Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guillemot nakłania do obniżenia ceny PS3

26 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 21:36, Marek Madejski napisał:

2500 zł za samą konsolę

Ma tanieć, poza tym już kosztuje 2300 :P.
>(która służy tylko do grania)
Nie tylko. A jeśli nawet, to do JAKIEGO grania...

Dnia 21.05.2007 o 21:36, Marek Madejski napisał:

wolałbym kupić lepszego kompa...

Z tym "lepszego" to bym się kłócił. Bardzo ogólnikowe pojęcie te "lepsze" trzeba przyznać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas ta konsola jest droższa od iXa o prawie 1k zł a grafika nie prezentuje się jak narazie wcale lepiej... Biblioteka gier też nie jest większa, a usługa online jakoś nie poraża. PS3 powinno być tylko trochę droższe od Xbox360 żeby zaczęło się dobrze sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 16:39, mikolajmix napisał:

> > Lecz co na to ci, którzy już zakupili PS3 (lol pseudo-rym)? Oczywiście ja do nich
nie
> należę
> > :D A PS3 i tak nie kupię nawet jakby było tańsze od X360 :)
> oczywiście jak można wydawać 2500zł na coś co jest nie warte nawet połowy tej sumy.

to miał być żart??? wiesz wogole co znajduję sie w PS3...cena w porównaniu z osiągami konsoli
jest dobra !No ale cóż 2,6k to sporo pieniędzy:za jakość sie płaci.

Ach tak! to cze gościu odpowiedzialny za ps3 podał się do dymisji:D Hehe nawet Sony potrafi się przysnac do nieduanego ps3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 16:02, PtaQ15 napisał:

> Lecz co na to ci, którzy już zakupili PS3 (lol pseudo-rym)? Oczywiście ja do nich nie
należę
> :D A PS3 i tak nie kupię nawet jakby było tańsze od X360 :)
oczywiście jak można wydawać 2500zł na coś co jest nie warte nawet połowy tej sumy.


Ciii... Bo zaraz przyjdzie mr. Xkupa pseudonim "27 wzwyż" i nam zrobi z "gimnazjum" salę tortur *rotflmao* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym pomysłem byłoby wycofanie obu wersji konsoli i wprowadzenie trochę innych. Jedna nadal osługiwała by format Blue Ray, a druga miałaby podobne rozwiązania jak przy sprzęcie Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować