Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 07:22, Zieloonnyy napisał:

> mam problem w 2 misji na wyspie dochodze że tak powiem o wielkiej baby którą musze wrzucic

> do kotła jak już to zrobie to pokazuje się filmik żę przechodzimy do mostu a na moście
gdy
> zaczyna się walka znów zaczyna odtwarzac się ten filmik i tak w kółko reinstalacja nic
nie
> pomogła :/

Z/w już był opisany i rozwiązany ten problem, wystarczy poczytać wątek.


Który bo do piratów były dwa wątki a jeden z nich troche stron ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, jakiś admin może, no w każdym razie ktoś z gramu, może powiedzieć mi czemu, mimo trzech miesięcy od premiery, nie ma ani jednej oceny czy recenzji PzK: Na krańcu świata ? Na stronie jest napisane, że skomentować muszą co najmniej 3 osoby. Ja skomentowałem, więc zostają 2. Nie wierzę, że nie znalazły się ani 2 osoby, które prze trzy miesiące nie kupiłyby i skomentowały tak znanego tytułu. Może ocena za niska i wstyd pokazać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z przejściem jednej misji w grze Piraci z karaibów.
Mianowicie:trzeba znależć Lebio Dragol który opiekował się badaczem który szukała jakichś glinianych tabliczek w kopalni na Oxybay.Nie wiecie przypadkiem gdzie jest ten Drago???
Odpowiedzi na numer gg 9138338 albo na e-mail kapsio18@o2.pl

Pomożcie prosze!!!

Pozdrawiam kapsio18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:04, military napisał:

Czy ktoś, jakiś admin może, no w każdym razie ktoś z gramu, może powiedzieć mi czemu, mimo
trzech miesięcy od premiery, nie ma ani jednej oceny czy recenzji PzK: Na krańcu świata ? Na
stronie jest napisane, że skomentować muszą co najmniej 3 osoby. Ja skomentowałem, więc zostają
2. Nie wierzę, że nie znalazły się ani 2 osoby, które prze trzy miesiące nie kupiłyby i skomentowały
tak znanego tytułu. Może ocena za niska i wstyd pokazać? :P


Masz racje do jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:19, przemas15 napisał:

Warto zagrać w Piraci z Karaibów??


Tak ponieważ:
Duze zróżnicowanie statków
Ciekawe Msije
Nie ponieważ:
mała swoboda
mały świat
nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:49, kapsio18 napisał:

> Warto zagrać w Piraci z Karaibów??
warto

Ja chyba się skusze i zagram od dawna już chciałem zagrać w tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Piratów z Karaibów na Krańcu Świata z Serii TopSeller i co powiem? Gra świetna! Naprawdę świetna przeszedłem jak narazie tryb Fabularny z omijaniem Jackanizmu (Tych momentów w którym robimy różne wyczyny by odblokować uroki do gry w pokera,postacie itp.) a teraz jestem w połowie trybu Fabularnego i już Jackanizmu nie omijam...Tryby wyzwań to jest naprawdę ciekawe tam mozemy odblokować postacie, miejsca do pojedynkowania się itp. Najłatwiejsze wg. mnie jest to gdzie zbieramy Łupy czyli kase a najtrudniejsze jest Combo...A tryb pojedynkowania się to miejsce w którym pojedynkujemy się z postaciami z danej mapy tą postacią którą wybierzemy mamy na to 2 Minuty ale to nawet śmieszne jest akcja na początku wybierasz Panią Ching i jest tu taka jakby Japonka z szablą przy pasie i mówiąca że jest Jackiem Sparrow-em...Jeżeli ktoś przejdzie Tryb Fabularny i powie że przeszedł grę to jest w wielkim błędzie! Otóż gdy wejdzie w "Stan Gry" są tam procenty ukończonej gry...Gra naprawdę warta jest kupna i zapewniam że będziecie do niej wiele razy wracać (Ja np. demo przeszedłem 11 razy i zamarzyłem sobie Pełną i o to jest na Mikołajki :) )

Ps. A i na pytanie czy gra jest długa to TAK po przejsciu Trybu Fabularnego z zakończeniem każdego Jackanizmu! I po przejściu trybów wyzwań mamy jeszcze Tryby Pojedynkowania Się...A jeżeli ktoś ma Pada może zagrać na jednym komputerze ze swoim kumplem,bratem itp.

Ps1. Gra jest pełna peełna humoru różnych śmiesznych momentów itp. Naprawdę Polecam Grę...Opłaca się ją zakupić...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie umiem przejść. Pracowałem dla gubernatora na Oxbay, ale mnie zdradził i chciałem go zabić, ale mi uciekł ( jak to ma być w misji) . Żeby odpłynąć z wyspy muszę zniszczyć statek który pływa przed portem. Ale nie potrafie nic zrobić, o niszczeniu wogóle nie mam mowy, a abordaż jest tam trudny. Zabiłem wszystkich na pokładnie, ale pod pokładem czeka na mnie 15 żołnierzy. Prosze o pomoc w przejściu tego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować