Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Jak dla mnie to nie ma się z tego nic. Takie jest moje odczucie,jeśli ty to odczuwasz inaczej to trudno. Dla mnie każda cena za coś do gry to cena wysoka, nawet jakby to był grosz. Dla mnie nie warto, koniec kropka.
Co do tych "bogaczy" Niestety, ale są tacy co wolą kupić sobie SM do metin''a zamiast kupić sobie nową parę spodni.... te wszystkie rzeczy z gry nie mają dla mnie żadnej wartości. Moja definicja gry to coś, dzięki czemu ma się trochę przyjemności, coś dzięki czemu można się na trochę oderwać od brutalnej rzeczywistości. I nijak do tej definicji nie pasuje mi wydawanie dodatkowej kasy na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czerwony maluch jest zielony, takie jest moje odczucie, jeśli Ty to odczuwasz inaczej to trudno. Nikt Ci nie każe wydawać tej kasy - sama gra jest za darmo. A SM to takie urozmaicenie. Ale wytłumacz mi, dlaczego jestem frajerem? Nie jestem bogaczem, kompa nie upgrade''uje co tydzień, ale mam w czym chodzić, a z wolną kapuchą mogę zrobić co chcę. Jeśli chcę za tą kase kupić SM, żeby z kumplami dobrze się bawić w grze, to jestem idiotą, który daje zarobić GF? Powiedz to ponad 11 milionom osób grających w WoW-a, którzy to płacą 5 dyszek co miesiąc, lub graczom Age of Conan. Bo te SM imo jest odmianą abonamentu. No co za idioci, rzeczywiście... -.-''
A jeśli dla Ciebie nie warto, to ok, nie każdemu wisi 50zł wydawane co miesiąc. Sam tak kiedyś uważałem. Ale nie nazywałem tych rzeczy "gównem", a graczy "frajerami" tylko dlatego, że ja skąpiłem. Bo to byłby poziom intelektualny przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam taki problem. Otóż, o co chodzi w zadaniu Sekret Kamieni Metin? Mam iść do Lochu Małp i sprawdzić czy tam jest tablica. Tylko jak to sprawdzić? Trzeba iść aż do końca? Tam są generały małp i za żadne skarby nie mogę ich pokonać. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:25, wybrany4567 napisał:

Czesc, mam taki problem. Otóż, o co chodzi w zadaniu Sekret Kamieni Metin? Mam iść do
Lochu Małp i sprawdzić czy tam jest tablica. Tylko jak to sprawdzić? Trzeba iść aż do
końca? Tam są generały małp i za żadne skarby nie mogę ich pokonać. Co zrobić?



Zacytuję z forum oficjalnego metina.

''''Zadanie od Uriela: Mamy udać się do Lochu Małp i przynieść mu dane z tablicy (wystarczy dotknąć tablicy z komnacie matki małp, jest przy wyjściu). Potem musimy dostarczyć mu dane z tablicy przy ezoterycznej wieży (stoi w dolinie Seugryong na samym środku mapy)

Cytat
Tajoj napisał(a)
Droga do ostatniej komnaty z tablicą.
Wchodzisz do Lochu i dujesz do przodu cały czas.
W 4 komnacie masz ślepy zaułek i 2 skręty w lewo jeden za drógim. Wybierasz ten dalszy.
Dujesz dalej do przodu do kolejnej ślepej uliczki i w niej skręcasz w prawo.
Następny teleport przenosi do ostatniej komnaty z tablicą.
Dla ułatwienia najlepiej wbić na koniku ;).


Nagroda: 420.000 doświadczenia, 20.000 yang''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chore małpy mają jakiś 20 pare lvl, a ja 31, i mnie ubijają w 13 sekund , poza tym poszukuje ktoś z Twierdzy kto mnie w expi do lvla 40, chce załorzyć gildię, bo już mam ekipę.


ps nie mam yang nie mam potow, i nie mam nic do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze się założyć,zacznijmy od tego. Po drugie bez silnego ciała daleko tam nie zajdziesz. To prawda,małpy są strasznie silne ale leci z nich item warty 100k yangów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raju, nie wiem jak można grać w tę żałosną grę, w której questy sprowadzają się do: Idź, zabij x, zdobądź y i wróć do z żeby dostać w. Przecież w tej grze nie ma innej możliwości rozwoju jak bezmyślne napiepszanie potworów >.<
Kiedyś w to grałem z kumplami. Wiadomo, w gronie znajomków każda gra robi cię fajniejsza. Ale nawet to nie zatrzymało mnie przy niej na jakiś czas.
No i te polskie serwery. Wszędobylskie noobki, dzieci neo i bóg wie co jeszcze. Polski serwer jest zapewne jednym z najgorszych.
Zagrajcie na US, to nie wrócicie na PL..Mo chyba że podstaw angielskiego nie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KuroNeko trochę racji masz, bo jakiś Dzieciak Neo mnie wyzywa takkiedy piszę kilka razy że coś chce sprzedać "Zamknij się X z Rodziny Płotów" albo co 10min padające słowo Żal, żal mi ciebie, noob , ksuj, złaszcza przez lagi tej gry przez przypadek komuś ksułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że gra jest super, świetna itp. a to szajs jak ich mało...grafa lipna, a zadania? Dajcie spokój jeśli w to gracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie komus nie podoba to po co tutaj sie wypowiada? Niech zachowa to dla siebie. Gra moze do najlepszych nie nalezy, ale jak na darmowa jest dobra. Jak komus sie nie podoba to przeciez moze sobie WoW-a kupic i grac za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 19:39, wybrany4567 napisał:

Jak sie komus nie podoba to po co tutaj sie wypowiada? Niech zachowa to dla siebie. Gra
moze do najlepszych nie nalezy, ale jak na darmowa jest dobra. Jak komus sie nie podoba
to przeciez moze sobie WoW-a kupic i grac za kase.


Po to sie wypowiada, żeby wyrazić swoje zdanie. Gra jest lipna. I to bardzo. Takie gadanie, że jak się komuś nie podoba, to niech gra w WoW''a też jest bez sensu. Metin nawet na tle innych darmowych MMO wypada bardzo blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 jest najlepszym... gów*em w jakie grałem. Proste, monotonne i na dłuższą metę nudne, ale jednak ma to coś, że dobiłem tam 66 lvl podczas gdy w inne mmo grałem maksymalnie kilka dni. Skończyłem bo strata czasu jak i pozostałe masywne mulitiplayery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukacie innego MMO po polsku to zagarajcie w Last Chaos to do metina nie wrócicie..chyba ze gustujecie w bezmyślnym napie*szaniu brzydko wyglądających potworów kilka godz. dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 19:53, Budep napisał:

> Jak sie komus nie podoba to po co tutaj sie wypowiada? Niech zachowa to dla siebie.
Gra
> moze do najlepszych nie nalezy, ale jak na darmowa jest dobra. Jak komus sie nie
podoba
> to przeciez moze sobie WoW-a kupic i grac za kase.

Po to sie wypowiada, żeby wyrazić swoje zdanie. Gra jest lipna. I to bardzo. Takie gadanie,
że jak się komuś nie podoba, to niech gra w WoW''a też jest bez sensu. Metin nawet na
tle innych darmowych MMO wypada bardzo blado.


Racja. Nudna jest. Dobiłem do 30 levela i miałem dosyć. Palec mnie bolał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie dlaczego ja nie gram w Metina?

Bo pół szkoły mojej w to gra i chodzą tylko ''''ja mam XXX a ty nie masz tego hahaha''''
''''żal mi cie'''' ,, ja jestem z krolestwa zoltego'''' '''' ejj wez mnie podexp plx'''' '''' ja mialem XXX ale ukradli mi (naprawde tego nie mial tylko tak mowi...)'''' ''''siema jaki lvl ''''

nie no dajcie luz wg do szkoly nie chce mi sie lazic bo jak slysze te teksty to glowa mnie boli. a wkurzaja mnie durnie ktorzy podchodza do mnie i pytaja czy dam im swoje konto...
Tak, grałem w tą gre 1 rok ! wbiłem 63lvl, (grałem od marca końca 2008 roku) wtedy to była gra... ajj te czasu nie wspominam ich bo was zanudze i aż łza sie w oku kreci (nie smiac sie!). W styczniu 2009roku dostalem bana za podszywanie sie na monku (s1) pod czlonkow teamu szkoda tylko ze ja gralem na s2 i nigdy nie podszywalem sie... : < Stracilem na tą gre 3000zł! I na serio nie zaluje bo bylo fajnie spoczatku im wiekszy lvl tym fajniej bylo bo nowe zbroje, bronie wypady z kumplami do dt (kowal) ah... Teraz w tą gre gra duzo osob, nie mowie ze dzieci bo duzo ''''dzieci'''' nieraz zachowuje sie lepiej niz dorosla osoba... osob ktorzy nie maja kultury mama sie nad nimi zneca (prawdopodobnie) i musza sie wyzyc na innych w metinie.

I wiecie jak to jest? Ja wam powiem!


Grasz sobie i widzisz kogoś kto bije metka i myslisz a po co mu zostawić?.. i tak jak ja bym walił ktoś mi by go sksuł... i ide i jak na zlosc wale tego metka. tak jest teraz i kazdy tak mysli i dlatego atfosmera i ten dawny klimat metina sie zepsuł jak nic.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie zanudziłem!:)

Eprit-Feniks-Chunjo pozostanie na zawsze w mej pamięci (...)


PS.

Epritem grałem od marca końca do połowy stycznia potem zrobilem gdy dostalem bana nowa postac ale jak widac noobki ktos zmienil mi maila do kąta tylko jak? wbijam pewnego razu na konto i patrze na mail a tu jakis mail ''kontodometka@wp.pl '' a to nie moj i usunelem postac i na tym koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1: Z tego co przeczytałem gra polega na waleniu ile wlezie mobów. Czy oprócz tego jest coś jeszcze do robienia? Jak tak to co?
2: Jak bardzo rozbudowany jest system PvP, GvG?
3: Ile jest klas, i czy mają fajne i efektowne skille?
4: Jak dużo dana klasa ma skilli?
5: Jest możliwość modyfikowania broni tak jak np w Archlord
6: Można latać, albo przynajmniej jeździć konno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 20:34, shinoda napisał:

Mam kilka pytań.

1: Z tego co przeczytałem gra polega na waleniu ile wlezie mobów. Czy oprócz tego jest
coś jeszcze do robienia? Jak tak to co?


Walisz te nędzne, beznadziejne mooby i lipa. Po prostu grindowiec. Możesz tam jakieś mikstury robić i bawić się w górnika, ale i tak to jest denne.

Dnia 22.05.2009 o 20:34, shinoda napisał:

2: Jak bardzo rozbudowany jest system PvP, GvG?


--- IDK

Dnia 22.05.2009 o 20:34, shinoda napisał:

3: Ile jest klas, i czy mają fajne i efektowne skille?


Buhaha. Efektowne skille? Skilli jest mało jak nasrał, ich ikonki są beznadziejne, a same skille to też lipa...
A klas jest 4.

Dnia 22.05.2009 o 20:34, shinoda napisał:

4: Jak dużo dana klasa ma skilli?


6?

Dnia 22.05.2009 o 20:34, shinoda napisał:

5: Jest możliwość modyfikowania broni tak jak np w Archlord


No niby jest.

Dnia 22.05.2009 o 20:34, shinoda napisał:

6: Można latać, albo przynajmniej jeździć konno?



Koń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować