Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 17:09, SerVius napisał:

> > > Bo pozamykane są, tylko twierdza jest teraz otwarta
> > a czemu są pozamykane ?
> bo za dużo ludzi jest tam zarejestrowanych
o szkoda bo chciałem się zarejestrować na feniks


To masz pecha xD. Mogliby chociaż pousuwać konta tych co nie grają już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na innym forum widzialem jak koles napisal że sciągnął speed hack do metina 2 i zainstalował go. Kiedy chciał włączyc gre to wyskoczyła mu widomosc o jakis językach i nie chiał sie włonczyc. Koles mial pecha. Ale ja osobiscie nie polecam zadnych hack do m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w metina 2 jakieś 2 miesiące. Potem mi się znudził, ponieważ jego monotonność gdzieś tak po 30 lvl jest nieokreślona. Ciągle siedzisz na potworkach żeby nabić lvl, nabijasz lvl idziesz po misje, robisz ja w 15 minut i znowu 5 godzin na potworkach. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram z 2 miesiące w metina i trochę sie nudzi bo gra jest monotonna ale nie trzeba expić expić i expić można zarabiać są pojedynki treningi wojny różnego rodzaju ale wkurza mnie to ze kto ma kasę kupi sobie pierścień PD i już są w top10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja grałem w Metina 2 tygodnie tak z ciekawości 20lvl i już się zaczynają nudy, doszedłem do 22lvl i wywaliłem z kompa, a konto dałem kuzynowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:16, rysul napisał:

Siemka, ja grałem w Metina 2 tygodnie tak z ciekawości 20lvl i już się zaczynają nudy,
doszedłem do 22lvl i wywaliłem z kompa, a konto dałem kuzynowi.

mi też metin się znudził choc czasem sobie pogram po 20 levelu nie ma nic do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działą wam teraz metin? U mnie na wszystkich serwerach na każdym ch pisze tylko ,,...,, I nie pomaga ani restart kompa ani ponowna instalacja metina. Też macie ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mam prośbę czy mógł by ktoś wejść na stronę www.metin2.pl i powiedzieć czy mu działa? Mi najpierw się ona w ogóle nie włączała, a teraz pisze It works! Domyślam się, że są tam jakieś prace, ale może wam zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metin nie dziala bo cos zepsulo się na servie u niemcow(ogolnie wszystkie gry z Gameforge niedzialaja) jutro powinno dzialac;)

Hehe jak ja dawno nic na forum nie pisalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 23:23, Memorr napisał:

Metin nie dziala bo cos zepsulo się na servie u niemcow(ogolnie wszystkie gry z Gameforge
niedzialaja) jutro powinno dzialac;)

Hehe jak ja dawno nic na forum nie pisalem:)

Mi znudziło się gram.pl i też długo nic nie pisałem, ale teraz zrobiłem wyjątek z powodu metina :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa już. Niech mi ktoś pomorze dobic 30 lvl mam 26 ninja. Trudno mi sie expi a jeden koles mial mniejszy lvl ode mnie a juz ma 30. Lurowalem i malo dalo eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram szamanem(kurna,czemu na stronie opisana jest tylko szamanka?!:P) i mam 11 level.Gra jest jakas taka denna.
I gdzieś tam przeczytałem że to dopiero beta.Jest to beta,jakie zmiany mogły by przypuszczalnie zajść w ukończonej wersji gry?

Poza tym fabuła jest denna i questy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest wersja Beta np na US są skille na P a u nas na G jest najwyżej na US po wykonaniu qustów na wysokich lvl ( 70-80) można dostać jakiś item i można wygrać nagrody np telewizor czy jakoś tak przynajmniej ja tak słyszałem nie pomijając tego że u nas jest bugów że hej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeezu udało mi się wbić jakoś 69 lvl, a potem żal mi się zrobiło tego straconego czasu.
Po co ja w to grałem. Tak nudnej mmo jeszcze nie widziałem, bo choć w tibie gram, to przed każdym mocniejszym potworem czuję adrenalinkę a w M2 nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 08:44, xczar0 napisał:

Jeeezu udało mi się wbić jakoś 69 lvl, a potem żal mi się zrobiło tego straconego czasu.
Po co ja w to grałem. Tak nudnej mmo jeszcze nie widziałem, bo choć w tibie gram, to
przed każdym mocniejszym potworem czuję adrenalinkę a w M2 nic

Ooo nieźle ja się będę cieszył jak wbiję 46, a co dopiero 69 ^^ Fakt wszyscy mówią, ze Tibia to g***o, ale ma swój klimat i mocno mnie kiedyś wciągnęła. Fajne przygody tam były np wraz z drużyną szło się przez lochy wspinając po linie na wyższe poziomy, szukało przejścia, uciekało przed Minotaurem, a w M2 tylko chodzisz od miasta do potworków na expienie wracasz i tak w kółko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 20:23, dambialko napisał:

Lool a ja zanim 30 wbije a gram jakeis 2 miesiace.

oO mój kumpel wbił 33 w niecałe dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować