Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 10:35, rtyrtyrty napisał:

pff...gram bite kilka godzin w Blood Harvest, tylko pistoletami żeby achieva mieć, na
polu się przewracam ;) i po uratowaniu przez kolegę przez przypadek strzelam z karabinu.
możecie się domyślać jak się zdenerwowałem gdy cała praca poszła na marne. dodam że grałem
na expercie, więc aż tak łatwo nie było polować na smokerów łapiących resztę drużyny.
ale za to jeszcze tylko Dead Air i wszystko zaliczone na expercie :)

z pistoletami nie prościej zrobić przez rush na NM? w sumie jak się uprzeć i posiadać 2 innych graczy to można nawet nie oddać strzału ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:18, Aku230 napisał:

> pff...gram bite kilka godzin w Blood Harvest, tylko pistoletami żeby achieva mieć,
na
> polu się przewracam ;) i po uratowaniu przez kolegę przez przypadek strzelam z karabinu.

> możecie się domyślać jak się zdenerwowałem gdy cała praca poszła na marne. dodam
że grałem
> na expercie, więc aż tak łatwo nie było polować na smokerów łapiących resztę drużyny.

> ale za to jeszcze tylko Dead Air i wszystko zaliczone na expercie :)
z pistoletami nie prościej zrobić przez rush na NM? w sumie jak się uprzeć i posiadać
2 innych graczy to można nawet nie oddać strzału ^^

niby prościej ale gdyby udało się tak na expercie grając na poważnie to niezła radość by była że się udało. dzisiaj cały dzień prawie spędziłem próbując przejść Dead Air. 1 próba: koniec na finale i nie dało rady. 2 próba: przeszliśmy ale nikt nie pomógł i padłem. 3 próba: do tej pory jestem na 2 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA, nie mając dobrego miejsca i w miare dobrego a przynajmniej słuchającego teamu to można na 75% zapomnieć o przejściu, raz przechodziłem finał DA przez 3h ^^

I wciaż pistol only + wszyscy to gracze + expert + NM + rush, da się tylko trzeba trochę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:45, Shadover napisał:

Mam pytanie.
Do jakiego folderu trzeba wrzucić dodatkową mapkę ?

addons albo maps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopiero zaczynam (a właściwie-poprzez kupno gry-mam zamiar zacząc) przygodę z L4D. Niedługo wybieram się do sklepu bo tę grę, jednak przed kupnem nasuwa się pytanie: czy jest sens wydawac wiecej kasy na L4D2 (oczywiscie chce zaoszedzic, ale jesli mam duzo stracic, to nie ma to sensu)? Czy te dwie gry bardzo się od siebie różnią (oczywiście rozumiem, że dwójka jest nowsza, przez to pewnie lepsza, ale czy dla ''niedzielnego'' gracza będzie to miało wielkie znaczenie)? I czy dwójka ma o wiele większe wymagania sprzętowe od jedynki? Czy serwery jedynki nie są lekko wymarłe przez to, że została wydana dwójka i ludzie przerzucili się na nią? Te pytania mnie dręczą, z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwójkę nie grałem, to Ci nie powiem. Ale:

1. Dwójka ma identyczne wymagania, co jedynka (małe, ruszy na każdym złomie)
2. Serwery jedynki już się nie rumienią od nadmiaru graczy, ale tak wieczorami w L4D gra min. 3000 ludzi, więc nie będzie problemu ze znalezieniem chętnych do gry. :] Zresztą duża część z nich to Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:56, Aku230 napisał:

imo obejrzyj gameplaye, mimo iż w tytule różnicą jest tylko "2" to gry się od siebie
różnią


a jak z wymaganiami? bo też o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:10, Ashakel napisał:

> imo obejrzyj gameplaye, mimo iż w tytule różnicą jest tylko "2" to gry się od siebie

> różnią

a jak z wymaganiami? bo też o to chodzi...

Obie mają praktycznie takie same. Jeśli chodzi ci L4D1, L4D2 pójdzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, że mi o wiele bardziej podoba się część pierwsza.
Co dziwne sam nie umiem uzasadnić dlaczego - po prostu znacznie więcej przyjemności czerpię właśnie z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj che pograć sobie na serwerach grupy steam ale ciągle piszę że są niedostępne.
To może być spowodowane tym że pobrałem dodatkową mapkę czy po prostu są niedostępne i tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 17:32, Karol44 napisał:

Jak pisze że są niedostępne to są niedostępne ;-D


A jednak cały czas były dostępne.
Wywaliłem dodatkową mapkę i serwery znowu się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś możliwość wypakowania dźwięków postaci? Wiem, że w TF''ie 2 jest taka możliwość, a L4D2 jest także na silniku Source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:45, plada napisał:

Jest może jakaś możliwość wypakowania dźwięków postaci? Wiem, że w TF''ie 2 jest taka
możliwość, a L4D2 jest także na silniku Source.

W folderze sound są wszystkie dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:01, Dared00 napisał:

W folderze sound są wszystkie dźwięki.

Dzięki wielkie :) Jeszcze bym prosił o pomoc, gdzie są dźwięki postaci? Ja głupi jakiś jestem, bo wszystkie foldery w tę i nazad przeleciałem, ale już tego nie znalazłem o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować