Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

GramDriving.pl - klub dla wszystkich fanów TDU

2228 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 20:57, OloMax napisał:

/ciach(o!)/

To wychodzi już 8 osób, jak tak dalej pójdzie i wszystko się odbędzie zgodnie z planem, to
sie mozemy na serwie nie zmieścić;)
Ja będę na 78,7694765439%
Im więcej ludzi tym bardziej "fajowo" ;)

Deus
Ten buc to ja... sorry


Spotykamy sie przy latarni lotnisku czy gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie mnie na spotkaniu, przykro mi, święta.
1. M.Raven
2. Linux
3. Diverso
4. Deus
5. Splinter Cell1 [???]
6. Pietro90210
7. Zaix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:05, Michał Raven napisał:

Tak więc dzisiaj o 18, myślę że pod lakiernikiem, zaznaczonym na mapce.


Podejrzewam, że mnie nie będzie. Gdyby co poczekajcie 5 minut :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:05, Michał Raven napisał:

Tak więc dzisiaj o 18, myślę że pod lakiernikiem, zaznaczonym na mapce.

oki zaczynam instalacje gry... ile bedzie osób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak klub powoli odżywa ;) Ja niestety w TDU nie pogram, bo musiałbym co trochę kierownicę znosić do pokoju. Teraz już kończę Gothica 2 z dodatkiem, a potem biorę się za antologię Thiefa ;)

Więc może jednak przekazać klub w ręce Olomaxa, co Wy na to? Jeśli zaczynają się jakieś spotkania, to dobrze czasem pościgać się w klubie, prawda? Za tydzień znowu powinienem się odezwać :P
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Right. Dopiero teraz się wypowiem na temat spotkania. :P
Na początku było nas 4. Po pewnym czasie dołączył Linux. Naszym celem była latarnia, na północnym zachodzie wyspy. Tak się składa, że jechaliśmy obok lotniska na północy, gdzie można się potężnie rozpędzić. Żeby było ciekawiej rano jeździłem tam w DB9 w Hardcore modzie. Odstawiłem ich na ponad 500m. :P Po dotarciu pod latarnię udaliśmy się przed siebie. Niestety Zaix miał problemy z grą, Linux gubił połączenie etc. Gdy już Linux wrócił do siebie pojechaliśmy na sekretną wyspę. Ja wtedy jechałem w DB9 Volante, które rozpędziłem do 342km/h. Niestety w trakcie docierania do bezludnej wyspy zniszczyliśmy trochę zieleni i zgubiliśmy partnera. Na wyspie po ścigaliśmy się trochę i zrobiliśmy kilka drag raców.
Foto poniżej.

Następne spotkanie w ten piątek?

20071104200638

20071104200650

20071104200707

20071104200714

20071104200721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, trochę pojeździliśmy.
Zanim dołączyłem do spotkania miałem restart komputera i 3 restarty gry. W trakcie spotkania tak samo, 2 restarty kompa i parę restartów gry, aż się znowu połączyłem. Coś TDU mnie nie rozpieszcza ostatnio. ;)
BTW w trakcie spotkania w moim DB9 stuknęło już ponad 10 000 km przebiegu. :D

Co do następnego spotu, to nie wiem. Ten tydzień zapowiada się dość...interesująco. Ale może. ;)

Aha, byłbym zapomniał. Zdjęcie mam nawet:

20071104211028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:07, Michał Raven napisał:

Right. Dopiero teraz się wypowiem na temat spotkania. :P
Na początku było nas 4. Po pewnym czasie dołączył Linux. Naszym celem była latarnia, na północnym
zachodzie wyspy. Tak się składa, że jechaliśmy obok lotniska na północy, gdzie można się potężnie
rozpędzić. Żeby było ciekawiej rano jeździłem tam w DB9 w Hardcore modzie. Odstawiłem ich na
ponad 500m. :P Po dotarciu pod latarnię udaliśmy się przed siebie. Niestety Zaix miał problemy
z grą, Linux gubił połączenie etc. Gdy już Linux wrócił do siebie pojechaliśmy na sekretną
wyspę. Ja wtedy jechałem w DB9 Volante, które rozpędziłem do 342km/h. Niestety w trakcie docierania
do bezludnej wyspy zniszczyliśmy trochę zieleni i zgubiliśmy partnera. Na wyspie po ścigaliśmy
się trochę i zrobiliśmy kilka drag raców.
Foto poniżej.

Następne spotkanie w ten piątek?


w ten piątek może uda mi się pobyć z wami dłużej i pokażecie mi tą wyspę....nigdy tam nie byłem acha no i też wezme sobie Astona Martina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:20, Pietro90210 napisał:

Teraz dopiero załapałem, że gramowicze mają swój klub w TDU......hmmmmm....Czy przyjął byś
mnie do niego??


Nie rozumiem, to wcześniej nie wiedziałeś do jakiego wchodzisz tematu xD Czy chodzi ci o coś innego?;) Przecież w jego nazwie jest podana nazwa klubu, no i z jaką grą jest związany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:26, Splinter Cell1 napisał:

> Teraz dopiero załapałem, że gramowicze mają swój klub w TDU......hmmmmm....Czy przyjął
byś
> mnie do niego??

Nie rozumiem, to wcześniej nie wiedziałeś do jakiego wchodzisz tematu xD Czy chodzi ci o coś
innego?;) Przecież w jego nazwie jest podana nazwa klubu, no i z jaką grą jest związany xD

wpisałem w wyszukaj "TDU" i jednym z większych forów było to....wieć zacząłem sie udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:26, bakiasa napisał:

czy wiek ma znaczenie i konieczny jest gadulec?
moja ksywka w TDU "bakia"
muj mejl "bakiasa@interia.pl"

Wiesz, ten "muj" kiepsko wróży, ale nie, wiek nie ma znaczenia. Oczywiście jeśli masz 9 lat (to abstrakcja oczywiście), to... no wiesz, średni wieku tutaj to około 15-16. Najmłodszy jestem ja;)(13) a najstarszy jest M.Raven (17). Reszta wacha się między tą granicą.
Co byście powiedzieli na spotkano w sobotni wieczór???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować