Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 19:05, Kerigun napisał:

Steam to takie coś. Już tłumaczę. Jest to program w którym masz swoje konto (jak w XFire)
i gry ze Steam możesz grać tylko poprzez rejestrację ich na swoim koncie Steam a potem
normalną instalację. Potem by pograć po sieci grasz jakby przez Steam. W sumie Steam
to sposób na piratów. Dodatkowo przez Steam automatycznie ściągają się poprawki do gier
które masz zainstalowane. Dodatkową zaletą jest to że nawet płyt potem nie potrzebujesz.
Wystarczy że masz Steam i logujesz się do swojego konta. Masz zarejestrowane gry i możesz
je pobrać z sieci. Wszystko jest OK bo swoją kopie gry już zarejestrowałeś.



Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem grę na singlu.
Kpina, kpina i nieporozumienie ! Półtorej godziny gry na singiel player ? Do widzenia, usnąłem ten CRAP definitywnie ! Rozgrywki sieciowe powinny być dodatkiem ,a nie głównym wątkiem programu. Fabuła w grze jest nieciekawa- głupsz niż serious sam - którego uwielbiam , grę oznaczono symbolem PEGI 18+ Nie wiem kto w tym wieku i na poziomie przeciętnej inteligencji ludzkiej mógłby po ówczesnym spróbowaniu dema śięgnąć z własnej woli po ten tytół i się nim zachłystać.
Była zapowiadana jako gra na multi player i do tego się nadaje - wyłącznie , nędza nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jesteś. Przecież to taki CS z zombi + jakiś tam single player. Wszyscy o tym wiedzieli i nikt nie oczekiwał kampanii na miarę Half-Life 2. Zanim kupisz jakąś grę, to poczytaj trochę o niej, a nie jak jakiś oszołom chcesz miec najnowszą gierkę. Grałeś w ogóle w demo? Ale na co ty narzkekasz? Weźmy taki WoW. To to musi byc dopiero badziew, tam w ogóle nia ma singla!!

Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 13:16, Mac Cry napisał:

Dziwny jesteś. Przecież to taki CS z zombi + jakiś tam single player. Wszyscy o tym wiedzieli
i nikt nie oczekiwał kampanii na miarę Half-Life 2. Zanim kupisz jakąś grę, to poczytaj
trochę o niej, a nie jak jakiś oszołom chcesz miec najnowszą gierkę. Grałeś w ogóle w
demo? Ale na co ty narzkekasz? Weźmy taki WoW. To to musi byc dopiero badziew, tam w
ogóle nia ma singla!!

Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą...



Poczułeś się urażony , to idź do spowiedzi teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jestem katolikiem, więc do spowiedzi nie chodzę.
2. Nie wiem ile masz lat, ale piszasz jak jakiś małolat, który nie wie co zrobic w sytucji, gdy ktoś stawia mu argumenty, więc wywala głupi tekst w stylu "spadaj dziadu, ja mam rację, ty nie". Zanim coś napiszesz przemyśl to pięc razy, a później tego nie pisz, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 13:47, Mac Cry napisał:

1. Nie jestem katolikiem, więc do spowiedzi nie chodzę.
2. Nie wiem ile masz lat, ale piszasz jak jakiś małolat, który nie wie co zrobic w sytucji,
gdy ktoś stawia mu argumenty, więc wywala głupi tekst w stylu "spadaj dziadu, ja mam
rację, ty nie". Zanim coś napiszesz przemyśl to pięc razy, a później tego nie pisz, ok?



Nie interesuj się moim wiekiem. Po ripoście Twojej na moją opinię króciutką odnośnie tej gry- która była efektem goryczy którą poczułem ku jej zakończeniu, już było jasne że dialog z Tobą jest niewykonalny. Dlatego się silił nie będę, bo po co . Jesteś chamem, egoistą , obrażasz, tyle. Przeczytaj co napisałeś aż zrozumiesz o czym mówię.
Jeżeli jesteś fanem jej to świetnie, ja przeciwnie . Ale nie upoważnia Cię to do nazywania oszołomami ludzi którzy chcą się jakoś odnieść względem niej ! I nie masz prawa mówić publicznie że jestem dziwny skoro uważasz się za takiego uniwersalne , wszechwiedzące stworzenie - to raz, Dziwny jest ten, kto narzuca innym swoje postępowanie i przekonania - każdy ma prawo do swojej oceny w końcu - to dwa.

A tacy ludzię się biorą z niewiedzy i cwaniactwa.

Możesz mi się jednak przydać jeżeli masz ochotę. Mam problem z Dead Space, mianowicie jak ustawić kursory sterowania na strzałki, przy próbie zmiany jest brak reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to gra sieciowa, nawet w kampani reklamowych o tym trabili, ze to co-op na 4 osoby. Kazdy kto odrobinke zainteresowal sie l4d o tym dobrze wie. Ba! Wiadomo o tym od ok. 2 lat. Wiec najpierw trzeba zorientowac sie co kupujemy. SP to tylko pokazowka podrasowanego silnika, botow i rezysera. Nie dziwie sie Twojej rekacji bo po prostu klupiles kota w worku, zalujesz kasy i krytykujesz gre "praktycznie" w nia nie grajac, bo zabawa zaczyna sie dopiero w trybie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Cię trochę powkurzam :P Nie wiem, pewnie zrobiłeś to nieświadomie, ale to ty zacząłeś obrażac: grę oznaczono symbolem PEGI 18+ Nie wiem kto w tym wieku i na poziomie przeciętnej inteligencji ludzkiej mógłby po ówczesnym spróbowaniu dema śięgnąć z własnej woli po ten tytół. Obraziłeś tu praktycznie wszystkich w tym wątku, bo prawie każdemu L4D się podobało i go kupiło/zamierza kiedyś kupic (ja zamierzam). Dziwi mnie też twoje rozumowanie. Gra, która nadaje się, albo inaczej, jest stworzona tylko do gry przez siec jest nędzna (11 mln wowoców idzie Cię zabic xD). Rozumiem i popieram, każdy ma prawo do własnej oceny, ale to nie znaczy, że może z debilnego powodu jechac po grze, tak jak to ty zrobiłeś. Nie jestem fanem L4D, bo nie grałem w pełną, jednak demko bardzo przypadło mi do gustu.

A tacy ludzię się biorą z niewiedzy i cwaniactwa. To o sobie pisałeś? Bo straszną niewiedzę pokazałeś. Oczekiwałeś od gry rzeczy, które byś w niej nie znalazł i każdy, chociaż trochę wtajemniczony, widzieła, iż nie znajdzie tam epickiej opowieści, singiel będzie którki i gwoździem programu będzie tryb co-op. Teraz widzisz na czym polega twój problem? No i dziękuję za te komplementy ;]

Co do twojego problemu z DS, to niestety Ci nie pomogę, bo po prostu nie mam tej gry. Polecam tu zapytac http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33130&u=379 . Wtajemniczeni powinni Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą ja wydarzenia gry śledziłem od zapowiedzenia jej a BAMPERS to po prostu chłopczyk któremu ojciec kupił grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna riposta. Kto jest tym każdym ?

Tak jak napisałem wyżej , szkoda knefli na próżną dyskusję.

Pawlo09, gdybym Cię spotkał na ulicy, byś się dowiedział co ten chłopczyk by Ciebię był w stanie nauczyć w 100x szybszym tępie niż twoja szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:12, BAMPERS napisał:

Piękna riposta. Kto jest tym każdym ?

Poczytaj ten wątek z właski swojej.

Dnia 01.12.2008 o 15:12, BAMPERS napisał:

Tak jak napisałem wyżej , szkoda knefli na próżną dyskusję.

Pomysłu może brak?

Dnia 01.12.2008 o 15:12, BAMPERS napisał:

Pawlo09, gdybym Cię spotkał na ulicy, byś się dowiedział co ten chłopczyk by Ciebię był
w stanie nauczyć w 100x szybszym tępie niż twoja szkoła.

Typowe gadanie dzieciaka, mocny w gębie na odległośc. Myślisz, że jak w cieplutkim foteliku sobie siedzisz to możesz grozic innym? Noo, ale i na takich są sposoby ;]

Ech, ryzykuję przez niego degrada, więc aby nie offtopwac: wie ktoś jaki jest polski wydawca L4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:53, Dzikq napisał:

Przeciez to gra sieciowa, nawet w kampani reklamowych o tym trabili, ze to co-op na 4
osoby. Kazdy kto odrobinke zainteresowal sie l4d o tym dobrze wie. Ba! Wiadomo o tym
od ok. 2 lat. Wiec najpierw trzeba zorientowac sie co kupujemy. SP to tylko pokazowka
podrasowanego silnika, botow i rezysera. Nie dziwie sie Twojej rekacji bo po prostu klupiles
kota w worku, zalujesz kasy i krytykujesz gre "praktycznie" w nia nie grajac, bo zabawa
zaczyna sie dopiero w trybie online.


Gry online:

''''Oprócz wieloosobowej rozgrywki online możemy także zagrać w Left 4 Dead w trybie single player. Wtedy to ruszamy do boju w asyście towarzyszy kierowanych przez sztuczną inteligencję.''''

Liczyłem,liczyłem i się doliczyłem aż półtorej godziny ''''gry'' ze sztuczną inteligencją'', fabuły żadnej. Same lakoniczne recenzje na sieci odnośnie singla - co w sumie mogło by już wszystko powiedzieć o całej produkcji. Na pudełu powinno być napisane ''''counter strike ala zombie , tylko multi player''''.

Wszyscy uważają ,że gra była mi kupiona, bądź sam ją zakupiłem i dlatego takie nieprzychylne zdanie o niej wypowiadam - gdyż kasę wtopiłem. Gdyby tak było, to bym miał takie nerwy, że nie był bym w stanie jej wogóle określić.
Sobie pożyczyłem patyczki , hahahahahahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:24, Mac Cry napisał:

Ech, ryzykuję przez niego degrada, więc aby nie offtopwac: wie ktoś jaki jest polski
wydawca L4D?


wydawca: valve
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz pirata z możliwością grania tylko w single... Nic nie sugeruję, tylko tak głośno myślę.

Umiesz czytac ze zrosumieniem? Nie bez powodu napisali, że ''''Oprócz wieloosobowej rozgrywki online możemy także zagrać w Left 4 Dead w trybie single player.", a nie ''''Oprócz single player możemy także zagrać w Left 4 Dead w trybie wieloosobowej rozgrywki online." Widzisz różnicę? Widzisz co jest tu głównym daniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:41, Mac Cry napisał:

Czyli masz pirata z możliwością grania tylko w single... Nic nie sugeruję, tylko tak
głośno myślę.

Umiesz czytac ze zrosumieniem? Nie bez powodu napisali, że ''''Oprócz wieloosobowej rozgrywki
online możemy także zagrać w Left 4 Dead w trybie single player.", a nie ''''Oprócz single
player możemy także zagrać w Left 4 Dead w trybie wieloosobowej rozgrywki online." Widzisz
różnicę? Widzisz co jest tu głównym daniem?


Zaraz pirata , nie pożyczałeś nigdy gier ?
Ok, zrozum TY ! Tego się właśnie spodziewałem - gra zrobiona dla multi, ALE Frontlines: Fuel of War też była z takim zamysłem produkowana, i co ? Wspaniały tryb dla pojedyńczego gracza był jak najbardziej możliwy !
Jeżeli mam jej nie krytykować już za długość, to chociaż robię to za prymitywną fabułę w trybie pojedyńczego gracza - którego wobec wszelkich recenzji, na to wygląda - nie powinno być. By nie kusić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Nie wiem po co przytaczasz jakies teksty z recenzji, pewnie jeszcze wyrwane z kontekstu. Nie masz wlasnego zdania?

Szukasz fabuly ? Fabule znajdziesz w trybie online. Bedziesz mogl wcielic sie w jednego z ocalalych po apokalipsie odbywajac w co-op kampanie. Graja z mikrofonem i sluchawkami z kumplami i wczuwajac sie odrobine to masz niesamowity efekt. Czujesz sie jak w nisko-budzetowych filmach o zombie rzucony gdzies w zaulkach miasta czy w lesie. Masz mnostwo nie liniowych momentow z graczmi, czasem bardzo smiesznych czy strasznych. Dodatkowo tryb versus ktory otwiera droge w e-sporcie. Juz powstaly drabinki w ESLu, poczekac z rok a scena l4d rozrosnie sie bardzo szybko. Wiec genialny klimat to jest to co trzyma graczy przy multi-playerowych grach Valve. Przypuszczam, ze to bedzie gra na kilka lat, no ale wszystko zalezy od graczy.

Dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu, bo po prostu probujesz sie odegrac na fanach L4D bo straciles kase i wyszedles na idiote we wlasnym rozumowaniu <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:06, Dzikq napisał:

Ekhm. Nie wiem po co przytaczasz jakies teksty z recenzji, pewnie jeszcze wyrwane z kontekstu.
Nie masz wlasnego zdania?

Szukasz fabuly ? Fabule znajdziesz w trybie online. Bedziesz mogl wcielic sie w jednego
z ocalalych po apokalipsie odbywajac w co-op kampanie. Graja z mikrofonem i sluchawkami
z kumplami i wczuwajac sie odrobine to masz niesamowity efekt. Czujesz sie jak w nisko-budzetowych
filmach o zombie rzucony gdzies w zaulkach miasta czy w lesie. Masz mnostwo nie liniowych
momentow z graczmi, czasem bardzo smiesznych czy strasznych. Dodatkowo tryb versus ktory
otwiera droge w e-sporcie. Juz powstaly drabinki w ESLu, poczekac z rok a scena l4d rozrosnie
sie bardzo szybko. Wiec genialny klimat to jest to co trzyma graczy przy multi-playerowych
grach Valve. Przypuszczam, ze to bedzie gra na kilka lat, no ale wszystko zalezy od graczy.


Dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu, bo po prostu probujesz sie odegrac na fanach L4D
bo straciles kase i wyszedles na idiote we wlasnym rozumowaniu <lol>


http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8533 - bez wyrywania.

Ślepy ? Co niżej napisałem ! Jednak ślepy, gra była pożyczona, niedowiarkom i ignorantom dziękuję z góry.
Na idiotów wychodzą ludzie którzy się z innych zdaniem nie liczą, jak Ty .

Przyswajasz wszystko co wyczytasz w internecie, później głupiejesz na forum.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to, na pożyczonym pewnie i tak nie mogłeś zagrac przez neta. A może grałeś, nie wiem. Zauważyłem, że L4D oceniasz tylko po singlu. Człowieku, obudź się! To jest głównie do co-op i nie porównuj do Frontlines, bo i tak świetnego singla nie było. Kurde, ja nie wiem, narysowac Ci to czy jak? Bo nie Dzikq tutaj wychodzi na idiotę, tylko ty swoim zarozumialstwem i przekonaniem, że twoje słowo jest święte, a inni racji nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:20, Mac Cry napisał:

Mniejsza o to, na pożyczonym pewnie i tak nie mogłeś zagrac przez neta. A może grałeś,
nie wiem. Zauważyłem, że L4D oceniasz tylko po singlu. Człowieku, obudź się! To jest
głównie do co-op i nie porównuj do Frontlines, bo i tak świetnego singla nie było. Kurde,
ja nie wiem, narysowac Ci to czy jak? Bo nie Dzikq tutaj wychodzi na idiotę, tylko ty
swoim zarozumialstwem i przekonaniem, że twoje słowo jest święte, a inni racji nie mają.


Nie śpie ;) Wiem do czgo to jest ,a CIEBIĘ NAZWĘ FANBOJEM TEJ GRY, MUA.
Był taki singiel we frontlines jak i cała fabuła gry . Jak potrafisz rysować to do dzieła , a co chcesz rysować ?
Bo mogę Ci pomóc . Twój kumpel z forum , broń go. Powiem po raz kolejny, egoista, nie przyjmujesz do wiadomości rzetelnych argumentów i odmiennego zdania. Włącz sobie 4fun tv- tam miło grają teraz - na uspokojenie.


To tylko gra kolego, nie wojna. Życie Twoje od tych postów nie zależy ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować