Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 – co wiadomo już teraz?

122 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 21:20, The Hammerburst napisał:

Tylko zapalony fanatyk jest w stanie to obejżeć:

http://www.gamershell.com/tv/8066.htm

21 minutowy trailer z gameplayu z sc2. Ja wymiękłem po 2 minutach


Ja zapalonym fanatykiem z pewnoscia nie jestem a z przyjemnoscia obejrzalem i to 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przygodę ze StarCraftem rozpocząłem dopiero niedawno, więc na razie dwójka jakoś nie za bardzo mnie interesuje, ale na pewno będzie wielkim hitem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:] ja w starcrafta grałem jako moją drugą grę od kiedy dostałem kompa :D za co wielkie dzięki mojemu bratu ciotecznemu. Starcraft 2 będzie hitem murowanym, tylko nie wiadomo jak to wykorzysta blizzard - ceny mogą być tragiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra ukaże się w Polsce w wersji zlokalizowanej, mówi się trudno - będzie trzeba sprowadzić z UK. :/

Odnośnie ras - raczej nie nastawiałbym się na czwartą rasę, o czym świadczy poniższy fragment FAQ ( http://www.starcraft2.com/faq.xml ):

StarCraft. The game will include three completely distinct and balanced races, the Protoss, Terran, and Zerg,

Wyraźnie jest zaznaczone, że gra zawierać będzie trzy rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olamagato może czas najwyższy przypomnieć sobie polską wersję językową Homm5 a dopiero potem pisać posty?
Zealot gadający głosem Lindy... a na drugi dzień w wiadomościach była by mowa o tajemniczym wzroście samobójstw w Polsce....
Do tego czcionka którą dobiera dział lokalizacyjny jest często ohydna i nieczytelna.
Wersji kinowej nie lubię, bo daje dziwne uczucie czytać po polsku a w tle leci po angielsku (ni w tą ni w tamtą) i jeszcze się do tego błędy wyłapuje najczęściej.

Pamięta ktoś może kto robił polską wersję Majesty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2007 o 23:39, Meledictum napisał:

Wyraźnie jest zaznaczone, że gra zawierać będzie trzy rasy.


To na razie tylko ludzie tak spekulują. Na pewno w przyszłości będzie dodatek, w którym może się pojawić 4 rasa. Ewentualnie już w podstawce może ona być, tylko jako niepełna rasa występująca tylko w kampanii, tak jak np. w W3 były Nagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 03:18, Czedwik napisał:


> Wyraźnie jest zaznaczone, że gra zawierać będzie trzy rasy.

To na razie tylko ludzie tak spekulują.


Jacy ludzie? To Blizz przeciez tak glosi. No chyba, ze masz na mysli ludzi pracujacych w Blizzardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 20:48, The Hammerburst napisał:

Nie podniecajcie się zbyt, bo do premiery jeszcze ze 4 lata.


Kiepski żart. Przy takim stadium zaawansowania widać, że muszą już tylko zbalansować grę, zoptymalizować silnik i doszlifować wszystko... Ja stawiam na 2008 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko pojawi się w pre-orderach. To kolejny dzieciaczek Blizzarda zaraz po WC3 trafi w moje łapki. Ciekawi mnie natomiast to na ile będzie podobny SC2 do WC3, bo nie ma co się oszukiwać - obie marki zapożyczają od siebie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 03:36, Jester napisał:

Jacy ludzie? To Blizz przeciez tak glosi. No chyba, ze masz na mysli ludzi pracujacych w Blizzardzie.

O czwartej rasie nic przecież nie ogłoszono jeszcze. Na razie pisze, że chcą jedynie dopracować trzy znane rasy, aby jeszcze bardziej się różniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 12:40, Czedwik napisał:

> Jacy ludzie? To Blizz przeciez tak glosi. No chyba, ze masz na mysli ludzi pracujacych
w Blizzardzie.
>
O czwartej rasie nic przecież nie ogłoszono jeszcze. Na razie pisze, że chcą jedynie dopracować
trzy znane rasy, aby jeszcze bardziej się różniły.


I nie oglosza. W FAQ na pytanie "Ile bedzie ras" jasno jest powiedziane ze 3. Nie 2 ani nie 4. Wiec ja nei rozumiem skad u niektorych to oczekiwanie na czwarta rase. Zreszta sam pomysl co mowisz, chca dopracowac teraz 3 rasy a pozniej wszystko rozwalic wprowadzajac czwarta? To by bylo mocno nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 12:53, MałpaHellTime napisał:

I need this game!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że w Polsce gra zostanie wydana w miarę szybko,
albo najlepiej równolegle ze światową premierą...


Znajac Blizzard to poczekamy sobie jeszcze rok przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 20:36, Legioner napisał:

(...) Jak na pokład okrętu
hulka wchodzi ekipa saperów marine i w kontenerze mrożą się wraz z ładunkiem nuklearnym puszki
z piwem - TO JA JESTEM JEDNYM Z NICH ! A treiler 2 trzyma fason.


To jest chyba najlepszy filmik w całym SC :). I w dodatku zawiera fajny dowcip, choć pewnie nie dla wszystkich zrozumiały ("Thanks God for cold fusion" xD - "cytat niedosłowny" (c) Jeden Z Moich Znajomych :)).
Tak nawiasem mówiąc, to trochę się niepokoję tą postępującą specjalizacją jednostek (gameplay video), ale skoro wszystko się jeszcze może zmienić (jw.), to może i to rozwiązanie zostanie jeszcze przemyślane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Poprostu zapomnijcie na ten czas o SC2."- łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jeśli zajdzie taka potrzeba to sprowadzę sobie z Anglii, chyba, że będzie tak jak już mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I nie oglosza. W FAQ na pytanie "Ile bedzie ras" jasno jest powiedziane ze 3. Nie 2 ani nie 4.
> Wiec ja nei rozumiem skad u niektorych to oczekiwanie na czwarta rase.


>StarCraft. The game will include three completely distinct and balanced races, the Protoss, Terran, and Zerg

>In StarCraft II, players will see the return of the Protoss, Terran, and Zerg races.

Nigdzie nie jest napisane, że będą TYLKO 3 rasy. Może faktycznie będzie ich tyle, a może dojdzie jeszcze 4-ta, którą na razie zostawiają na niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:54, zwiezak napisał:

/.../ Starcraft 2 będzie hitem murowanym, tylko nie wiadomo jak to wykorzysta blizzard - ceny mogą być
tragiczne...


Nie popadajmy w skrajny pesymizm. Cena to w najgorszym wypadku 120 zł (choć ja dam i 200 jak będzie trzeba ;)

Smash-PL ->

Dnia 21.05.2007 o 21:54, zwiezak napisał:

/.../ może czas najwyższy przypomnieć sobie polską wersję językową Homm5 a dopiero potem pisać posty?
Zealot gadający głosem Lindy... a na drugi dzień w wiadomościach była by mowa o tajemniczym wzroście
samobójstw w Polsce.... Do tego czcionka którą dobiera dział lokalizacyjny jest często ohydna i nieczytelna.


A przypominasz sobie polską wersję językową War3?? Było źle? Moim zdaniem polonizacja na tym poziomie będzie satysfakcjonująca.
No i pamiętaj, że jeśli dojdzie do lokalizacji Sc2 (a na pewno dojdzie) to nad jej poziomem będzie czuwał nie kto inny jak Blizz a to dla mnie gwarancja najwyższej jakości.
Ja osobiście chciałbym widzieć dwie wersje SC2 do kupienia: ENG i PL. Dla każdego coś miłego. I ja osobiście będę się skłaniał ku tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować