Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 14:20, tomoliop napisał:

A ściągnięcie jednego otworu z soundtracku jest neilegalne? Jak tak to rozumiem...


Jeżeli nie jest to darmowa próbka, a mp3 wrzucone na p2p, to jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:40, lordfett napisał:

> A ściągnięcie jednego otworu z soundtracku jest neilegalne? Jak tak to rozumiem...

Jeżeli nie jest to darmowa próbka, a mp3 wrzucone na p2p, to jak najbardziej...


a no to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 12:36, Igor FCBayern napisał:

> > A gdzie leżą te"Krajaby"? ;) Pytałem się czy jest gdzieś demo tej gry, bo to, że pełniak już
jest, to zauważyłem...


Demo PC powinno się pojawić jako dodatek do jednego z magazynów komputerowych - śledź waćpan zatem co dodają najwieksi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:25, Anim napisał:

Demo PC powinno się pojawić jako dodatek do jednego z magazynów komputerowych - śledź waćpan
zatem co dodają najwieksi :)

Me czujne oko błądzić więc będzie po wszelakich magazynach w poszukiwaniu tego jednego, z demem. (kiedy będzie następne CDA? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHJUSTON mam problem - z grą
na wyspie isle do pelagros(cos takiego) kiedy sie wrzuci tego cwaniaka do kociołka trzeba przejsc przez most, ale jak cos nacisne lub nie, animacja sie powtarza - co trzeba zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest że tak trudno znaleść płytę z ścieżką dźwiękową do filmu piraci z karaibów :( Byłem w MM i jest tylko z 3 cześci, a ja chce z pierwszej. Ale nie ma, jak mogą nie wystawić takiej muzyki ! Hanz Zimmer by się załamał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:34, bezimienny15 napisał:

CHJUSTON mam problem - z grą
na wyspie isle do pelagros(cos takiego) kiedy sie wrzuci tego cwaniaka do kociołka trzeba przejsc
przez most, ale jak cos nacisne lub nie, animacja sie powtarza - co trzeba zrobic??


Musisz naciskać odpowiednie przyciski w odpowiednich momentach - każdy z pojawiających się znaków symbolizuje jedną akcję, np. cios albo blok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100? :) Kupiłem zdaje się w dniu premiery, a do dziś nie wykonałem niektórych questów, diabelnie trudne. Gierka rządzi, wciąga niesamowicie i świetnie oddaje klimat filmów. :)

Zauważyliście że na stronie Na krańcu świata nie ma średniej oceny? Miesiąc od premiery i ani 3 osoby nie napisały minirecenzji? To znaczy, dwie osoby - ja swoją wysłałem już dawno. :) Jeśli kupiliście i jesteście zadowoleni (albo nie), oceńcie po rejestracji. Z chęcią poznam opinie innych co do tej fajowej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:49, Black Mind napisał:

grałam u koleżanki :P
nie podoba mi się ta gra kompletnie!!


Imo jest bardzo dobra. :p Co Ci sie w niej nie podoba? :>

Osobiscie przeszedlem 3 razy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:54, XardasiK napisał:

> grałam u koleżanki :P
> nie podoba mi się ta gra kompletnie!!

Imo jest bardzo dobra. :p Co Ci sie w niej nie podoba? :>

Osobiscie przeszedlem 3 razy. ;D


Opłaca się ją kupić? Długa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 19:07, Oloninho napisał:

Opłaca się ją kupić? Długa jest?


Głowny wątek sam tylko bez niczego [10 dni bo nie masz eq z questów / miejsc specjalnych]
Przejście gry tak mniej więcej q eustami i frajdą z 15 dni .. jeśli grasz bez poradnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znaleźć solucji do tek gry a szukałem jak umiem w google.pl.
Prosze o solucje do tej gry ale że nie można podawać linków to prosze mi wysłać na maila macjed1@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o solucji do RPG czy nawalanki? Do RPG rozwiązanie jest w instrukcji, do nawalanki mogę ci streścić: idź przed siebie i uderzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą gre i ściągnąłem patcha ze stronki gram.pl.Zainstalowałem go w katalogu z grą ale teraz nie chce mi gra odpalić. Co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry w "poera" w Piratach na krańcu świata :) Otóż na czym to polega? Nijak nie umiem tej gry zrozumieć =]
Jaką postacią lubicie najbardziej grać? Co sądzicie o Pani Swann? według mnie dno...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w 2 misji na wyspie dochodze że tak powiem o wielkiej baby którą musze wrzucic do kotła jak już to zrobie to pokazuje się filmik żę przechodzimy do mostu a na moście gdy zaczyna się walka znów zaczyna odtwarzac się ten filmik i tak w kółko reinstalacja nic nie pomogła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 07:12, ryciu6 napisał:

mam problem w 2 misji na wyspie dochodze że tak powiem o wielkiej baby którą musze wrzucic
do kotła jak już to zrobie to pokazuje się filmik żę przechodzimy do mostu a na moście gdy
zaczyna się walka znów zaczyna odtwarzac się ten filmik i tak w kółko reinstalacja nic nie
pomogła :/


Z/w już był opisany i rozwiązany ten problem, wystarczy poczytać wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować