Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2006 o 14:10, XardasiK napisał:

> Powracam jeszcze raz z tym samym tematem. Gram po raz kolejny w piratów i postanowiłem
uzyć
> kodów na nieśmiertelność by łatwiej i przyjemniej przejść całą grę. Kody są i działaja
(modyfikacja
> pliku characteres_init ) ale tylko do momentu gdy dostaniesz od Danielle w głowę podczas
jednej
> z misji - traci się nieśmiertelność i za chiny nie mozna jej przywrócić.
> Czy ktoś miał taki problem i wie co z tym fantem zrobić?

Tez sie kiedys tak bawilem :D Niestety nie da sie po tym wlaczyc niesmiertelnosci.

Może sie nie znam , ale zobaczcie czy w komendzie kodu nie zniknął nawias . Jeśli tak komenda się nie zamyka i kod nie działa . Można wyłączyć niesmiertelność na czas misji z danielle , a potem włączyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 14:16, Zakapturzony napisał:

Może sie nie znam , ale zobaczcie czy w komendzie kodu nie zniknął nawias . Jeśli tak komenda
się nie zamyka i kod nie działa . Można wyłączyć niesmiertelność na czas misji z danielle ,
a potem włączyć .


Próbowałem tego nie działało - mimo wyłączenia zlikwidowania linii kodu na niesmiertelność i ponownego jej wpisania w czasie dalszej gry - niesmiertelność nie działała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 14:10, XardasiK napisał:

Tez sie kiedys tak bawilem :D Niestety nie da sie po tym wlaczyc niesmiertelnosci.


Nie znasz kogoś kto mógłby na to cos zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 14:42, Achim napisał:

> Tez sie kiedys tak bawilem :D Niestety nie da sie po tym wlaczyc niesmiertelnosci.

Nie znasz kogoś kto mógłby na to cos zaradzić?

ko kwestia kodowania kompilacyjnego . wyższa pułka . inaczej spytaj kogoś kto tworzył grę :-P ..żartuję .
Pomóc może tylko ci twój plik z postacią . Zobacz czy ni nie brakuje . Nie trzeba kasować całej linijki . Wystarczy ściągnąć nawiasy i dodać //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy:
1.Jak zakończyć misję z tymi czerwonymi kapturkami (dziwne wydarzenia (...))?
2.Jak zabić 3 anglików w latarni morskiej na Oxbay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem gdy mam misje ze musze znaleść gościa on jest na Falaise de Fleur który wie wiecej o kufrze który dostalem od gościa ze stoczni, i nie mogę go wogóle znaleść wie ktoś gdzie on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromniasty problem. ZAWSZE, gdy przejmuje statek po abordażu, gdy podziele ładunek, załogę i Oficera dam to mi się komputer resetuje. Nie ma tak, gdy nie przydziele oficera i okręt pójdzie na dno. Jest to BAAAAAARDZO WKURZAJĄCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 15:05, Mediv napisał:

Mam dwa problemy:
1.Jak zakończyć misję z tymi czerwonymi kapturkami (dziwne wydarzenia (...))?
2.Jak zabić 3 anglików w latarni morskiej na Oxbay?

Mediv sposob jest jeden i jest on dosyc prosty kiedy wchodzisz do latarnii po rozmowie strzel z pistoletu (najlepiej gdyby to był jednostrzalowiec ktory zabiera od 80 do 90 hp) kiedy wystrzelisz bron sie a jednoczesnie nacisnij enter i wyjdz z pomieszczania pozniej znowu wejdz strzel i w yjdz itd az dopoki anglicy nie zgina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:52, Adam k. napisał:

Jak coś to nie z gry w filmie tylko z filmu w grze. Gra powstała pierwsza.

To żeś palnął głupotę. Gra jest na podstawie filmu. Film powstał 28 czerwca 2003 roku, a gra troszkę później, bo 1 lipca 2003 roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Teraz jestem w lochach Reymond, znalazłam już diament, broszkę i jakiś miecz oraz jakiś klejnot. Jest tam coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:52, Adam k. napisał:

Jak coś to nie z gry w filmie tylko z filmu w grze. Gra powstała pierwsza.


No tak, czy jest muzyka z filmu w grze? Gra powstawała równolegle z filmem, tak samo jak gry LOTR itp. Ale to gra jest oparta na licencji filmu.

Powtórzę pytanie: czy muzyka z filmu jest w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co tak się fatygować wystarczy zabić ich za pomocą szabli.
Przynajmniej ja tak robię.
(No chyba że się nie umie walczyć) :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 23:30, Sandman89 napisał:

Mediv sposob jest jeden i jest on dosyc prosty kiedy wchodzisz do latarnii po rozmowie strzel
z pistoletu (najlepiej gdyby to był jednostrzalowiec ktory zabiera od 80 do 90 hp) kiedy wystrzelisz
bron sie a jednoczesnie nacisnij enter i wyjdz z pomieszczania pozniej znowu wejdz strzel i
w yjdz itd az dopoki anglicy nie zgina


Strasznie to lamerskie.....oprócz Anglików zabija też przyjemność z rozgrywki. Zdecydowanie preferuję standartową technikę "przyjdź i ubij". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:39, Seldon napisał:

> Mediv sposob jest jeden i jest on dosyc prosty kiedy wchodzisz do latarnii po rozmowie
strzel
> z pistoletu (najlepiej gdyby to był jednostrzalowiec ktory zabiera od 80 do 90 hp) kiedy
wystrzelisz
> bron sie a jednoczesnie nacisnij enter i wyjdz z pomieszczania pozniej znowu wejdz strzel
i
> w yjdz itd az dopoki anglicy nie zgina

Strasznie to lamerskie.....oprócz Anglików zabija też przyjemność z rozgrywki. Zdecydowanie
preferuję standartową technikę "przyjdź i ubij". :P


3 Anglików to nie problem, tyle to ja mam na rozgrzewkę.

P.S. Jakimi brońmi walczycie ?? Ja Tasakiem i garłaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie, gdzie są małpy w grze? Wnioskuje że być powinny chociarz z powodu bycia w Dżwiękach Monkey atack itp, zresztą po co by były antidotum? Jeszcze pamiętam ze grajac kilka lat temu z innej wersji gry byly bodajze malpuy i uzywalem antidotum a teraz przeszedlem gre i ani razu nie uzylem antidotum.(teraz gram jeszcze d nowa) Są one wogule?
P.S Jakie dżwieki z gry lubicie najbardziej? Ja odglos szkioleta a mianowicie: Stupid Death Stupid:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, no, co za feler. Chciałem grę kupić, zachodzę do empika, a tu... nie ma! Choć zawsze była, teraz ani jednego egzemplarza. Idę do jednego hipermarketu - nie ma! Do drugiego - nie ma! ZAWSZE były!!!! Wystarczyło, że do kin weszła druga część filmu, a wszyscy się rzucili na grę... (no cóż, ja też chciałem kupić właśnie po obejrzeniu filmu ;) ). Za chwilę udaję się na wyprawę do kolejnego sklepu... Życzcie mi powodzenia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować