Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

left 4 dead 2 działa prawidłowo na Win 8.1 ? bo coś już drugi raz ściągałem grę ze stema i cały czas pokazuje mi się tylko logo Valve + logo silnika gry i pojawia sie czarny obraz i lekko widoczny napis Source i gra dostaje freeza ;s jednym słowem gra całkowicie się wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 09:00, TTBoS napisał:

left 4 dead 2 działa prawidłowo na Win 8.1 ? bo coś już drugi raz ściągałem grę ze stema
i cały czas pokazuje mi się tylko logo Valve + logo silnika gry i pojawia sie czarny
obraz i lekko widoczny napis Source i gra dostaje freeza ;s jednym słowem gra całkowicie
się wiesza.

Na moim W8.1 działa prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 12:04, prf napisał:

Na moim W8.1 działa prawidłowo.


64bit ?

Nie ma jakiegoś sposobu na pominięcie tego filmu bo wychdzi że jak ma być intro gra mi się wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak wersja 64bit .Może ci czegoś brakuje , jakiegoś net framework czy visual c++. Próbowałes uruchomić w trybie zgodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 12:37, prf napisał:


Tak wersja 64bit .Może ci czegoś brakuje , jakiegoś net framework czy visual c++. Próbowałes
uruchomić w trybie zgodności?


Tak wszystko mam zainstalowane i zaktualizowane system również.
W trybie zgodności jest ta sama sytuacja.

Nie wiem, czemu się tak dzieje na drugim kompie z win7 dużo słabszym wszystko działa a na moim cały czas ten sam problem sterowniki również zaktualizowane do najnowszych, ale widocznie nie będzie mi dane pograć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować