Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict grywalny także na next-genach

31 postów w tym temacie

End War jak coś ;)
Jak będzie dobrze napisany na konsole, to nie widzę problemu - w końcu ich "muzgi" też muszą wywołać burzę na temat sterowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O-M-G! Wypowiedź roku! RTSy powinny być nastawione na akcję (a nie dowodzenie), by na konsoli dało się w to grać i czerpać przyjemność jednocześnie. Coś pięknego. Czyli co, wracamy do Dune2 czy pierwszego AoE gdzie strategią było szybciej wybudować więcej jednostek którymi zaleje się przeciwnika? Bo inaczej nie potrafie ogarnąc stwierdzenia "akcja kosztem dowodzenia".
Nomen Omen, RTS nastawiony na akcję na PC to seria Dawn of War, a wątpię, by przeciętny konsolowiec wytrzymałby dłużej jak godzinę gry męcząc się przy tym na padzie.

(ucinając od razu ew. sugestie - mam i PC (takiego z kategorii do wymiany na cokolwiek) i PS2, więc nie jest to wypowiedź sfrustrowanego pececiarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 14:49, master matrox napisał:

Wszystko OK, ale nie wyobrażam sobie sterowania padem jakiejś strategii?


Strategie są głównie robione dla komputerów, bo mamy myszkę. Bez tego na prawdę nie jest łatwo sterować... Miałem raz na xboxie strategię, to była katorga, a nie gra. Nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliscie o Starcraft 64 ;D

Wracajac do tematu konsola a RTS .... nie widze problemu :) PS3 ma obsluge klawy i myszki - UT3 bedzie je obslugiwal, tak wiec ... co za problem ? Dac obsluge klawy i myszki i po klopocie. Albo rozwiazac probelm jak w C&C3, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak? bo ja strategii na padzie sobie nie wyobrażam (a sądząc z tekstu w word in conflikt będzie tyle strategii co rpg w diablo, czyli oficjalne (błędne, przynajmniej jeśli chodzi o diablo) przyporządkowanie gatunkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:53, stsatan napisał:

to im po prostu nie wyjdzie

czemu nie? zrobią strzelankę w której będziemy kierować 2 albo 3 jednostkami, i ogłoszą że to rts. skoro blizzardowi się udało wmówić wszystkim że typowa siekanina typu diablo to rpg to przeciętny, czyli skretyniały (patrząc na malejący poziom gier właśnie taki jest jego stan umysłowy) uwierzy w tą bajkę bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkimi którzy sadza że w strategie do kitu gra sie na konsolach no bo jak takim padem to tak samo jak ze strzelankami grałem w Call of Duty 3 na PS2 to wywaliłem w gościa dwa magazynki a i tak go nie zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to wazne, jakie 3 literki stoja w polu "gatunek"? RTS, FPS, ABS, HIV - wazne ze gra sie miodnie.

BTW, pozdrawiam wszystkich przecietnych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak se myśle, że nastawiąjąc na akcję da się to nawet sensownie zrobić....
Tyle, że może się zobaczy czy to będzie wygodne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:15, roos- napisał:

Czy to wazne, jakie 3 literki stoja w polu "gatunek"?


Ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


dla kogoś kto lubi tylko określone gatunki a nie gra w wszystko jak leci prawidłowe przyporządkowanie jest bardzo ważne. skoro to nie ważne to może ogłoś że quake jest symulatorem promu kosmicznego, a hom&m 5 grą sportową.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:15, roos- napisał:

Czy to wazne, jakie 3 literki stoja w polu "gatunek"? RTS, FPS, ABS, HIV - wazne ze gra sie
miodnie.


Może jeszcze powiesz, że oprócz gatunku to konkretny tytuł też nie ma znaczenia? Opinia godna kogoś kto reprezentuje branże gier. Przecież wiadomo, że wszystkie gry są takie same: szkodliwe i ogłupiające. Jakiekolwiek dalsze wnikanie w temat mija się z celem.

Dnia 22.05.2007 o 16:15, roos- napisał:

BTW, pozdrawiam wszystkich przecietnych xD


W CeDePie dziś na lunch były grzybki czy coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować