Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 09:38, Zakapturzony napisał:

Co do grafy , to mi ja strzelam ze statku na oślep , bo kule lecą , ale wystrzału nie ma :(

A ja mam normalną wersje i działa to co u was nie :D tylko w redmond czasem mi kupiec chce do portu w redmond jechac xD to tak zwana "szybka kasa" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 09:51, mallard napisał:

W mojej wersji morze wygląda jakby ktoś na nie benzyne wylał.


to miały być promienie słoneczne odbite od wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 09:51, mallard napisał:

W mojej wersji morze wygląda jakby ktoś na nie benzyne wylał.


Czasem też tak mam, ale to zależy jak się załaduje - raz jest dobrze, raz z benzyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ściągał tego moda z gram.pl ? Jeśli tak czy warto go zassysać ? (nie chce by zniszczyło mi sajwy na darmo :D ) a co no właściwie zmienia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wszystkim za informację o błędach. Gra jest extra a do tego nigdy nie wiadomo co się po wgraniu spieprzy. Dodatkowe atrakcje.
SCCOT co do CDPROJEKT to mas rację kiepska firma.
Pozdrawiam gorąco pracowników CDPROJEKT i uprzejmie informuję, że za taką postawę w stosunku do kochanych klientów (oni Was utrzymują przy życiu) wyrzuciłbym Was z mojej firmy na zbity pysk do szorowania bruku ulicznego.
A tak przy okazji czy zapowiadana na 11 sierpnia Age of Pirates przez CENEGA będzie równie felerna czy lepsza?
Zobaczymy jak kupimy!
Pozdrowienia dla forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 12:24, Arlik napisał:

Czy ktoś ściągał tego moda z gram.pl ? Jeśli tak czy warto go zassysać ? (nie chce by zniszczyło
mi sajwy na darmo :D ) a co no właściwie zmienia ? :)


Pisałem o modzie wcześniej jest fajny ale savy nie bedą działać i wersja językowa się zmienia na polsko- angielksą
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 23:37, military napisał:

A możesz napisać co on zmienia? Nie chce mi się takiej masy postów przeglądać w poszukiwaniu
tego jednego..:P


Przedewszystkim -

-zmienia skiny bohatera (np Jack Sparow :))
-na statku trzeba mieć jedzenie i rum w czasie rejsów bo załoga się buntuje i ucieka ze statku :) rewelacja !!!
-opisy sytuacyjne - czyli ile expa zdobywasz itd. opisy reputacji oraz kontaktów z nacjami
-więcej misji pobocznych wyznaczanych przez gubernatorów
-dużo zmnian w walce (lepsi oficerowie w walce wręcz itd.) oraz prowadzeniu statków
-statki są droższe znacznie i często te same typy różnią sie parametrami
-cała masa innych, wogóle jest inna rozgrywaka

zrób kopię swoich save -ów wgraj mody i sam zobacz jak sie nie spodoba to przeinstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, ale kiedy ok. rok temu kupiłem Piratów za 49.99 to woda była normalna, ale nie wchodziły kody i nie było wskażnika morale. Ale kiedy kupiłem piratów z Extra Klasyki to kody weszły i pojawił się wskaźnik morale. Tylko woda się zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:30, mallard napisał:

To ciekawe, ale kiedy ok. rok temu kupiłem Piratów za 49.99 to woda była normalna, ale nie
wchodziły kody i nie było wskażnika morale. Ale kiedy kupiłem piratów z Extra Klasyki to kody
weszły i pojawił się wskaźnik morale. Tylko woda się zepsuła.



może nie spaczowałeś gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:53, bonan napisał:

Mam małe pytanko skąd ściągnąć tego moda do piratów z karaibów


Jeśli zarejestrujesz piratów na gram.pl to powinieneś dostać emejla (NXK) z bonusowymi plikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować