Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2009 o 14:42, DambialkoX napisał:

Słuchajcie koń mi zginął. Wiem, że trzeba go wskrzesic ziołem z łatwych małp, ale trzeba
czekac dzień czy odrazu się koń wskrzesza ?


Odrazu. Musisz go przywołać i jak przywołasz to będzie leżał obok ciebie i idź do stajennego z ziołem.

Łatwe ziolo - zwykly kon
normalne - bojowy
trudne - militar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwój błogosławieństwa wypada tylko ze złotych szkatułek czy i ze srebrnych? I czy szkatuła musi mieć + ,żeby był ten zwój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:36, kiko14 napisał:

Zwój błogosławieństwa wypada tylko ze złotych szkatułek czy i ze srebrnych? I czy szkatuła
musi mieć + ,żeby był ten zwój?


+ nieważny, ale ze srebrnej raczej nie dropi. Może chodziło ci o szkatułkę wodza orków? Bo z niej to już na bank dropi. ;) No i jeszcze może Ci dropnąć z Item Shopu za smocze znaki. :D

BTW, czeka ktoś na s16? Powinien być na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 11:52, Infes napisał:

Będzie teraz nowy? Podano już kiedy startuje? To bym zaczął znowu grać ;)


Ciągle powstają serwery, a patrząc na to kiedy powstają, można przewidzieć kiedy będzie s16. Uwaga, uwaga:
Exandros - 4. marzec
Kirian - 25. marzec

A teraz:
Eteor - 6. kwiecień
Nowy? - 26-28. kwiecień

Tym bardziej że najnowsze serwery już zamknięte, a każdy nowy serwer to nowy zysk dla szefów szefów metka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:36, kiko14 napisał:

Zwój błogosławieństwa wypada tylko ze złotych szkatułek czy i ze srebrnych? I czy szkatuła
musi mieć + ,żeby był ten zwój?

Zwój błogosławieństwa dropi zarówno z różnych itemków niespodzianek (szkatułki bossów, róże, czekoladki) jak i z każdego silniejszego moba pod warunkiem, że masz powyżej 50 lvl.
BTW wczoraj zakończyłem zabawę na 66 lvl i już raczej nie zamierzam powracać do M2 ani do innych MMO bo pożerają wiele godzin, aż szkoda je tak marnować :) Konto oddałem koledze żeby mnie nie kusiło ;P Ale mogę służyć w tym temacie radą co i jak.Jednym z powodów znudzenia metinem było to, że wszędzie (no prawie) byłem i wszystko widziałem, a ile można siedzieć w M1 i walczyć na PVP ;/
A i jeszcze coś, wiele pytań tu zadawanych jest rozwiązanych na forum metina: http://board.metin2.pl/ Tam też jest o wiele większe prawdopodobieństwo, że ktoś wam pomoże bo na gramie m2 jest raczej mało popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz. :)
1. Jeśli grasz sam, to faktycznie nudy, ale wystarczy grac ze znajomymi, lub nawet skumplować sie z kimś w grze(lub z gildią) i już LG. :D
2. Jak to mało popularny? Już jest nas trzech, czy nawet czterech. A jeszcze kila dni temu nikt tu nie zaglądał. :)

To może jednak sie skusisz na s16? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gildii, to średni pomysł, bo chyba sie nas nie zbierze wystarczająco wielu. ;d
Ale w znajomych warto się mieć, bo później pomoc sie przydaje, czy to do konika, czy żeby pogadać w m1. ;d. Zgadamy się jak już zrobią serw. :>

Gdzie wcześniej grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciół w metinie to miałem zarówno z reala jak i z gry. Byłem w gildii ze świetnymi ludźmi. Wspólne wypady na kowala w DT, bossy itp. Było naprawdę fajnie, ale nawet to po około 1,5 roku grania nie uratuje przed nudą ;) Mimo wszystko uważam Metina za najlepszą grę MMO w jaką grałem. Inne nie przyciągały mnie nie dłużej niż na kilka dni. Po za tym gdy ja zaczynałem grę to były inne czasy... Teraz 70% gry to dzieci neostrady 20% to złodzieje, a tylko 10% to normalni ludzie :/ Nie trzeba ze świecą szukać osoby biegającej na SH, łowiącej ryby na Fish bocie czy minąć się z postacią kolegi wiedząc, że teraz po tamtej stronie jest złodziej, a nie kolega :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exandros grałem niecały tydzień i 30lvl ale potem nauke musiałem przycisnąć i się rozstałem z serverem ale teraz znowu na troche wrócę do Metin2. Kim będziesz grać to może się razem dobierzemy jakoś? Ja bym woja pocisną bo póki co tylko tą profesje ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że jak pierwszy raz grałem w metka to były tylko 3 serwery. Szczerze mówiąc to to jest śmieszne. co miesiąc robią serwer? Czy aż tak wielu jest żałosnych ludzi którzy kupują rzeczy z is do nowych serwów żeby jako pierwszy założyć gildię i przez kilka godz być w top 10 na 40 lvl? To jest naprawdę żałosne. Popatrzcie na US. Tam chyba są aktualnie 2 serwery. I jakoś nikt nie narzeka. Nie ma lagów ani nic innego. A tu? Ok. 15 serwerów i na każdym lagi. Do dupy taka robota. Zresztą jak wszystko u nas. Zbudują autostradę to za kilka miechów robią remont, tak tu robią serwa a za miesiąc robią kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 18:45, KuroNeko napisał:

Pomyśleć że jak pierwszy raz grałem w metka to były tylko 3 serwery. Szczerze mówiąc
to to jest śmieszne. co miesiąc robią serwer? Czy aż tak wielu jest żałosnych ludzi którzy
kupują rzeczy z is do nowych serwów żeby jako pierwszy założyć gildię i przez kilka godz
być w top 10 na 40 lvl? To jest naprawdę żałosne. Popatrzcie na US. Tam chyba są aktualnie
2 serwery. I jakoś nikt nie narzeka. Nie ma lagów ani nic innego. A tu? Ok. 15 serwerów
i na każdym lagi. Do dupy taka robota. Zresztą jak wszystko u nas. Zbudują autostradę
to za kilka miechów robią remont, tak tu robią serwa a za miesiąc robią kolejny.



Jak ja zaczynałem były dwa servy!:)

Czyli luty koniec 2008 r.


Robią servy, dlatego że każde ''''dziecko'''' (bez obrazy ale ujełem potocznie) chciało by być w top1-10.

Wykupi pierscienie exp i pol is. I nowy server to nowy zarobek dla GF:G

Jak masz szybki net nie masz lagów.

Ja miałem zawsze szybki i nigdy nie miałem lagów no może z tą krytyczną sytuacją (sierpien-listopad) na fenku co otworzyli go i logowania 15minut tp 10min. lagi;\

Napisz do GF po angielsku albo niemiecku o tym co myslisz.

Ale pamietaj to nic nie da nic nie poradzisz;]

''''Nie podoba się niegraj ''''

Pozdro;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS was pogryzł, czy jak? Czekam na nowy serwer, żeby zacząć grę równo z innymi. Może niektórych podnieca gra, kiedy polowa serwera ma >50lvl, przez co itemków na niższe lvl prawie nie można znaleźć, a poza tym ceny są dużo wyższe niż na początkowych etapach. Swoją drogą, owszem, sprawia mi przyjemność bycie w "topce". Wam nie? Więc ogarnijcie, bo w dowcipie z czołgiem i maluchem jesteście jak na razie tym pierwszym. :P

@UP ---> Ja rozumiem, że takim to tylko źle i myślą że wszyscy się starają jak moga żeby TOBIE było dobrze. No, niestety, nie do końca tak jest... Załóż firmę, zacznij na niej zarabiać, a później rozdawaj swoje produkty za pół darmo, żeby ktoś Ci nie zarzucił, że nie interesują Cię klienci. Że zbankrutujesz? Trudno. :P
Wszystko czego nie masz/nie możesz mieć nazywasz gównem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na równi z równym nie będziesz no chyba że masz tak jak inni kupować co popadnie exp 50% czy to tam z dropieniem no ale to już to sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 23:11, Blackbeard napisał:

@UP ---> Ja rozumiem, że takim to tylko źle i myślą że wszyscy się starają jak moga
żeby TOBIE było dobrze. No, niestety, nie do końca tak jest... Załóż firmę, zacznij na
niej zarabiać, a później rozdawaj swoje produkty za pół darmo, żeby ktoś Ci nie zarzucił,
że nie interesują Cię klienci. Że zbankrutujesz? Trudno. :P
Wszystko czego nie masz/nie możesz mieć nazywasz gównem?


Jakbym chciał to bym se kupił. ale nie jestem takim frajerem żeby wydawać kasę na coś, tylko po to żeby potem tego nie mieć. Mam lepsze powody do wydawania pieniędzy aniżeli kupowanie "gówien" do gry mmo skoro nic z tego nie mam. Metin to nie życie, to że szybciej expisz nic ci nie da. Zauważ że kompletne olewanie klientów to nie to samo co podałeś. Fakt, jakbym założył firmę to chciałbym na niej zarobić. Ale nie dawałbym wysokich cen "za nic" bo w praktyce tak właśnie jest. GF wykorzystuje głupotę graczy i tyle. Bycie w top? Co ci to da skoro będziesz w niej 10-20 min bo jacyś maniacy cię z niej bez problemu wygryzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:06, KuroNeko napisał:

Jakbym chciał to bym se kupił. ale nie jestem takim frajerem żeby wydawać kasę na coś,
tylko po to żeby potem tego nie mieć. Mam lepsze powody do wydawania pieniędzy aniżeli
kupowanie "gówien" do gry mmo skoro nic z tego nie mam. Metin to nie życie, to że szybciej
expisz nic ci nie da.


Jasne, że nie życie. Ale osoby które są w topce często prowadzą konto "na spółę". Lub zarabiają i mogą sobie pozwolić na kupno setek SM co miesiąc bez problemu. Nie mów że nic z tego nie masz, bo bredzisz. Jak napisał Ifnes, możesz kupić bonus +50% expa, podwójną szansę wydropienia itemka, bota podnoszącego "yang" i wiele innych. W życiu faktycznie Ci to nie pomoże, ale w grze owszem. A o to chyba chodzi, prawda? Jeśli chcesz kupić coś co będziesz miał w realu, proponuję iść do pobliskiego sklepu. Nie rozumiem czego oczekujesz w realu, kupując bonusy do swojej postaci w świecie wirtualnym.

>Zauważ że kompletne olewanie klientów to nie to samo co

Dnia 29.04.2009 o 15:06, KuroNeko napisał:

podałeś. Fakt, jakbym założył firmę to chciałbym na niej zarobić. Ale nie dawałbym wysokich
cen "za nic" bo w praktyce tak właśnie jest. GF wykorzystuje głupotę graczy i tyle. Bycie
w top? Co ci to da skoro będziesz w niej 10-20 min bo jacyś maniacy cię z niej bez problemu
wygryzą?


W praktyce, to pieprzysz głupoty. Raz, nie mów że wysokie ceny, bo nie wiesz jakie są koszta utrzymania tego systemu, a dwa, GF nie sprzedaje produktów spożywczych, tylko przedmioty wirtualne. Więc nie wiem, czy głupsi są gracze, którzy chcą sobie uprzyjemnić grę skoro mogą, czy ludzie którzy nie odróżniają "ril lajfa" od świata gry. A poza tym, przyczyna kupowania SM jest jak d*pa - każdy ma swoją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować