Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 18:54, XardasiK napisał:

A kiedy tak wlasciwie jest premiera "Na koncu swiata" ?

25 maja 2007 roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 18:52, VictoriaKinger napisał:

>

Dzięki:D. A byłaś na "Skrzyni Umarlaka"?

Tak. Z rodzicami :D
A jeśli chodzi o ,,Klatwe Czarnej Perły" to pierwszy raz widziałm ją na Polsacie, wtedy, kiedy była premiera telewizyjna ;P
Najbardziej podobała mi się właśnie klątwa, choć skrzynia też była niezła (głupie zdanie, ale niech tam! :P).
A wiesz co mnie najbardziej kręci w Piratach? Nie Johny Deep, nie Orlando Bloom (że już o Kiarze Kingtly nie wspomnę), nie rewelacyjny klimat, a muzyczka. Ścieżka dzwiękowa jest bajer!!!!!!!!!
Swoja drogą, ciekawe czy powstanie czwarta część o przygodach Jacka Sprrowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba powstanie, bo widzów do kin przychodzi dużo ludzi, dużo ludiz kupuje "Piratów...", więc interes się kręci i pewnie jeszcze będą jakieś części o słynnym piracie. Co do ścieżki dźwiękowej, to popieram twoje zdanie, olciu:). Ja "Klątwę..." zobaczyłam na DVD, bo tata kupił film. Heh...Ciekawe, czy "Klątwa..." jest jeszcze w jakichś sklepach (oprócz internetowych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:25, VictoriaKinger napisał:

Chyba powstanie, bo widzów do kin przychodzi dużo ludzi, dużo ludiz kupuje "Piratów...", więc
interes się kręci i pewnie jeszcze będą jakieś części o słynnym piracie. Co do ścieżki dźwiękowej,
to popieram twoje zdanie, olciu:). Ja "Klątwę..." zobaczyłam na DVD, bo tata kupił film. Heh...Ciekawe,
czy "Klątwa..." jest jeszcze w jakichś sklepach (oprócz internetowych)?

Ja widziałam ostatnio dwupak (Skrzynia + klątwa) w Emipku. Kosztował 49.90zł, więc sie opłacało, ale skusiłam sie na ,,Sezon na Misia" (niby 15 lat, a ciągle siedzi we mnie ta mała dziewczynka sprzed lat) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam ostatnio dwupak (Skrzynia + klątwa) w Emipku. Kosztował 49.90zł, więc sie opłacało,

Dnia 14.05.2007 o 16:30, olcia13 napisał:

ale skusiłam sie na ,,Sezon na Misia" (niby 15 lat, a ciągle siedzi we mnie ta mała dziewczynka
sprzed lat) ;P


Hehee...W każdym z nas jest dziecko:D....Apropos wieku: jesteś ode mnie starsza o rok...Dobra, a masz "...Skrzynię..." na DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:50, VictoriaKinger napisał:

Ja widziałam ostatnio dwupak (Skrzynia + klątwa) w Emipku. Kosztował 49.90zł, więc sie opłacało,

> ale skusiłam sie na ,,Sezon na Misia" (niby 15 lat, a ciągle siedzi we mnie ta mała dziewczynka

> sprzed lat) ;P

Hehee...W każdym z nas jest dziecko:D....Apropos wieku: jesteś ode mnie starsza o rok...Dobra,
a masz "...Skrzynię..." na DVD?

Niestey nie, ale niedawnop pożyczył mi ją kolega i obejżałam drugi raz (pierwszy raz był w kinie) :D
Za to mam na DVD ,,Klątwe Czarnej Perły", polecam sceny dodatkowe i materiał o kręceniu filmu. Super! (działy sie niezłe jaja ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:23, bezimienny15 napisał:

> A kiedy tak wlasciwie jest premiera "Na koncu swiata" ?
25 maja 2007 roku. ;)

A pokazy przedpremierowe już 24 maja(Cinema-City) :D Na ten się właśnie wybieram, do czego zachęcam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostało 6 dni ! Już się nie moge doszekać. Mam bilet na przedpremiere :D Jestem tak napalony że niewyobrażam sobie siebie już 24maja 5 minut przed rozpoczecim filmu, ja oszaleje na reklamach. Jak mi nie dadzą mi plakatu to chyba im ukradne :) Myślicie że w kinach na pokazach przedpremierowych będą jakieś specjalne niespodzianki w Cinema City ? Mam miejsce na prawie samym końcu ale niestety nie w środkowych rzędach, było tylko kilka wykopinych biletów a większośc poprostu zarezerwowana. Jestem pewien że kiedy wkrocze... przygotuje się do abordażu na sale kinową to nie będzie ani jednego wolnego miejsca :) Na taki film to wszystkie bilet zejdą..... Jeszcze tylko 6 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu chcę kupić tę grę. W eMpiku jej nie ma, w sklepie internetowym też nie. Nie wiecie może, czy zostanie w najbliższym czasie udostępniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość problematyczna to gra, nie uważacie? Oczywiście mówię o Piratach z XKN, a nie o tych nowych. Czy udało się komuś przejść misje ze zdobywaniem fortu Greenberg? Jego mury są niezniszczalne, wiem że trzeba strzelać w działa. Ich pozycję można rozpoznać kiedy strzelają - niby widać dym. Fajnie, tylko że do mnie nikt nie strzela. Wygląda na to, że fort jest opustoszały - może wszyscy śpią? Nie mogę przejść tego fragmentu, po prostu coś się zacięło. Irytująca rzecz.

A poza tym niezła gra, szkoda że nie ma moda który zmienia wygląd głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Zdobyłem wersję gry bez patcha i jest git
Ale w patchu jest takie coś że przeciwnik ma więcej statków jak atakuje np. miał 8 niszczycielów :O albo okrętów liniowych , a w wersji bez patcha jest tak ubogo :(
W jakim pliczku mógłbym coś pozmieniać żeby było tak jak w patchu ??
Nie chcę instalować patcha bo niszczy wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się coś zrobić z tą wodą w patchu 1.03 ???
Kurde to przecież musi odpowiadać za to jakiś plik w katalogu głównym tylko jaki ??
może jakby się znało nazwę tego pliku to może przed spatchowaniem gry skopiować plik z wersji 1.0
i po spatchowaniu podmienić i było by dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 19:00, heros idol napisał:

co ty chcesz demo.już przecież jest na gram.ja już to kupuje.dziśiaj byłem na piraci z kraiabuw
na krańcu świata.super film

A gdzie leżą te"Krajaby"? ;) Pytałem się czy jest gdzieś demo tej gry, bo to, że pełniak już jest, to zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można ściągnąć soundtrack z piratów? Obojętnie z której częśći. Głównie chodzi mi o He''s a pirate (ale w dłuzszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:51, tomoliop napisał:

Wie ktoś gdzie można ściągnąć soundtrack z piratów? Obojętnie z której częśći. Głównie chodzi
mi o He''s a pirate (ale w dłuzszej wersji.


Ze sklepu najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:55, lordfett napisał:

> Wie ktoś gdzie można ściągnąć soundtrack z piratów? Obojętnie z której częśći. Głównie
chodzi
> mi o He''s a pirate (ale w dłuzszej wersji.

Ze sklepu najlepiej...


A ściągnięcie jednego otworu z soundtracku jest neilegalne? Jak tak to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować