Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Ta gra mam mase byków - (mam dwie wersje premierową 1.00 i extraklasyke 1.03 ) i powiem wam że wersja 1.00 działa lepiej - cóz pisałem do cdp o pache ale oni olewają sprawe - piszę że niedługo coś wydadzą - ale wydaje mi się że cdp olał już tą grę i graczy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam tylko krótkie pytanie:Age OF Pirates czy Pirai z Karaibów?Obie widziałem w Sellgrosie ostatnio i myślałem nad kupnem.Podobno w Age Of Pirates jesteśmy niczym nieograniczeni w działaniach i możemy robić co nam pasuje.Jak to jest w Piratach z Karaibów?Też jest taka swoboda?Wielu ludzi mówi,że ta giera jest kiepska i liniowa.Mogłby mi ktoś doradzić coś w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jeszcze,że wcześniej grałem w grę Corsairs i mi sie bardzo podobała mimi iż była miejscami nieco monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 02:26, Jarzy napisał:

Dodam tylko jeszcze,że wcześniej grałem w grę Corsairs i mi sie bardzo podobała mimi iż była
miejscami nieco monotonna.


Grałem w obie w age of pirates gram obecnie i jest spoko -tylko nie ma w niej fabuły - tzn jest ale znikoma - a gra jest otwarta - polecam mniej błedęów niż w piratach z karaibów (cenega górą ) a gra przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło :) Lubie mieć swobode działania.W zasadzie to zdecydowałem sie na AOP.Teraz tylko musze odwiedzić jakiś sklep z grami i liczyć na to,że będzie tam AOP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 11:30, Jarzy napisał:

I o to mi chodziło :) Lubie mieć swobode działania.W zasadzie to zdecydowałem sie na AOP.Teraz
tylko musze odwiedzić jakiś sklep z grami i liczyć na to,że będzie tam AOP :)


W media czy empiku na bank bedzie a gra jest tania 29,9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją w Sellgrosie.Kosztowała chyba 19zeta,bo to od Cenegi a nie w Xtra klasyce.Jutro wybieram sie do Sellgrosa,więc dokonam zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:28, Misiekolxp001 napisał:

Ja tez tak mam i tez mam originała z extra klasyka next. Ale mam sposób rozwinołem zdolność
abordarzu i abordarzuje statki. Dzięki temu moge wziąć pełno ammunicji z wrogiego statku wypróbój
mój sposób i daj znać czy działa. oki?


Już wiem w czym problem. Poprostu tak jak ty używałem kodów (edytowałem ten plik i wpisałem jako kasę początkową zbyt dużą sumę) Problem polega na tym że tam można wpisać maksymalnie 17 cyferek. Jak wpiszesz wiecej to właśnie gra się tak sypie (nie można kupować kul armatnich). Ale teraz gram od nowa i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:51, bishop18 napisał:

Już wiem w czym problem. Poprostu tak jak ty używałem kodów (edytowałem ten plik i wpisałem
jako kasę początkową zbyt dużą sumę) Problem polega na tym że tam można wpisać maksymalnie
17 cyferek. Jak wpiszesz wiecej to właśnie gra się tak sypie (nie można kupować kul armatnich).
Ale teraz gram od nowa i wszystko jest ok.


Ja sobie podmieniłem ten początkowy statek, na Czarną Perłę. :D
Ciekawa zabawa muszę przyznać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo mam problem jak uwolnilem tego niewolnika co od niego mialem sie dowiedziec o jakichs tabliczkach to on powiedzial ze na moim statku pogadamy wchodze na statek i nic .... co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przed chwilą trafiłem w grze na Czarną Perłę z filmu "Piraci z Karaibów" . Niestety nie dało się jej ani zniszczyć ani zastosować abordażu :/ Szkoda. To tylko ja miałem takie szczęście, że trafiłem na ten statek czy to dość częste zjawisko? (Była blisko wyspy Falaise De Fleur (czy jakoś tak))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 18:59, XardasiK napisał:

Ja sobie podmieniłem ten początkowy statek, na Czarną Perłę. :D
Ciekawa zabawa muszę przyznać. :)

Jak to zrobiłeś? Co trzeba wpisać żeby mieć czarną perłę? Napisz prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:05, bishop18 napisał:


> Ja sobie podmieniłem ten początkowy statek, na Czarną Perłę. :D
> Ciekawa zabawa muszę przyznać. :)
Jak to zrobiłeś? Co trzeba wpisać żeby mieć czarną perłę? Napisz prosze :-)


Jest tylko jedna wada... trzeba zacząć grę od początku. :(

A więc tak:
1. Szukasz pliku "characters_init.c" w katalogu: /program/characters/
2. Znajdź linijkę: ch.Ship.Type = SHIP_LUGGER_ENGLAND;
3. Zamień ją na: ch.Ship.Type = SHIP_BLACK_PEARL;
4. Zapisz zmiany itd.

Pamiętaj, żeby zrobić kopię zapasową tego pliku - nigdy nic nie wiadomo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środku akcji gry można często znależć czarną perłę miałem taki zaszczyt. hehe
Ale można ją zniszczyć niebój się jak skończysz ostatnią misje z piramidy do ją zatopisz tak jakby (powiedzmy) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:19, asior34 napisał:

mam pytanie jak skutecznie wygrać bitwe z kimś na lądzie pomocy!


Paruj ciosy przeciwników, a zaraz potem ty zaatakuj, i znowu sparuj cios przeciwnika. Taka jest moja taktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować