Zaloguj się, aby obserwować  
lukas1144

PlayStation Home

48 postów w tym temacie

Okej, pierwszy (i z doświadczenia wyniesionego po turnieju MGO zakładam, że ostatni ;) Turniej Bilardowy w Home ogłaszam za otwarty :)
W pliku macie tabelę. Wiecie już z kim macie się umówić na partyjkę, więc ustalcie termin który Wam pasuje - czy to prywatnie, czy w tutaj na forum. Jeśli któraś osoba nie odpowiada na posta, maila czy inną wiadomość przez tydzień, napiszcie mi o tym w tym wątku. Wtedy ja się z nią skontaktuje i jeśli w ciągu kolejnych trzech dni nie będzie odpowiedzi, mamy walkower.

Osoba, która gra z Civrielem (czyli michciu1) może umówić się z nim poprzez mnie, czy to za pomocą GG, maila czy wiadomości na PSN (dane na moim GSie w ramce z namiarami).

Wszystko jasne? :)

20090226173400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:47, michciu1 napisał:

Ja niestety mogę dopiero w przyszłym tygodniu, bo wyjeżdżam na weekend. Ale od poniedziałku
od godz. 16 będę już dostępny.


Nie ma sprawy, zgadamy się po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpadłem, ale zabawa była przednia.
Mam nadzieję, że to nie ostatni taki turniej.
Może następnym razem w kręgle spróbujemy :P

Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tabelki wynika, że mamy się zmierzyć, może podaj gg to umówimy się na jakąś godzinę konkretnie :) Jak coś moje jest na Gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:47, michciu1 napisał:

Ja niestety mogę dopiero w przyszłym tygodniu, bo wyjeżdżam na weekend. Ale od poniedziałku
od godz. 16 będę już dostępny.


To jak, kiedy Ci pasuje ustawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 22:01, michciu1 napisał:

Może jutro o 20?


Okej, o niech będzie o 20. Jeszcze się zgadamy na PSN, wyślę Ci zaproszenie z konta brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:09, michciu1 napisał:

Odpadłem, ale zabawa była przednia :P Proponuję kiedyś zrobic powtórkę ;)


Sądząc po małym zainteresowaniu tą edycją, druga prawdopodobnie nawet by nie ruszyła, jak to było z drugim turniejem MGO, który chciałem zorganizować :P Albo ja się nie nadaję do takich rzeczy, albo człowieki na gram.pl jakieś mało towarzyskie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tego gościa co moim przeciwnikiem jest spróbuje jeszcze złapać przez PSa, bo tutaj nie odpowiada coś, a następnym razem może nie system pucharowy,tylko tabelka i każdy z każdym, tak by grało tyle osób ile by się zgłosiło, a przypuśćmy pomiędzy 2 najlepszych finał :) Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 22:52, MastAlol napisał:

Kurde, tego gościa co moim przeciwnikiem jest spróbuje jeszcze złapać przez PSa, bo tutaj
nie odpowiada coś, a następnym razem może nie system pucharowy,tylko tabelka i każdy
z każdym, tak by grało tyle osób ile by się zgłosiło, a przypuśćmy pomiędzy 2 najlepszych
finał :) Jak myślicie?


Też o tym myślałem, ale nie chciałem tego rozwlekać za bardzo za pierwszym razem, wolałem coś krótszego i bardziej konkretnego, żeby za bardzo nie wystraszyć ludzi :P
Widziałem na oficjalnym forum PS Home ranking szachowy, gdzie nazwy graczy tworzą piramidkę. Osoba z któregoś z jej poziomów może wyzwać dowolną osobę z poziomu o jeden wyższego i jeśli wygra, zamieniają się miejscami, tak że szczyt jest okupowany przez mistrza :) Bardzo fajny patent i po zakończeniu turnieju można by takie coś rozpocząć w wersji bilardowej i zostawić, żeby żyło własnym życiem.
BTW spróbuję się skontaktować z mister.piotrem i mu przypomnieć, że bierze udział w turnieju :P A tak przy okazji, przypomniałeś już sobie swój nick PSN? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, zaktualizuję go przy okazji uzupełniania tabelki. Z tego co wyczytałem na GSie mister.piotra, padła mu konsola i przez bliżej nieokreślony czas jest pozbawiony dostępu do Home :P

A tak BTW oblukaliście już aktualizację Home Square? Pojawiło się Xi! :D Teraz trzeba znaleźć sposób, żeby się do niego włamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:05, Emeraldar napisał:

A tak BTW oblukaliście już aktualizację Home Square? Pojawiło się Xi! :D Teraz trzeba
znaleźć sposób, żeby się do niego włamać ;)


Jakie Xi? Dziś już nie będę na konsoli, a pasuje wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:24, MastAlol napisał:

Jakie Xi? Dziś już nie będę na konsoli, a pasuje wiedzieć :)


He he, mówiłem, że większość ludzi to tego czasu była nieświadoma :) Wpadnij do mnie na GSa i przejrzyj drugi "numer" Home''owego Poradnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:54, mister.piotr napisał:

Hehe, mam problem - konsola poszla do serwisu i w najblizszym czasie nie uda mi sie nic
zagrać :)


Okej, to Ty i MastAlol zagracie, kiedy z powrotem dostaniesz konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować