Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

to prawda metin dość szybko sie nudi, wg mnie jest monotonny. Wróciłem do tej gry po roku, ponieważ była w KŚGry, gram jakiś miesiać niecały i już mnie nudzi. Na pewno za jakis czas przestane grać, a kiedyś może znów wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:30, nekromanta7 napisał:

to prawda metin dość szybko sie nudi, wg mnie jest monotonny. Wróciłem do tej gry po
roku, ponieważ była w KŚGry, gram jakiś miesiać niecały i już mnie nudzi. Na pewno za
jakis czas przestane grać, a kiedyś może znów wrócę...


To powiedz mi, która gra MMORPG jest warta zagrania, która się nie nudzi po jakimś czasie...
Ja gram w metina ze trzy miechy i jeszcze mi się nie znudził.
Guild Wars natomiast, znudził mi się już po dwóch tygodniach, gdy zaliczyłem wszystkie misje na wyspie i osiągnąłem 20 level... Nie będąc jeszcze na kontynencie... Szkoda było kasiorki na ten, swoją drogą kicz. Mało poziomów, mało punktów rozwoju, a misje mistrzowskie są przerąbane i nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2008 o 22:58, Drake Mariusz napisał:

Ja gram w metina ze trzy miechy i jeszcze mi się nie znudził.
Guild Wars natomiast, znudził mi się już po dwóch tygodniach, gdy zaliczyłem wszystkie
misje na wyspie i osiągnąłem 20 level... Nie będąc jeszcze na kontynencie... Szkoda było
kasiorki na ten, swoją drogą kicz. Mało poziomów, mało punktów rozwoju, a misje mistrzowskie
są przerąbane i nic nie dają.

Tu nie chodzi o nudę w mmo bo każde się nudzi a o tło.Jeśli samo tło fabularne,smaczki i świat są dobre i gra ma jakąś tam grywalność to pogram.
Chodzi o to że w metinie właściwie wszystko jest kiepskie.Fabuła jest nudna,denna i sztampowa,rozgrywka się dłuży a questy są nieciekawe.O...eee...świecie gry już nie wspomnę.
Metin,owszem,ludziom się podoba ale w starciu z WoWem,Line''agem(tak to się piszę?)Conanem,Warhammerem:Online jak dal mnie nie ma szans.
I zaznaczam że treść posta przedstawia mój indywidualny pogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>> Tu nie chodzi o nudę w mmo bo każde się nudzi a o tło.Jeśli samo tło fabularne,smaczki

Dnia 05.09.2008 o 23:16, Bingolo napisał:

i świat są dobre i gra ma jakąś tam grywalność to pogram.
Chodzi o to że w metinie właściwie wszystko jest kiepskie.Fabuła jest nudna,denna i sztampowa,rozgrywka
się dłuży a questy są nieciekawe.O...eee...świecie gry już nie wspomnę.


w pełni się zgadzam

>> Metin,owszem,ludziom się podoba ale w starciu z WoWem,Line''agem(tak to się piszę?)Conanem,Warhammerem:Online

Dnia 05.09.2008 o 23:16, Bingolo napisał:

jak dal mnie nie ma szans.
I zaznaczam że treść posta przedstawia mój indywidualny pogląd.


ale może porównujmy z darmowymi mmo, bo wiadomo że te płatne więcej oferują i zazwyczaj bardziej wciagają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 08:54, nekromanta7 napisał:

ale może porównujmy z darmowymi mmo, bo wiadomo że te płatne więcej oferują i zazwyczaj
bardziej wciagają ;]


Poza Guild Wars. W porównaniu z Lineage wysiada na całej lini... No może grafika jest na odpowiednim poziomie.

Wiesz dla mnie nie liczy się fabuła, lecz rozwój postaci, gilldii, etc. Kiedy coś się dzieje z moją postacią, awansuje, zmienia się... To będę w to grał nie zależnie jaki to będzie kicz MMORPG. Natomiast kiedy ukończyłem 10% gry i już zdobyłem wszystko... To po co iść dalej ? Po jedną siekierę, czy jakiś fatałaszek ? Jakoś mi się to nie uśmiecha...

Teraz zamierzam nabyć Lineage II. Podobno zawiera o wiele więcej możliwości rozwoju nić GW. A przynajmniej słyszałem że można mieć 78 poziom... A to wielka różnica w porównaniu do 20-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 18:41, jkui napisał:

też grałem w metin 2 jak pewnie wszyscy na forum i uważam że jak na grę internetową jest
NUDNA!!!!

Masz racje.Grałem w nią.To jest tak głupie i tak nudne że nie da się komentowac tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie nie podoba to nie grajcie niby ona jest nudna monotonna ale ja wchodze chociaż żeby z kumplami pogadać

A teraz do sedna ^^ Mam ten kupon z KśGry i wpisuje go i pisze że już zrealizowałem kupon na tym koncie jak ani razu nie korzystałem z kuponu co zrobić żeby mi to zaliczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 jest głownie przeznaczony do walki PvP, lub do walk grupowych. Nie ma tam fabuły rozbudowanej, ponieważ nie ma takowej potrzeby.

Powiedzcie mi jednak jak sobie radzić ze złodziejami w Metinie 2. Już dwa razy doszczętnie mnie ogolono...

OFFTOP

Tak sobie wędruję od wątku do wątku i widzę że kolega: simonemaster22 nabija sobie posty, wypowiedziami wyrwanymi z kontekstu. Zastanawiam się jakim cudem modowie się jeszcze do niego nie doczepili ? Ja tylko raz prowadziłem ostrą dysputę i dostałem warna.

KONIEC OFFTOPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 16:15, dambialko napisał:

Krótko: Problem, klikam na ikonę gra nie uruchamia się. nic się nie dzieję. Przez xfire
to samo. Help !

A skąd masz tego metina? Bo jeżeli ściągnąłeś go z metin2.pl to musisz uruchomić go tak:Mój Komputer/C:(dysk na którym masz zainstalowanego metka)/ Program Files/ Metin2/i w tym folderze uruchomić go ikonką.
A jak masz go z płyty Komputer świat gry to normalnie można z pulpitu uruchomić. Nie wiem czemu, ale tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:34, choper napisał:

> Krótko: Problem, klikam na ikonę gra nie uruchamia się. nic się nie dzieję. Przez
xfire
> to samo. Help !
A skąd masz tego metina? Bo jeżeli ściągnąłeś go z metin2.pl to musisz uruchomić go tak:Mój
Komputer/C:(dysk na którym masz zainstalowanego metka)/ Program Files/ Metin2/i w tym
folderze uruchomić go ikonką.
A jak masz go z płyty Komputer świat gry to normalnie można z pulpitu uruchomić. Nie
wiem czemu, ale tak jest :P


Ja mam go tylko w D. W D nie ma program files. Uruchamiam, go z dysku i to samo. Nawet usunac metina nie moge bo błąd jest. Metina mam z metin2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chciałem zrobić drugą postać w tej grze na innym świecie, ale zapomniałem prawie całkowicie jak to się robi. Zrobiłem więc konto na Metin2.pl, włączyłem grę i... Co dalej? Wydawało mi się że trzeba się zalogować na wybranym świecie i chatroomie, ale gdy wpisuję ID i hasło to wyskakuje mi ''''BLOCK_ LOGIN" Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 18:37, Break the peace napisał:

Mam pytanie. Ile kosztuje koń i co trzeba jeszcze do niego dokupić, żeby w pełni z niego
korzystać?



idziesz to stajennego z medalem konnym on ci daje zadanie to wykonania, wykonujesz i koń jest twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania.
1. Gdzie mogę znaleźć brązowego konia do kupienia, bo w 1 i 2 wiosce są tylko białe.
2. Czy jak kupię od innego gracza obrazek konia i będę miał 25 lv. to dostanę konia nie robiąc zadania i bez kupowania od stajennego obrazka za 100k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować