• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kiop

Pytanie o Counter-strike Source

Pytanie

35 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

do grania w CSS nie potrzeba ci zadnego wczesniejszego CS. to jakby nowa gra na nowym silniku. kupujac HL2 dostajesz CSS i mozesz sobie grac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sam CSS nie mam ale czy HL2 jest potrzebny to nie wiem ale chyba nie. nie powiem ci na 100%. bedziesz kupował ta gre? jak tak to sie dowiedz od osoby ktora to sprzedaje. ale mysle ze HL2 nie jest potrzebny zeby grac w CSS. bo np jak sie ma konto na STEAM to mozesz sobie sciagnac wszystkie gry (HL2,Hl,CS...itd) i np mozesz tylko CSS sciagnac i tylko w niego grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 17:53, kiop napisał:

Nie rozumiem czyli, żeby grać musze mieć HL2 czy nie??

Nie, ale potrzebujesz oryginalnego klucza, tkory jest dostepny na kilka sposobow (nie wszystkie sa dostepne na naszym rynu, ale za wszysko mozna zaplacic karta kredytowa w systemie Steam):

- zakup brazowej/srebrnej/zlotej edycji Half-Life2 (ktora zawiera w sobie gre/mod Counter Strike: Source);
- zakup "Source Multiplayer Pack" - w ktorego w sklad wchodzi CS:S, Day of Defeat i H-L2: Deathmatch
- zakup samego CS:S''a - zakup tylko i wylacznie przez siec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to czy ci pojdzie to hmm no moze sie uruchomi ale z normalnym graniem bedzie chyba problem. ja mam AMD 2400+ 512 ramu i R9500 64MB i musialem wszystko na Low i pewne komendy powpisywac na przyspieszenie no dalo sie grac ale czasami sie scielo:/ nie wiem jak to teraz moze lepiej chodzi:) ps.HL2 na wysokich dzialal dobrze(Radeonik rox :P) moze teraz lepiej to chodzi jakies patche itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powinna pójść. Masz słabą grafę, ale silnik source podobno dobrze sobie radzi nawet z tak zabytkowym sprzętem :P Oczywscie nie obedzie sie bez zmiejszenia rozdzelczosci i poziomu detali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 18:26, kiop napisał:

co to jest Steam

Jest to system stworzony rzez firme Valve (ta z kolei wypuscila na rynek gre Half-Life''a 1 i 2 ;P). Ma za zadanie kilka rzeczy:

1 - weryfikuje czy posiadasz oryginalna gre
2 - pozwala na zakup gier przez ten wlasnie system. Potrzebna karta kredytowa
3 - sluzy do wyszukiwania serwerow, ktore sa dostepne w obecnej chwili
4 - do automatycznego sciagania i aktualizowania posiadanych przez nas gier. Czy to poprzez kolejne latki, patche czy dodatkowe modele map czy postaci. Jednak podczas wiekszych update''ow warto nastawic sie na to, ze beda problemy ze sciagnieciem ich :D
5 - komunikacjia. System posiada wbudowany modul dzieki ktoremu mozna pisac do znajomych wiadomosci (mi jakos nie dzialal ;P)

I pewnie do wielu innych rzeczy, ale te podane powyzej sa najbardziej uzyteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 18:16, Piotrek K. napisał:

- zakup samego CS:S''a - zakup tylko i wylacznie przez siec...

W sieci Saturn widziałem CS:S bez HL2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 18:26, kiop napisał:

Jestem żółtodziobem więc jeśli moglibyście mi powiedzieć co to jest Steam i wogule inne słowa?


Steam to taki program potrzebny do grania w Counter Strike (wielu na niego narzeka ale moim zdaniem dobra rzecz). Calosc wyglada tak:
Sciagasz programik i zakladasz konto (zupelnie jakby to Gadu-Gadu bylo). Teraz zeby grac musisz dodac jakas gre. Albo ja kupujesz za pomoca steam albo (jak juz kupiles w sklepie) zaznaczasz opcje ze gre juz masz i podajesz jej CD-KEY. Teraz instalujesz gre z CD lub sciagajac z neta (mozesz za darmo sciagnac przez internet nawet jak kupiles wczesniej wersje pudelkowa). Pojawi sie ona na liscie gier i z tamtad mozesz ja odpalic. Steam bedzie dbal zebys mial zawsze najnowsza wersje gry (nie musisz sciagac patchy) i bedziesz mogl robic podglad serwerow nie wlanczajac gry (zobaczyc ile osob gra na twoim ulubionym serwerze :)

PS. A o jakie inne slowa chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 18:40, WoWmen napisał:

W sieci Saturn widziałem CS:S bez HL2 :P

Mozliwe. Ostatnio jezeli chodzi o CS:S''a jestem w ogole nie na biezaco. Przestalem grac jakos niedlugo po tym jak mi CDP serwer zlikwidowal ;(. Czemu ?! Czemu ?! Byl najlepszym serwerkie i na zadnym juz nie znalazlem takiego klimatu ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Więć ostatnie (chyba) pytanie żeby grać przez net musze tylko kupić gre w Np Empiku a reszte zrobie podczas instalowania??
(Gdyby ktoś chciał mi bardziej wszystko wytłumaczyć mój numer gg:3550929)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 18:40, WoWmen napisał:

W sieci Saturn widziałem CS:S bez HL2 :P


A można wiedzieć w jakiej cenie? Bo mieszkam w Chorzowie i Saturna i najbliższego Saturna mam w Silesia City Center. Jednak jak ostatnio tam byłem to jakoś go nie widziałem. Sam mam CS:S i HL2, ale mój ojciec też chciałby sobie pograć tylko, że komp cały czas zajęty (przeze mnie notabene :P) i musi na 2. No a tam z kolei nie ma CS:S, a nie może instalować przecierz tego samego Counterka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 19:03, WoWmen napisał:

79zł :P W Silesii ;) bo tam włąśnie w tym kompleksie handlowym to jest :D


Omg... To przecierz tyle samo nowy HL2 kosztuje który zawiera CS:S.
No cóż i tak prędzej czy później się tam wybiorę to zobaczymy co kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mnie zdziwiłą ta cena. Btw. w empiku w Silesii widziałęm edycje koleekcjonerską HL2 :D a myślałęm że można tylko zamówić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Counter-Strike – gra wieloosobowa
Tour of Duty – taktyczna kampania w trybie dla jednego gracza
Oficjalny bot CS – umożliwia potyczki w trybie offline
Usunięte sceny – dodatkowe misje w trybie dla jednego gracza

44zł + koszty przesyłki.
http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&&id=3925

Counter-Strike: Source
Day of Defeat: Source
Half-Life 2: Deathmatch

84zł + koszty przesyłki (właśnie zamawiam ;)).
http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&&id=3926

No.. Teraz ładnie napisane ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 19:11, WoWmen napisał:

Też mnie zdziwiłą ta cena. Btw. w empiku w Silesii widziałęm edycje koleekcjonerską HL2 :D
a myślałęm że można tylko zamówić :]


Tak zgadza się też widziałem zaraz przy wejściu z lewej strony :) Szkoda, że to tylko brązowa edycja (o ile mnie pamięć nie myli, ale i tak droga :P). Gdyby tak złota była to może bym się skusił... :D
(Of course wszystko zależy od ceny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A co zawiera ta edycja kolekcjonerska? Pamiętam kiedyś widziałem jej reklame, bodajże jeszcze na starej stronie CDP, ale nie miałem wtedy 300zł do puszczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować