Zaloguj się, aby obserwować  
SzolMisz

Game Arena - Poznań - Targi

18 postów w tym temacie

W zeszłym roku pamiętam, że była masakra przy wejściu. Sporo ludzi
zostało dosłownie zdeptanych, pamiętam, że ochroniarze musieli użyć
coś na kształt gazu łzawiącego aby doprowadzić do porządku tę chołotę
W tym roku pójdę o zdecydowanie późniejszej godzinie, może koło 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 17:29, Dark_elves napisał:

W zeszłym roku pamiętam, że była masakra przy wejściu. Sporo ludzi
zostało dosłownie zdeptanych, pamiętam, że ochroniarze musieli użyć
coś na kształt gazu łzawiącego aby doprowadzić do porządku tę chołotę
W tym roku pójdę o zdecydowanie późniejszej godzinie, może koło 12.


Faktycznie była trochę rzeźnia, pamiętam jak takie małe dzieciaki pierwsze przeprowadzali, żeby im się nic nie stało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto z forumowiczy jedzie w tym roku na PGA.Pytam bo tegoroczne targi będą moimi pierwszymi i nie wiem czego dokładnie się spodziewać.W ogóle to cudem udało mi się zdobyć bilet,ale przynajmniej nie będę się przez weekend nudził sam w domu tylko pozwiedzam Poznań trochę z kumplami no i oczywiście zaliczę swoją pierwszą imprezę tego typu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja także, tym bardziej jestem podekscytowany :P

Od 22 do 6 praca -> do domku -> kąpiel -> Śniadanie -> samochód i trasa Wrocław-Poznań CZEKA :D
Nie ma to jak aktywny tryb życia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wybieram się do Poznania. Ktoś wie jak w tym roku z biletami? Jeżeli zajadę na miejsce koło 13, to czy bez problemu kupię bilety w kasie? Czy lepiej nie ryzykować i kupić przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 20:40, cebulowy napisał:

W sobotę wybieram się do Poznania. Ktoś wie jak w tym roku z biletami? Jeżeli zajadę
na miejsce koło 13, to czy bez problemu kupię bilety w kasie? Czy lepiej nie ryzykować
i kupić przez internet?

Sytuacja, żeby bilety się skończyły, raczej nie jest możliwa - według mnie możesz spokojnie je zakupić na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widzę temat trochę umarł z nieznanych mi przyczyn.
Sam w tym roku nie dam rady jechać (jestem za granicą) ale byłem w 2009 i wspominam bardzo miło, mimo iż zajechany byłem bo prosto po nocnej zmianie (do 6 rano) pojechałem z Wrocławia do Poznania :)
Gdyby nie zmęczenie zapewne narobił bym sobie trochę materiałów (filmy, zdjęcia) a tak mam raptem z 5 fotek może, a i stać w kolejkach mi się w końcu nie chciało z tego powodu także :P
Zobaczyłem za to znajomych, których do tej pory znałem tylko z gier, turniej CS''a i trochę nowinek sprzętowych. także raczej godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem pierwszy raz na PGA, gdzie spędziłem łącznie może z 2 godziny. Na szczęście nie musiałem specjalnie pociągiem/autem dojeżdżać na targi, bo plułbym sobie w brodę.

Cały czas się zastanawiam, czy mnie nie korcą tego typu wydarzenia czy po prostu było tak słabo.. chociaż po rozmowie z kumplami skłaniam się bardziej ku drugiej opcji. Do stoisk z grami nawet nie próbowałem się dopchać, bo większość i tak była oblegana przez gimnazjalistów ze zbyt dużym zapasem wolnego czasu. Zresztą, nie ma czego żałować skoro pograć można było raptem w kilka tytułów: SMITE, LoL, CS, ewentualnie jakiś CoD i NFS.

Na dużej scenie można było obejrzeć konkurs sucharów prowadzony przez Hut''a z CDA, pokaz mody od level 77 i taniec hip-hop i dubstep. Idealne combo, jeżeli ktoś chciał wyjść z targów będąc jeszcze bardziej zażenowanym.
Miałem cichą nadzieję kupić sobie jakąś koszulkę z motywem z LoL''a albo innej gry, ale jeszcze mnie tak nie pogrzało by płacić 80zł za zwykłej jakości t-shirt.

O wykładach/konfach się nie wypowiadam, bo nie byłem na żadnej dostatecznie długo. Pamiętam tylko ''wzruszający'' film o perypetiach twórcy Super Meat Boya. Po tym wszystkim zgłodniałem, ale stwierdziłem że 20zł za małą pizzę to zdzierstwo, więc wróciłem do domku.

Wiem: nie znam się, pewnie przegapiłem jakieś atrakcje.. no ale kurcze, jeżeli głównymi atrakcjami targów był LoL, CS i Woodstockowe wręcz kolejki do tzw. Kina Przyszłości, to ja życzę szczęścia organizatorom w przyszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się-ja też byłem na PGA i muszę przyznać, że się bardzo zawiodłem. Nie wiem, nie bywam na tego typu eventach (teraz byłem pierwszy raz), jednakże wydawało mi się, że nie powinienem się tam nudzić.
Podsumowując- bardzo mało stoisk. Niby 3 hale, z czego w jednej gry techlanda- o dziwo nikogo z firmy nie widziałem, były tylko wystawione komputery z grami- misja na marsa, symulator farmy i coś tam jeszcze. W drugiej hali duża scena, gdzie istotnie jakieś smęty dokazywały. W trzeciej hali swoje stoisko miało paręnaście- parędziesiąt firm (!!!!!), z których dominowały firmy produkujące sprzęt. Byłem na MTP po godzinie 9. Wtedy jeszcze było ok, ale już po godz. 10- rzeźnia. Wszędzie pełno ludzi, stoisk mało. Gry do zagrania cienkie- jak będę chciał pograć w CoD:MW3 (nie wiem czy to był turniej czy free play) to pogram sobie w domu. Hostess bardzo mało. Prawie żadnych gadżetów. Jak dla mnie prawie żadnych atrakcji. Przede wszystkim event za mały. I najgorsze- gdzie w tym wszystkim byli jacyś wydawcy, producenci, dystrybutorzy gier- wydawało mi się, że na takim "legendarnym" evencie powinien się znaleźć cały przekrój branży. Miałem nadzieję, że wyrwę jakieś ciekawe gadżety. Może jakieś fajne wydania gier. Tymczasem był tylko sklep level, którego osobiście nie lubię. Pomijam fakt arcydrogich, zwykłych koszulek. Poza tym mieli dosłownie wywalone gry CDProjektu- każda po 9,99. A tam same kotlety.
Ogółem- dla mnie nędza. Gdyby nie to, że w tym samym czasie odbywały się targi modelarskie oraz turystyczne, to uznałbym czas spędzony w MTP za stracony. Na PGA nie było absolutnie niczego, co mogło mnie zainteresować. Wszędzie tłumy- nie przeszkadza mi dużo ludzi, przeszkadza mi mała ilość stoisk i wystawców. Niestety- kicha.
JohnSnake- jak widzisz, to nie tylko Twoje takie odczucie. Po prostu ta impreza była/ jest nędzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 16:40, ruden napisał:

Nie martw się-ja też byłem na PGA i muszę przyznać, że się bardzo zawiodłem. Nie wiem,
nie bywam na tego typu eventach (teraz byłem pierwszy raz), jednakże wydawało mi się,
że nie powinienem się tam nudzić.
Podsumowując- bardzo mało stoisk. Niby 3 hale, z czego w jednej gry techlanda- o dziwo
nikogo z firmy nie widziałem, były tylko wystawione komputery z grami- misja na marsa,
symulator farmy i coś tam jeszcze. W drugiej hali duża scena, gdzie istotnie jakieś smęty
dokazywały. W trzeciej hali swoje stoisko miało paręnaście- parędziesiąt firm (!!!!!),
z których dominowały firmy produkujące sprzęt. Byłem na MTP po godzinie 9. Wtedy jeszcze
było ok, ale już po godz. 10- rzeźnia. Wszędzie pełno ludzi, stoisk mało. Gry do zagrania
cienkie- jak będę chciał pograć w CoD:MW3 (nie wiem czy to był turniej czy free play)
to pogram sobie w domu. Hostess bardzo mało. Prawie żadnych gadżetów. Jak dla mnie prawie
żadnych atrakcji. Przede wszystkim event za mały. I najgorsze- gdzie w tym wszystkim
byli jacyś wydawcy, producenci, dystrybutorzy gier- wydawało mi się, że na takim "legendarnym"
evencie powinien się znaleźć cały przekrój branży. Miałem nadzieję, że wyrwę jakieś ciekawe
gadżety. Może jakieś fajne wydania gier. Tymczasem był tylko sklep level, którego osobiście
nie lubię. Pomijam fakt arcydrogich, zwykłych koszulek. Poza tym mieli dosłownie wywalone
gry CDProjektu- każda po 9,99. A tam same kotlety.
Ogółem- dla mnie nędza. Gdyby nie to, że w tym samym czasie odbywały się targi modelarskie
oraz turystyczne, to uznałbym czas spędzony w MTP za stracony. Na PGA nie było absolutnie
niczego, co mogło mnie zainteresować. Wszędzie tłumy- nie przeszkadza mi dużo ludzi,
przeszkadza mi mała ilość stoisk i wystawców. Niestety- kicha.
JohnSnake- jak widzisz, to nie tylko Twoje takie odczucie. Po prostu ta impreza była/
jest nędzna.

Ostatnim razem tak nie było, ale samo spojrzenie na program z bieżącego roku sugerowało, że zbyt fajnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać 2-3 lata na dawny powrót formy PGA. Ostatnie PGA były świetną imprezą i najlepiej rozwijającą się w Europie. Trochę czasu minie, aż obecne PGA do tego dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wrocilem z PGA . Ogólnie słabo. Program ubogi, gier bardzo mało.Żadnych rodzimych twórców. Generalne żałuje ze się wybrałem, nic godnego uwagi. Panowie organiztorzy jeśli bedziecie organizowac coś takiego to za dwa lata frekwencja będzie zerowa lub co najwyżej marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:16, Kraju napisał:

Trzeba poczekać 2-3 lata na dawny powrót formy PGA. Ostatnie PGA były świetną imprezą
i najlepiej rozwijającą się w Europie. Trochę czasu minie, aż obecne PGA do tego dojdzie.

Dokładnie, jestem tego samego zdania. Bo ostatnia edycja była bardzo sympatyczna. W tym roku bieda, ale się tego spodziewałem, więc nie jestem rozczarowany. :P W sumie to poszedłem tam głównie, żeby trochę LoLa poglądać na żywo - szkoda, że tego turnieju nie było na głównej scenie (na której zawsze, gdy tam zaglądałem, nie było absolutnie nic ciekawego), bo wtedy dałoby się usiąść. :D Miałem nadzieję, że pogram choć chwilę w Dishonored, ale znalazłem aż jeden komputer z tą grą (aczkolwiek nie szukałem zbyt wnikliwie), który ciągle był oblegany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:16, Kraju napisał:

Trzeba poczekać 2-3 lata na dawny powrót formy PGA. Ostatnie PGA były świetną imprezą
i najlepiej rozwijającą się w Europie. Trochę czasu minie, aż obecne PGA do tego dojdzie.

No ja nie przekreślam tego eventu i ogółem uważam tak samo jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować