Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2010 o 13:22, Sithis napisał:

Ale jaki to szpan kiedy pokazujesz kolegom że jesteś w top 10 ;)

To trzeba mieć równie głupich kolegów, żeby zaimponowało im top 10 w takiej grze i w dodatku na nowo powstałym serwerze..
U mnie w szkole ludzie którzy grają w metina2 są pośmiewiskiem... I słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 14:40, KuroNeko napisał:

U mnie w szkole ludzie którzy grają w metina2 są pośmiewiskiem... I słusznie.

Dlaczego uważasz osoby grające w metina za pośmiewisko? Proszę o konkretną argumentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 17:45, aliien napisał:

> U mnie w szkole ludzie którzy grają w metina2 są pośmiewiskiem... I słusznie.
Dlaczego uważasz osoby grające w metina za pośmiewisko? Proszę o konkretną argumentację.

jak już mówiłem, grałem w to kiedyś gdy były 3 polskie serwery. Przerwałem, bo gra mnie znudziła. jakiś czas potem z nudów wróciłem na chwilę. To, co zobaczyłem było dla mnie dość sporym zdziwieniem...
Większość osób które napotkałem to zwykłe, niewychowane bachory, które zapewne dostały kompa na komunię...
"Gwałcenie" języka ojczystego widziałem na chacie bez przerwy. No i oczywiście co chwila było "10k gold plax!".
Osoby, którym na pm grzecznie odmówiłem nie szczędziły epitetów skierowanych w moją stronę....
Poza tym, ta gra to 99% grindu. W prawdzie są questy, ale stanową one bardzo mały procent zdobywanego expa, co więcej jest ich mało są bezsensowne. Idź, zbierz to, to i tamto, idź zabij ileś X, idź i porozmawiaj z Y.
Ta gra mogłaby być dobra. Gdyby nie została potraktowana tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - to, co TOBIE czy mądrym i wykształconym ludziom z twojej szkoły się nie podoba, musi się nie podobać wszystkim? No właśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 18:38, Wrukos napisał:

Słuchaj - to, co TOBIE czy mądrym i wykształconym ludziom z twojej szkoły się nie podoba,
musi się nie podobać wszystkim? No właśnie..

A kto powiedział, że to, co MI czy mądrym i wykształconym ludziom z mojej szkoły się nie podoba, musi się nie podobać wszystkim? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 18:45, KuroNeko napisał:

> Słuchaj - to, co TOBIE czy mądrym i wykształconym ludziom z twojej szkoły się nie
podoba,
> musi się nie podobać wszystkim? No właśnie..
>
A kto powiedział, że to, co MI czy mądrym i wykształconym ludziom z mojej szkoły się
nie podoba, musi się nie podobać wszystkim?

Ty! Poproszono Cię o sensowną argumentacje dlaczego ludzie grający w M2 są rzekomo pośmiewiskiem to w ramach odpowiedzi powiedziałeś dlaczego nie podoba Ci się ta gra. Owszem, 70% graczy to złodzieje lub bachory, ale kto Ci każe się z nimi trzymać? Jeżeli masz mózg to jak ktoś napisze, że "pokarze ci jak kopjować itemki" albo, że jest GM''em to zorientujesz się, że to złodziej i po prostu go olejesz. Co do dzieci, wystarczy na nie nie zwracać uwagi tylko grać z przyjaciółmi lub/i graczami z gildii na poziomie. W sprawie grindu to jest to główny aspekt tej gry, nie zaprzeczę, ale i nie zgodzę się, że jedyny. Bo jeżeli pograłeś w to dłużej niż parę miesięcy to dowiesz się, że jest tam także dużo innych rzeczy do roboty.
Jak patrzeć na M2 fachowym okiem to wydaje się, że to nic ciekawego. Ale ja mam na swoim koncie coś ponad 20 różnych mmo, tych darmowych jak i płatanych i nie wiem dlaczego, ale to właśnie w Metinie spędziłem ponad trzy lata, a w innych maksymalnie tydzień. Nie wiem co ta gra w sobie ma, ale jak widzisz są ludzie, którym się ten tytuł podoba. Nikt Cię d o grania nie zmusza. Można być osobą inteligentną i graczem M2 zarazem, więc nie oceniaj wszystkich graczy jedną miarą, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1." "Gwałcenie" języka ojczystego widziałem na chacie bez przerwy."
2. "W prawdzie są questy, ale stanową one bardzo mały procent zdobywanego expa, co więcej jest ich mało są bezsensowne. Idź, zbierz to, to i tamto, idź zabij ileś X, idź i porozmawiaj z Y."
3. "To, co zobaczyłem było dla mnie dość sporym zdziwieniem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 19:28, Wrukos napisał:

1." "Gwałcenie" języka ojczystego widziałem na chacie bez przerwy."
2. "W prawdzie są questy, ale stanową one bardzo mały procent zdobywanego expa, co więcej
jest ich mało są bezsensowne. Idź, zbierz to, to i tamto, idź zabij ileś X, idź i porozmawiaj
z Y."
3. "To, co zobaczyłem było dla mnie dość sporym zdziwieniem..."

Nadal nie widzę tu stwierdzenia jakoby moje zdanie miało by być zdaniem wszystkich.

Dnia 31.03.2010 o 19:28, Wrukos napisał:

Ty! Poproszono Cię o sensowną argumentacje dlaczego ludzie grający w M2 są rzekomo pośmiewiskiem to w ramach odpowiedzi powiedziałeś dlaczego nie podoba Ci się ta gra.

Ekhem, pytał dlaczego JA uważam tych ludzi za pośmiewisko... Konkretne argumenty dla swojej niechęci podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 19:43, KuroNeko napisał:

Ekhem, pytał dlaczego JA uważam tych ludzi za pośmiewisko

"A kto powiedział, że to, co MI czy mądrym i wykształconym ludziom z mojej szkoły", "I słusznie"- po tym wnioskuje, że masz identyczne zdanie co reszta twojej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 19:47, Hartus napisał:

> Ekhem, pytał dlaczego JA uważam tych ludzi za pośmiewisko
"A kto powiedział, że to, co MI czy mądrym i wykształconym ludziom z mojej szkoły", "I
słusznie"- po tym wnioskuje, że masz identyczne zdanie co reszta twojej szkoły.

I co daje Ci ten wniosek? Jakieś ciekawe przemyślenia z nim związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1." "Gwałcenie" języka ojczystego widziałem na chacie bez przerwy."
Tutaj uważasz, jakoby wszystkim to przeszkadzało. Zresztą taka sytuacja jest w każdej grze MMO, gdzie grają Polacy.
2. "W prawdzie są questy, ale stanową one bardzo mały procent zdobywanego expa, co więcej jest ich mało są bezsensowne. Idź, zbierz to, to i tamto, idź zabij ileś X, idź i porozmawiaj z Y."
Tobie widocznie się takie nie podobają. Ale może jakiś % graczy lubi takie questy wypełniać?
3. "To, co zobaczyłem było dla mnie dość sporym zdziwieniem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 08:00, Wrukos napisał:

1." "Gwałcenie" języka ojczystego widziałem na chacie bez przerwy."
Tutaj uważasz, jakoby wszystkim to przeszkadzało. Zresztą taka sytuacja jest w każdej
grze MMO, gdzie grają Polacy.

2. "W prawdzie są questy, ale stanową one bardzo mały procent zdobywanego expa, co więcej
jest ich mało są bezsensowne. Idź, zbierz to, to i tamto, idź zabij ileś X, idź i porozmawiaj
z Y."
Tobie widocznie się takie nie podobają. Ale może jakiś % graczy lubi takie questy
wypełniać?

3. "To, co zobaczyłem było dla mnie dość sporym zdziwieniem..."

No i...? Jakbym był tobą, po bym uznał, że po prostu to jest moje zdanie i moich kolegów. Nigdzie nie stwierdziłem, że wszyscy tak myślą.

Poza tym to "gwałcenie języka widziałem bez przerwy"...
To widziałem JA i MI to przeszkadzało. Inni mogli tego "nie widzieć" - nie zwracać uwagi - nie przeszkadzało im to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 08:00, Wrukos napisał:

Tutaj uważasz, jakoby wszystkim to przeszkadzało. Zresztą taka sytuacja jest w każdej
grze MMO, gdzie grają Polacy.


Nie spotkałem się z czymś takim ani w WoWie, ani w L2.

Dnia 01.04.2010 o 08:00, Wrukos napisał:

Tobie widocznie się takie nie podobają. Ale może jakiś % graczy lubi takie questy
wypełniać?


No jasne, nie ma nic przyjemniejszego od zabicia dziesięciu Głodnych Szarych Alfa Wilków.

To było moje zdanie i nie chcę, aby wynikła z tego kłótnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 09:09, Gumisiek2 napisał:

> Tutaj uważasz, jakoby wszystkim to przeszkadzało. Zresztą taka sytuacja jest
w każdej
> grze MMO, gdzie grają Polacy.


Nie spotkałem się z czymś takim ani w WoWie, ani w L2.

> Tobie widocznie się takie nie podobają. Ale może jakiś % graczy lubi takie questy

> wypełniać?


No jasne, nie ma nic przyjemniejszego od zabicia dziesięciu Głodnych Szarych Alfa Wilków.

To było moje zdanie i nie chcę, aby wynikła z tego kłótnia.


Jednym m2 się podoba innym nie. Nie ukrywam, że 15 osób, które znam i grają one w m2 to 10 z nich to totalne ''''DZIECI NEOSTRADY'''' no niestety... ale coz zrobisz;p w metina gra sie najlepiej ze znajomym bo samemu to lipa oczywiscie ze znajomym najlepiej z reala bo znajomy z gry moze cie oszukac i to nie raz - oszukac z ''zazdrosci'' bo ty masz eq+9 a on nie! no jak to mozliwe?... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila od pracowników metin''a z "nowościami", które miały mnie zachęcić do powrotu do gry. Jedną z wymienionych nowości była "Nowa, lepsza grafika". Chcę się więc zapytać czy naprawdę widać te zmainy czy to tylko chwyt marketingowy. Jeżeli można to prosił bym o screeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam też kiedyś wróciłem na chwilę do gry żeby zobaczyć tą nową grafikę. Jakie odczucia? Nie spodziewaj się, że zostały wprowadzone na tyle wielkie zmiany, że gra ma grafikę na poziomie Guild Wars. Ale jest znacznie ładniejsza. Zostały odnowione tekstury, szczególnie podłoża i drzew. Postacie wydają się mniej kanciaste. Ogólnie jest znacznie lepiej, ale i tak nie jest na tyle pięknie by się nią zachwycać. Takie odświeżenie, gra się milej, ale specjalnie dla niej bym do gry nie wrócił ;) Screenów niestety nie mam, a samą grę dawno usunąłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:01, Sithis napisał:

Dostałem maila od pracowników metin''a z "nowościami", które miały mnie zachęcić do powrotu
do gry. Jedną z wymienionych nowości była "Nowa, lepsza grafika". Chcę się więc zapytać
czy naprawdę widać te zmainy czy to tylko chwyt marketingowy. Jeżeli można to prosił
bym o screeny :)


Sry ze po takim dlugim czasie daje screena ale dawno nie zagladalem do tego tematu:)
pzdr.

20100425105034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 22:22, Flurry napisał:

Ktoś pomyka na Solarze :D ?

Jednak wróciłeś do Metina? Pamiętam, że kiedyś wspominałeś na gramsajcie o porzuceniu tego nałogu.
Ja nie pomykam od dobrych trzech lat i dobrze mi z tym. :)
Jak wygląda sytuacja na polskich serwerach? Administracja zrobiła jakiś krok w kierunku ratowania gospodarki i powstrzymała masowe zakupy yangów na allegro? Czy może dalej mają to gdzieś, a ceny przedmiotów sięgają kilkunastu miliardów? Dalej pół Polski w to gra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 22:57, Hartus napisał:

> Ktoś pomyka na Solarze :D ?
Jednak wróciłeś do Metina? Pamiętam, że kiedyś wspominałeś na gramsajcie o porzuceniu
tego nałogu.


Ojj, tym razem wróciłem do gry w formie rozrywki, mając pracę i wiele obowiązków - nie mogę dać się wciągnąć tej okrutnej grze. Od jakiegoś czasu wchodzę na jakieś 2-3 h dziennie, wieczorami. Szukałem wiele gier MMO od Vindictus, Diablo3, aż po sam World of Warcraft. Przysporzyły mi wiele chwil rozrywki, lecz czegoś mi brakowało - tego klimatu jaki posiada Metin2 ! :D Kłótnie graczy, wolna rozrywka itp. Na pewno wiesz o czym mówię.

Dnia 24.05.2013 o 22:57, Hartus napisał:

Ja nie pomykam od dobrych trzech lat i dobrze mi z tym. :)
Jak wygląda sytuacja na polskich serwerach? Administracja zrobiła jakiś krok w kierunku
ratowania gospodarki i powstrzymała masowe zakupy yangów na allegro? Czy może dalej mają
to gdzieś, a ceny przedmiotów sięgają kilkunastu miliardów? Dalej pół Polski w to gra?
:P

Co do allegro to mało zmieniło się w tej kwestii , Booty i gracze ułatwiający sobie życie po przez allegro wciąż są i istnieją . Administracja robi co może, na pewno stworzyli wiele ciekawych udogodnień jak skrzynie mistrza (rzeczy które można było zdobyć w IS znajdują się w tych skrzyniach, dostaje się je po przez levelowanie) , wierzchowce, masa pierdół . Gram na ostatnim Serwie - jest bardzo zatłoczony , a ceny nie są strasznie wysokie przykładowo Bodziu - 1kk , Kamyk 4 kk .

Widać że firma GameForge zainwestowała troszkę w metina po przez stworzenie dodatkowych plansz, ekwipunków i level upu do 105 ... :D Ceny spadły stalek np. Ajj to by było na tyle w tych zmianach . Da się grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować