Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 21:54, Adam Rurek napisał:

Ludzie jestem niewiarygodnym szczęściarzem!!!!!! Nie wierze!!!! Poszedłem do tawerny
w Redmond jakiś koleś mnie zapytał czy chcę z nim pograć w kości, ja się zgodziłem i
graliśmy w kości o jakąś dziewczynę!!! Wygrałem ją! Sprzedałem i nagle ze 100 tysięcy
mam 920 milionów! Jak to możliwe? Nie używałem żadnych kodów!!! Jupi!!!!!!!!


Najwidoczniej niewolnice są w cenie :)
Ale jak to się stało - wlazłeś do tawerny i gościu do ciebie podszedł i ci to zaproponował. Gdzie ty się znajdujesz w grze, jaki masz status i jak ta dziewczyna się nazywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie mam pytanko powiedzcie mi gdzie do jakiego miasta mam iść jeśli już zdobędę ten posążek, bo wiem że mam się spotkać z Danielle a ona mówiła że w domu jakiegoś ,, zabawnego staruszka'''' z Oxbay a w Oxbay nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:03, Adam Rurek napisał:

Ej ludzie mam pytanko powiedzcie mi gdzie do jakiego miasta mam iść jeśli już zdobędę
ten posążek, bo wiem że mam się spotkać z Danielle a ona mówiła że w domu jakiegoś ,,
zabawnego staruszka'''' z Oxbay a w Oxbay nikogo nie ma


idż do latarni - włazisz w Greenford i idziesz jak do kopalni tylko jak przechodzisz obok niej to idź cały czas dalej a dojdziesz do latarni. No i odpowiedz co z tą niewolnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następne pytanko powiedzcie mi gdzie znajduje się ten koleś Clement Laurentis co tłumaczy te języki bo mam go znaleźć ale nie wiem gdzie, on ma mi tam jakieś tabliczki przetłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:47, Adam Rurek napisał:

Mam następne pytanko powiedzcie mi gdzie znajduje się ten koleś Clement Laurentis co
tłumaczy te języki bo mam go znaleźć ale nie wiem gdzie, on ma mi tam jakieś tabliczki
przetłumaczyć


To jest ten staruszek z latarni na Oxbay. Spotkasz go w misji pt. Dostarcz więźnie gubernatorowi - pójdziesz do więzienia na Greenford wyjdziesz i spotkasz staruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następne pytanko powiedzcie mi gdzie znajduje się ten koleś Clement Aurentis co tłumaczy te języki bo mam go znaleźć ale nie wiem gdzie, on ma mi tam jakieś tabliczki przetłumaczyć. Milaosz powiedz mi gdzie on jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a w tej misji o podbicie Greenford to gdzie mam płynąć?? Bo podpłynąłem 4 statkami (już bez Danielle ) no i nie wiem czemu ale walę w fort a on ma ciągle 100%! O co tu chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:40, Adam Rurek napisał:

Ej a w tej misji o podbicie Greenford to gdzie mam płynąć?? Bo podpłynąłem 4 statkami
(już bez Danielle ) no i nie wiem czemu ale walę w fort a on ma ciągle 100%! O co tu
chodzi????


Dziwne już 3 raz ten sam problem. No dobra to trochę przybliż bo prawie każdy czynnik ma wpływ. Sprawdź czy na pewno strzelasz kulami lub granatami a nie kartaczami czy łańcuchowymi. Celuj też w takie miejsca z których wylatują kule (do armat) - są to miejsca na szczycie fortu (nie wal w ściany bo to nic nie da). Jak to nic nie da to albo wczytaj trochę wcześniejszy save a jak i to nie pomoże to przeinstaluj grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos nie mam wcześniejszych save''ów bo wszystko zapisuje na jednym savie, a wiesz może czemu ten fort do mnie w ogóle nie strzela? Bo ja tam żadnych armat nie widzę? Aha i jeszcze Danielle mi mówi żeby jakieś przygotowania ukończyć? to na czym polega? Mam jeszcze może coś kupić? Może mam czekać na jakiś znak od niej? Powiedz mi wszystko co wiesz milaosz pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:14, Adam Rurek napisał:

A tak a propos nie mam wcześniejszych save''ów bo wszystko zapisuje na jednym savie,


no to bardzo mądrze robisz

Dnia 20.03.2008 o 21:14, Adam Rurek napisał:

a wiesz może czemu ten fort do mnie w ogóle nie strzela? Bo ja tam żadnych armat nie
widzę?

No bo ich nie masz widzieć tylko te szczyty/flanki murów.

Aha i jeszcze Danielle mi mówi żeby jakieś przygotowania ukończyć? to na czym

Dnia 20.03.2008 o 21:14, Adam Rurek napisał:

polega? Mam jeszcze może coś kupić? Może mam czekać na jakiś znak od niej? Powiedz mi
wszystko co wiesz milaosz pliska


A w jakim ty dokładnie momencie jesteś? Czy już zabiłeś 3 żołnierzy w latarni, czy jeszcze jesteś na Isla Muelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:35, Adam Rurek napisał:

Już ich zabiłem! Odp. jestem przy murze fortu i nic mu się nie dzieje

No to spróbuj zreperować statki, marynarzy zatrudnić albo spróbuj podpłynąć o innej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:13, Adam Rurek napisał:

A powiedz mi jak wezwać załogę ze statku żeby razem ze mną walczyła? (nie oficerowie)


Zawsze powinni iść z tobą ale jeśli ich jest mało to podnieś im morale na maxa to chętnie oddadzą za ciebie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ej a jak rozwaliłem te mury bo mi się pojawiło raz że jak fort miał 52% (rozwaliłem z 10 dział fortowych) to co mam robić wchodzić (nie mam szans bo po 30 sec. ginę) czy co? Bo ciężka ta misja jest i trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 21:01, Adam Rurek napisał:

Ok ej a jak rozwaliłem te mury bo mi się pojawiło raz że jak fort miał 52% (rozwaliłem
z 10 dział fortowych) to co mam robić wchodzić (nie mam szans bo po 30 sec. ginę) czy
co? Bo ciężka ta misja jest i trudna


To najpierw wal kartaczami aby wybić żołnierzy a potem kulami a potem wbijaj do środka. Ogólnie to morale marynarzy muszą być max, wszyscy twoi oficerowie idą z tobą ,mają dobre umiejętności i broń, no i najlepiej żebyś ty też miał bardzo dobre umiejętności i zdolności (strzelec i strzelec wyborowy itp) i dobrą broń - tasak z jaskini na Oxbay i pistolet czterolufowy i ważne żebyś był dobrym szermierzem. Trzymaj się z dala od walki i rzucaj na pojedyńczych gostków najlepiej od tyłu gdy z kimś walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te kartacze nie chcą walić chyba dopiero jak rozwalę mur a poza tym ja mam walka 4 reputacja neutralna mam pistolet czterolufowy, ale używam długiego pistoletu a powiedz mi gdzie mogę znaleźć lepsze miecze i zdobyć reputację strzelca wyborowego?? ZBo w sklepach nie ma np. innych mieczy, a ja mam kordelasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale te kartacze nie chcą walić chyba dopiero jak rozwalę mur a poza tym ja mam walka
> 4 reputacja neutralna mam pistolet czterolufowy, ale używam długiego pistoletu a powiedz
> mi gdzie mogę znaleźć lepsze miecze i zdobyć reputację strzelca wyborowego?? ZBo w sklepach
> nie ma np. innych mieczy, a ja mam kordelasa

Kolego idż do jaskini na Oxbay po tasak (taki miecz). Jak nie wiesz gdzie to to już ci drogę opisuję:
Włazisz do Oxbay - miasto i wychodzisz drugą bramą. Idż prosto a następnie w lewo (nie prosto). Wejdziesz w dżunglę. Na wprost masz drogę do Greenford a na prawo mały pagórek. Idź tam a zobaczysz inną ścieżkę (która zmierza w kierunku jakbyś wracał do Oxbay. Idź tam. Dojdziesz do wejścia do jaskini. Wejdź i uważaj bo będzie trudno. W środku są nieumarli/szkielety. Jeśli pójdziesz tak jak ci każę powinieneś napotkać ich max. 3. Jaskinia to średni labirynt w którym znajdują się skrzynie (kilka ze skarbami), tasak i szkielety. Jak chcesz tylko tasak to idź tak. Po wejściu powinieneś mieć dwie drogi - lewo i prawo. Idź w prawo aż do małego skrzyżowania i znowu idź w prawo. Dojdziesz do skrzyżowania we wszystkie strony ale ty idź dalej prosto. Dojdziesz do skrzyżowania (kolejnego i tu powinieneś napotkać dwóch czarujących nieumarłych :) Zasiekaj ich i idź dalej prosto. Droga powinna skręcić w lewo i dojdziesz do belki w którą jest wbity tasak. weź go i spływaj stamtąd tą samą drogą.
A strzelca wyborowego to musisz punkty doświ8adczenia zdobyć - innej rady nie ma.
Acha jeśli masz umiejętność strzelec to możesz mieć pistolet dwulufowy. Jak chcesz go mieś to szukaj na Isla Muelle. Udaj się do ratusza a następnie z niego wyjdź. Po lewej i prawej powinieneś mieć dwa budynki. Idź w prawo. I znowu w prawo w głąb korytarza na sam koniec budynku aż do drzwi. Wejdź do środka, potem po schodach i do pomieszczenia. Na lewej komodzie powinien leżeć pistolet dwulufowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować