Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Bardzo prosze o pomoc!! Mam problem z grą zainstalowałem ja na komputerze ( który ma wszytskie wymagania związane z gra ) wyjechałem w misji początkowej z Oxbay i jestem w Redmond rozmawiam z gubernatorem i tak dalej i zapisuje ( na wszelki wypadek ) ide do portu i wchodze na staek chce wypłynąc i naciskam enter i chce wlaczyc funkcje MAPA | jest sie malym stateczkiem na archipelagu | chce wlaczyc ta opcje ale jej nie ma i musze plynac w trybie trzeciej osoby a to jest strasznie dlugie ;/ grzebalem w opcjach ale tam nic nie ma ;/;/;/
PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!! Z góry dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:01, kama009 napisał:

jak można poprawić reputacje bo mam Postrach Oceanów???


Możesz dawać pieniadze na kościół księdzu albo eskortować kupców, których można znaleść w tawernach jak się barmana spyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że kupiłem niedawno gierkę ale nie mogę sobie pograć, bo po jakimś czasie (ok. 15 min) gra się zawiesza. Ale ponieważ w niedługim czasie będę kupował nowy komputer, to poczekam ze wszczynaniem alarmu do czasu, aż i na nim nie będę mógł grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gierka wciągneła mnie strasznie, jednak pojawił się mały zgrzyt. Gdy jestem w kryjówce animistów i chcę wejść do tego pokoju za tronem (dostaję doświadczenie i wzrasta mi reputacja), moja postać się "zacina":/ Postać stoi w miejscu, nie mogę zrobić żadnego ruchu, a myszka działa tylko w górę i w dół. Co prawda moge włączyć szybką podróż i menu ale niewiele to daje... Czy ktoś już się spotkał z takim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Mam prośbę o podpowiedź i pomoc do graczy, którzy znają grę Piraci z Karaibów o podpowiedzi. Kupiłem ją dla synka, który ma dopiero 6 lat, ale uwielbia tematykę piracką, więc na razie musimy pograć razem. Ja jednak nie jestem graczem i nie znam gier tego typu. Problem pojawił sie już na samym początku - jak opuścić 1 planszę (tę w pokoju, czy kajucie) i przejść dalej, juz po wzięciu potrzebnej broni, czy jest jakaś metoda na przechodzenie do następnych plansz automatycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma sposobu na pomijanie misji, ale akurat w tej pierwszej można. Trzeba porozmawiać z tym bosmanem i powiedzieć, że już wszystko się wie co trzeba robić i, że wszystko się umie. On powie tylko co należy wykonać dalej. Ale w następnych misjach nie ma możliwości pominięcia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a jak z nim porozmawiać, wziąłem broń, lunetę... chodzę sobie po kajucie i nic, drzwi otwartych też dalej nie widać, a on nic nie mówi, choć przechodzę obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy stanąć przed nim na wprost i nacisnąć spacje. Po wykonaniu wszystkich zadań wydanych przez niego (lub tak jak mówiłem po pominięciu ich) zostanie się automatycznie wysadzonym na brzeg. Ale jednak lepiej jest wykonać misje, bo na brzegu przyda się jego pomoc, a inaczej to trzeba poradzić sobie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 01:46, Patrix0707 napisał:

Niestety nie ma sposobu na pomijanie misji, ale akurat w tej pierwszej można. Trzeba porozmawiać
z tym bosmanem i powiedzieć, że już wszystko się wie co trzeba robić i, że wszystko się umie.
On powie tylko co należy wykonać dalej


tylko po co skoro można zdobyć 1 level podczas treningu a na początku gry to zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnimi czasy (a dokładniej przedwczoraj ^_^) zainteresowałem się grą z członem "Piraci z Karaibów" w nazwie. Przeglądając kolejne podstrony sklepu w serwisie gram.pl, właśnie ta, a nie inna produkcja przykuła moją uwagę najbardziej. Jestem zainteresowany jej kupnem, a fakt, że film bardzo mnie wciągnął podnosi szansę planowanego zakupu. W związku z tym mam do was dwa pytania...

W sklepie na gram.pl jest do kupienia wersja w Nowej eXtra Klasyce (tylko jeden egzemplarz) ( http://www.gram.pl/sk7_6gfh3_Piraci_z_Karaibow.html ), ale niedawno, w jednym z sieci sklepów Saturn widziałem tę grę w wydaniu z serii eXtra Klasyka neXt. I tu pytanie - czy można dostać ową grę właśnie w tym wydaniu? Jest ono po prostu bardziej profesjonalne i zależy mi na nabyciu takiej, a nie innej wersji.

Czy mi ją polecacie? Co w niej przykuwa uwagę? Czy nawiązanie do filmu jest spore, czy nikłe? Tu proszę, żebyście przytoczyli mi mniej więcej na czym gra polega, jakie są jej główne zalety i wady...

PS. Wczorajszy film był świetny, mimo, że oglądałem go już drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale czy ktoś z was wogóle przeszedł te grę?
No dobra ja ją przeszdłem i mówie wam,że na mape wchodzi sie naciskając enter potem wcisnąć na mapa(każda ikonka jest podpisana. A jeżeli nie to jest taki jakby kompas)
Powodzenia. Moge ci Opisać fajną technike...u lichwiarza
mówisz ,że chcesz pożyczyć kase potem do schowka obok,i tak w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 11:38, Sir Percival napisał:

Przepraszam,ale czy ktoś z was wogóle przeszedł te grę?
No dobra ja ją przeszdłem i mówie wam,że na mape wchodzi sie naciskając enter potem wcisnąć
na mapa(każda ikonka jest podpisana. A jeżeli nie to jest taki jakby kompas)
Powodzenia. Moge ci Opisać fajną technike...u lichwiarza
mówisz ,że chcesz pożyczyć kase potem do schowka obok,i tak w koło

A ja znam trik jak kupujesz oficera... opis na mojim gramsajcie w starszych wpisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować