Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakie będzie Call of Duty 4?

68 postów w tym temacie

Niedawno grałem w dwójką i szczeże mówiąc myślałem że będzie gorsze od MoH...myliłem się ... ale bardzej się ciesze że wyjdzie MoH: Airbone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Call of Duty nie będzie osadzone w realiach drugiej wojny światowej?! Niemożliwe! :P

A tak na poważnie, to bardzo dobrze, że twórcy serii postanowili skończyć z tematyką drugiej wojny światowej. W końcu jakaś odmiana, chyba nikt nie ma ochoty grać po raz czwarty w to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tej akcji w stylu ''24'' xD Zapowiada się bardzo ciekawie, tylko mam nadzieję, że nie będzie podobne do GRAWa (dwójka jeszcze, jeszcze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jakichkolwiek bohaterów z Call of Duty oprócz Price''a i McGregora? Nie.

ja pamietam z cod 1 i cod uo z 8 bohaterow... wiec niewiem w czym problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...wygląda na to że pod względem fabularnym będzie prezentować się znacznie lepiej:)

Ja tam pamiętam paru bohaterów... Kapitan Foley,szeregowy Ender, Major Ingram, Sierżant Moe...cholera, te jego nazwisko zawsze było dla mnie trudne to zapamiętania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee.... przez te nazwy to mam maksymalne skojarzenia, że nowy CoD będzi rozgrywać się w teraźniejszości lub w latach 60 - 80 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 13:51, KubamiszczuJ napisał:

Będzie super i co tu gadać, ale zobaczymy jakie będzie starcie: Medal of Honor: Airborne vs.
Call of Duty 4 ;]

Starcia nie będzie, po to będą w zasadzie dwie różne gry. Airborne będzie się rozgrywał w II wojnie światowej, CoD4 we współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 13:53, Darkstar181 napisał:

Starcia nie będzie, po to będą w zasadzie dwie różne gry. Airborne będzie się rozgrywał w II
wojnie światowej, CoD4 we współczesności.


Według mnie współczesność to lipa... Lepiej by było dodać troszke fantastyki (przyszłości) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no czekam i uważam że ta gra nie będzie aż tak dobra jak jedynka ale i tak będzie dobrą produkcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czuje klimat tej gry . Ta gra nada świeżości w serii CoD a może nawet FPS. Nie chodzi mi tutaj o grafikę ale o klimat i grywalność . Tylko trzeba kompa zmodernizować i wyczekiwać na nowego CoD 4 (i jeśli napewno wyjdzie na Pc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jeszcze Moody''ego, ale był chyba tylko w jedynce...
A CoD4... to nie dla mnie, kupię MoH: Airborne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować