Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

No zauważyłem, że cxiekawe gry jakoś nie mają powodzenia na tym forum. Little Big Planet to bodajże 21 postów, a teraz Left 4 Dead na trzy strony tylko... Panowie to jest gra od Valve!

Od siebie powiem, że grę mam i jest świetna. [autoreklama] na moim gramsajcie napisałem recenzję, jak kogoś to interesuje to może sobie zajrzeć [/autoreklama]. Grałem już około 15h i ciągle mnie to nie męczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Mam zamiar sobie sprawić tą gierkę jutro. Niestety mam dość słaby net i moje pytanie brzmi: czy tryb single player jest coś warty? Można się nieźle bawić? Czy zabawa szybko się nudzi i opiera się na bezsensownym: zabij jak najwięcej zanim zginiesz?
Dodam, że gra interesuje mnie tylko z tego powodu, że jestem fanem Walking Dead i wszystkiego z trupami w roli głównej ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam demko na swoim xboxie i na razie zauważyłem tylko że jednak masz zabić jak najwięcej (najlepiej wszystko) zanim umrzesz ^^ aczkolwiek zabawa przy tym przednia, ale nie gustuje w tego typu grach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:28, Deedi napisał:

A ja zapytam: jakie zdolności ma każdy z bossów? xD


Boomer ochlapuje żółcią która oślepia na chwilę i przywołuje do Ocalałych Hordę.
Smoker łapie językiem i przyciąga.
Hunter skacze, obezwładnia i masakruje Ocalałych.
Tank ma MASĘ życia, ma bardzo silny cios i może wyrywać kawałki betonu z podłogi i ciskać nimi w graczy. Ponadto bez problemu wyważa w sekundę drzwi, rozbija ściany i mury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:35, sathorn1 napisał:

> A ja zapytam: jakie zdolności ma każdy z bossów? xD

Tank ma MASĘ życia, ma bardzo silny cios i może wyrywać kawałki betonu z podłogi i ciskać
nimi w graczy. Ponadto bez problemu wyważa w sekundę drzwi, rozbija ściany i mury.

Czyżby nie było balansu między bossami? Bo widzę, że Tank byłby raczej najbardziej pożądaną postacią? Czekam na relację grających xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tank trafia się raz na jakiś czas i jest losowany pomiędzy grających Zarażonymi. Na etap Tank trafia się raz, czasami dwa razy. W pozostałym czasie zwykle jest dwóch Hunterów, Boomer i Smoker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek dodałem jako nowy post, miała być odpowiedź :P

Jeżeli choć trochę interesuje Cię ta gra, to kupuj bez zastanowienia, moim zdaniem najlepsza gra Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie - czy L4D jest lepsze od Zombie Panic: Source ?
I czy jeśli podobał mi się zombie panic to warto kupować L4D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:54, sathorn1 napisał:

Przez przypadek dodałem jako nowy post, miała być odpowiedź :P

Jeżeli choć trochę interesuje Cię ta gra, to kupuj bez zastanowienia, moim zdaniem najlepsza
gra Valve.

Niestety na razie muszę się wstrzymać gdzieś do okresu Boże Narodzenie-Nowy rok, ponieważ moja maszyna nie uciągnie L4D :( A właśnie wtedy mniej więcej pewnie dostane nowego kompa. A teraz czas do wyrka! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 01:09, Pawlo09 napisał:

E nie zgodzę się z tobą najlepsza gra Valve to HL.


Left 4 Dead to dla mnie taka sama rewolucja jak HL, ale bardziej podoba mi się klimat zombie niż "obcy opanowali Ziemię" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja na miano HL? No weź przestań :)
Co ciekawego takiego w tym L4D? Klimat zombie nie jest tu aż tak realistyczny! Amunicjii jest za dużo, a cała gra polega wyłącznie na zabijaniu zombiaków. Jedynie co-op ratuje tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was wie jak można grać na jakiś lokalnych serwach? znaczy chodzi mi o to aby podłączyć się do lobby które jest najbliżej, bo bardzo często gram z ruskimi :/ mało kto gada po angielsku, a kogoś z PL to jeszcze nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować