Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2009 o 14:30, Setka_01 napisał:

Wie ktoś czy można jakoś przenieść postać na inny serwer?


no nie da sie. jak najlepiej nabierać expa??? płacić komuś za expienie, samemu sie expic czy moze jakis inny sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że samemu. Wykonujesz misje, zawsze może coś dobrego polecieć. Jeżeli masz zaufanego kolegę - on może podexpic.
W dzisiejszych czasach Metina2 jest więcej oszustów i nieogarniętych dzieci ( nie wszyscy, oczywiście ) niż ogarniętych graczy. Szybko możesz paść ofiarą oszustwa za usługę " Płac, a Ci naexpie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:37, shadyx3 napisał:

Jasne, że samemu. Wykonujesz misje, zawsze może coś dobrego polecieć. Jeżeli masz zaufanego
kolegę - on może podexpic.
W dzisiejszych czasach Metina2 jest więcej oszustów i nieogarniętych dzieci ( nie wszyscy,
oczywiście ) niż ogarniętych graczy. Szybko możesz paść ofiarą oszustwa za usługę " Płac,
a Ci naexpie ".



oj tak, nie ma co płacić za expa, najlepiej to wbic sie do niebieskiego kraju, tam zawsze sa mile osoby które podexpia cie za free ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 12:42, maczeta20 napisał:

> Jasne, że samemu. Wykonujesz misje, zawsze może coś dobrego polecieć. Jeżeli masz
zaufanego
> kolegę - on może podexpic.
> W dzisiejszych czasach Metina2 jest więcej oszustów i nieogarniętych dzieci ( nie
wszyscy,
> oczywiście ) niż ogarniętych graczy. Szybko możesz paść ofiarą oszustwa za usługę
" Płac,
> a Ci naexpie ".


oj tak, nie ma co płacić za expa, najlepiej to wbic sie do niebieskiego kraju, tam zawsze
sa mile osoby które podexpia cie za free ;]



Dlatego :D jestem z niebieskimi :P, a raczej byłem, bo teraz nie gram, na 32 lvl skączyłem, bo postanowiłem spróbowac w innego Jrpga Antlantike :D, to że turowa taka zła nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:06, maczeta20 napisał:

jak kiedys bylem w zoltym to same chamy.


Dokładnie. Chociaż na czerwonym też tak źle nie jest. Można spotkać naprawde miłe osoby np. mnie xD. Ostatnio przerzucam się na us i jest fajnie. Dlaczego tylko zamiast amerykanów jest tam 50% Turków i 30% Polaków? Cóż przynajmniej podszlifuje angielski i naucze sie troszku po turecku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy myślą, że znajdą tam miód i cud. Ja tam zostaje przy swoim - polski metin. Chociaż ostatnio mało czasu na nim przesiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:01, shadyx3 napisał:

Polacy myślą, że znajdą tam miód i cud.


Hmm...Każdy ma swoje zdanie. Mnie się tam podoba bardziej niż na polskim. Choć chyba nie opuszcze swojego Surki BM na PL. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:29, maczeta20 napisał:

nudzi sie tak przy 23 - .... lvl


No nie wiem. Chyba, że grasz samemu. Najlepiej poznac kogoś miłego, wtedy gra nabiera trochę smaczku.

Dnia 20.07.2009 o 19:29, maczeta20 napisał:

Hmm...Każdy ma swoje zdanie. Mnie się tam podoba bardziej niż na polskim. Choć chyba nie opuszcze swojego Surki BM na PL. xD


Ja nie mówie, że jest tam źle. Możliwe, że całkiem lajtowo się gra na US. Chodziło mi o to, że polacy uciekają przed n00bami.
Jaki poziom ma sura i jaki świat ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2009 o 21:38, shadyx3 napisał:

Jaki poziom ma sura i jaki świat ? ; )

Dopiero 37lvl. Server: Gromo Państwo:Shinsoo (czerwone). Zgadam się z teorią, że 80% to chamy. Niestety w tym jest ok. połowa cheaterów. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
To tak od 3 miesięcy robię misję na 4 lvl konia i co stajenny nie chce mi zaliczyć. Misje wykonywałem w m1 i m2, nadal nic. Zmieniałem medale i ostatnio nawet kompa i nadal mam to samo. Już dawno bym miał konia bojowego a tak męczę się z tą misją . Proszę o pomoc w tej sprawie, bo już nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować