w dowolnym miejscu. Tylko Smoker musi mieć większą przestrzeń, żeby się gdzieś schować i tym jęzorek przeciągnąć. A tak nawet Hunter przydaje się w ciasnocie - jak ma do pomocy Spittera, to przynajmniej jeden ocalały jest obezwładniany po chwili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś rozkład mutacja, jaka na dany tydzień przypada? ciekawy jestem następnej mutacji, w tym tygodniu jest chyba najlepsza - survival z versusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować