Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Hmmm, który mieliście poziom, ile i jakich statków w chwili, gdy trzeba zdobyć fort Greenfort? Ja sprzedałem towarzyszące mi barkentyny i próbuję jedną korwetą - ale mam dużo za mało ludzi, żeby poradzić sobie wewnątrz... Poziom postaci to 8 - wydaje mi się że cienko, ale skoro za zniszczenie fortu dostaje się 2 (słownie: DWA) punkty doświadczenia?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:15, military napisał:

Hmmm, który mieliście poziom, ile i jakich statków w chwili, gdy trzeba zdobyć fort Greenfort?
Ja sprzedałem towarzyszące mi barkentyny i próbuję jedną korwetą - ale mam dużo za mało ludzi,
żeby poradzić sobie wewnątrz... Poziom postaci to 8 - wydaje mi się że cienko, ale skoro za
zniszczenie fortu dostaje się 2 (słownie: DWA) punkty doświadczenia?!?!?


Hym ja gram tak - odpływam z Oxbay i zostawiam główny wątek i zabieram się za zbieranie kasy czyli misje od kupców (kupuję min barkętynę a potem drugą) im większe ładownie tym więcej kasy można zarobić - rozwijam postać w celność i armaty oraz zawodowy kanonier i mistrz szermierki potem w wilka morskiego - jak uzbieram na korwetę (najlepiej fregatę to chywba najlepszy statek) to atakuje piratów i francuzów i topię statki (zdobywam doświadczenie) potem wynajmuję kapitanów i bawię się abordażę (statki można sprzedać) Ważne jest aby mieć dobre działa na staku (kolubryny + zdolność salwa o wiekszym zasięgu + kaninier nic ci nie podskoczy)
Jak już sobie bohatera podpakuję (ok 20 lvl) biorę się za łówny wątek - pływam głównie fregatą gdyż jest szybsza i bardziej zwrotna od niszczyciela (44 działa ) i łatwo nią rozwalić większe zespoły - np za zatopienie niszczyciela masz 38000 lub 40000 pkt !!! level gwarantowany. Osobiscie zatapiam moją 1 fregatą spokojnie zespoły złożone z dwuch niszczycieli i dwuch fregat - kule łańcychowe na żagle a potem to już tylko dobijanie - trzeba dobrze manewrować i mieć zdolości kanonier i wilk morski.
Walki morskie w tej grze to świetan zaba - taki odstresawiacz - a co do fortów to najlepiej niszczyciel się nadaje bo ma dużą wytrzymałość ważne jest także mieć zdolność szermierka do walki wręcz - abordaże itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misje od kupców - no fajnie, tylko że jestem w ''stanie wojny'' z Anglią i Hiszpanią, a na wypach Francji i Holandii bodaj często nie ma żadnych zadań, a wtedy pozostaje... No właśnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:50, military napisał:

Misje od kupców - no fajnie, tylko że jestem w ''stanie wojny'' z Anglią i Hiszpanią, a na
wypach Francji i Holandii bodaj często nie ma żadnych zadań, a wtedy pozostaje... No właśnie,
co?


Rabowanie. Sprubuj zdobyć wrogi statek, a potem sprzedaj go w stoczni. Z ładunkiem off course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś dobry w szermierce to w forcie poradzisz sobie załogą, która mieści się na fregacie, ale musi to być fregata ze stoczni bo ta zdobyta podczas misji z sektą Animistów, choć szybsza bierze mniej załogi.
Nie wiem czy czegoś nie poplątałem - dawno w to grałem.
PS. Fregata jest najlepsza - szczególnie ta z misji z sektą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to drugie to najlepsza jest kontrabanda.
Zarabiasz kase za towary
I jeszccze zdobywasz ścigające cie statki - potem sprzedajesz je w stoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2006 o 16:47, Trik napisał:

PS. Fregata jest najlepsza - szczególnie ta z misji z sektą.


Hmm... nie mialem takiej misji...

Teraz bawię się w ochronę kupców - żmudne to, i jak przyjdzie płacić załodze to się pociąć można że połowę zarobków trzeba oddać, no ale zysk jest. Może i pobawię się w abordaż, ale musiałbym trafić na jakiś odosobniony, mały statek, a z tym bywa ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem mody - te kóre można ściągnąć ze strony z dodatkami od cdprojekt i powiem wam że są bardzo fajne wprowadzają dużo dobrych zmaian ( fajne jest że teraz na statku trzeba mieć jedzenie i rum bo załoga się buntuje ) a i gra jest nieco trudniejsza ciężej o kasę i statki są droższe - to jest na plus z Piraci z Karaibów zbyt prości byli - no i nowe skiny bohatera ja gram takim jak Jack Sparow :) polecam tylko jest jeden minus - troche kaszni się tłumaczenie (robi się polsko/angielski) ale można przeżyć jeszcze raz polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2006 o 11:11, Arlik napisał:

okręt liniowy


a da się nim pływać -jest pod koniec gry ale jak go zdobyłem to mnie z gry wywaliło i dałem spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:29, scott napisał:

a da się nim pływać -jest pod koniec gry ale jak go zdobyłem to mnie z gry wywaliło i dałem
spokój


a jak ja go zdobywałem to mi tą kolesiówe (co dołącza do bohatera w głównym wątku) zabili :( i mi się dalej grać niechciało bo nie zapisywałem gry z 2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów 1.03 polska wersja problem z polskim tekstem w ramkach z rozmowami i w różnych menu. Tekstu albo nie ma , albo czasem pokazuje się pojedyńczy wyraz oczywiście po polsku. Proszę o pomoc. Gra świerzo zainstalowanoa. System Win XP Prof z SP2 uaktualniony. Komputer spełnia wymagania gry.
Liczę na Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:33, klar1 napisał:

Piraci z Karaibów 1.03 polska wersja problem z polskim tekstem w ramkach z rozmowami i w różnych
menu. Tekstu albo nie ma , albo czasem pokazuje się pojedyńczy wyraz oczywiście po polsku.
Proszę o pomoc. Gra świerzo zainstalowanoa. System Win XP Prof z SP2 uaktualniony. Komputer
spełnia wymagania gry.
Liczę na Waszą pomoc.


Ta gra ma wiele błędów (ja mam z grafiką wody kóra wygląda fatalnie na wersji 1.00 było wszystko ok ale inne rzeczy nie działaja) a firma cdprojekt leje równo na klientów bo gra mam już 3 lata !!!! Ja kupiłem ją 3 lata temu i zgłaszałem problem bez odzewu ostatnio jakiś tydzięń temu i nadal kazali czekać - pisz do nich cały czas może wkońcu coś zrobią. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować