Zaloguj się, aby obserwować  
felek

SUGESTIA

8 postów w tym temacie

zdecydowanie polecam zakupienie nowych technologi na serwer zeby mozna bylo scgac pliki w rosadnych czasach a nie po kilka godzin dla przykladu pokazalo mi ze patch do warcrafta skromne 60 mb bedzie mi sigac 3 godziny SKANDAL z serwerow blizzarda i zachodnich bylo by szybciej niz z tego serwisu wiec uprzejmie sugeruje aby wykupic mocniejsze pasmo lub nowoczesniejsze maszyny wstyd zeby glowny dostawca gier na rynek polski mial takie wolne lacze................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche w tym prawdy co mówisz. Przez to powolne zasysanie nie zainstalowałem najnowszego patha do Dawn of War i nie zassałem dema Sierpa i młota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skad nasze biedne CDP ma wziasc na to kase???? Przeciez oni nie sprzedaja gier gadzetow i wogole, a co maja ze swojej kieszeni siegnac po kase???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:46, Eseis napisał:

Wiec jak Panowie jakis zbiorowy protest ? :p


Nie - to tylko sugestia ;P Było by fajnie gduby było szybciej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:47, iro1979 napisał:

Nie - to tylko sugestia ;P Było by fajnie gduby było szybciej :).


Nom masz racje. Dobrze ze poruszono ten temat bo przynajmniej CDP bedzie/jest juz swiadomy taki problem istnieje. A znajac CDP beda sie starali (mam nadzieje) to zminiec na lepsze w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony barykady :)
Ja nie mam problemów z zaciąganiem demek od CDP. Sierp i młot ściągnął mi się w kilka godzin (3 - 4). Uważam to za bardzo dobry wynik.
Dla porównania demo NFS:MW ze stron EA Polska ściągałem kilka dni bo po kilku godzinach ściągania przerywało mi połączenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować