Zaloguj się, aby obserwować  
zbysheck

Gdy jest mi smutno słucham...

193 postów w tym temacie

Często jest tak że mam doła. Nic mi się nie chce. Nie mam ochoty z nikim gadać. Odpalam wtedy Foobara i puszczam jakąś muzykę. Czego wy słuchacie? Muzyki bardziej poprawiającej nastrój czy dołującej was? Czekam na opinie :)

PS: Jestem pewien że zaraz pełno przodowników itp. przyczepi się "niepotrzebyn temat!!! bla bla bla" "dopisz się do XXX" "Używaj wyszukiwarki", więc proszę, nie zaśmiecajcie tematu takimi bzdurami i pozostawcie decyzję moderatorom. Temat się nie podoba? Ok, nie musi, ale nie zaśmiecaj go tylko kliknij tutaj ---> www.gram.pl/moderator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny utwór instrumentalny, żeby naładowac akumulatory, po tym mogę podnosić góry: Manowar "Today is a good day to die";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:31, squeglee napisał:

Hmm...różnie. Rammstein albo Dark Funeral. Nie ma to jak black metal po ciężkim dniu w szkole
;D.

Ja tam lubie słuchać techna naprzykład Energe Mix 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy mam doła to takiej też muzyki słucham, po prostu przy wesołych rytmach wtedy nie wytrzymuje, choć czasem zmuszam się do słuchania czegoś weselszego, aby nie popaść w jeszcze większe przygnębienie:) jeśli chodzi o tytuły to nie ma konkretnych, no może Apocalyptica. Dla mnie ta muzyka jest idealna na taki stan psychiczny, ale zarazem słucham jej rzadko (bo doła też łapie nieczęsto, a specjalnie się na niego nastawiać nie zamierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, przypomnialo mi sie jeszcze kilka kawalkow:)
Eldo - Mędrcy z kosmosu (jak mnie ktos wkurzy:P)
DonGuralesko - Trenuj karkiem
DonGuralesko - Cisza
WWO - Promienie
WWO - Kochać życie
Paktofonika - Jestem Bogiem



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle slucham metalu typu Disturbed: Decadence czy Disturbed: Voices. Techno nie lubie bo to ciągle "łupucupu łupucupu" a rap...nie lubię łagodnie mówiąc styl muzyki ciągłe przekleństwa psują piosenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie:
Bjork - Pagan Poetry

ogólnie psychodeliczny kawałek, szczególnie końcówka, gdzie w tle są ciągle powtarzane słowa: "She loves him" i kiedy Bjork wykrzykuje swój ból... To jest świetne. Aż dreszcze przechodzą.

Bonobo - Silver, Bonobo - Recurring,

na uspokojenie, powolny beat, spokojna, refleksyjna melodia

Jesu - Weightless & Horizontal, Jesu - Old Year... (do przesłuchania na: http://www.jesuconqueror.com/ )

dobre, gdy cię dziewczyna rzuci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko metal i czasami rock. Nienawidze Hip-Hopu i techniawy - sux.:)
Oczywiście tylko metal poprawia nastrój i ma sie ochote siedzeić przed kompem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:47, graczomaniak napisał:

U mnie tylko metal i czasami rock. Nienawidze Hip-Hopu i techniawy - sux.:)
Oczywiście tylko metal poprawia nastrój i ma sie ochote siedzeić przed kompem.:)


Tak metal poprawia nastroj:P Siedzisz przed kompem, przymulony odpalasz a tu "AAAAA KILL U MOTHER, KILL U MOTHER AAAA":P:P:P To poprawia nastroj?! Techniawy tez nie za bardzo poprawiaja nastroj bo to tez lupanina (ale sam czesto slucham:P)... Najlepszy na zmule jest Hip Hop i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wiekszość ludzi uważa, ze metal to tylko texty typu "Satan my father", a tak nie jest. Wiekszośc to bardzo przeyjemne utwory, w które można się wsłuchać, zamiast słuchać Czytania przy muzyce (HH).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:52, graczomaniak napisał:

Nie. Wiekszość ludzi uważa, ze metal to tylko texty typu "Satan my father", a tak nie jest.
Wiekszośc to bardzo przeyjemne utwory, w które można się wsłuchać, zamiast słuchać Czytania
przy muzyce (HH).:)


E no ja nie mowie ze tam tylko o szatanach kminia ale ja jakos nigdy sie nie przekonam do festusów (metalu:P:P)...
Jakos nie umuiem tego sluchac, mi humor poprawia tylko HH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat zawsze przygnębiającego metalu i wiecznie wesołego hiphopu powiem tyle:
Frontside: Mały Sekret
Kaliber 44: Plus Minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 16:04, zbysheck napisał:

Kaliber 44: Plus Minus


O to jest to:D

Ja polecam na poprawe nastroju kawalki:
Paktofonika - Znikam (rozkminy Magik sa najelpsze, padniecie na glebe:P)
Paktofonika - Dejot rusza czarne puyty (to co wyzej, Magik umial poprawic humor:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:54, NuGGet napisał:

> Nie. Wiekszość ludzi uważa, ze metal to tylko texty typu "Satan my father", a tak nie
jest.
> Wiekszośc to bardzo przeyjemne utwory, w które można się wsłuchać, zamiast słuchać Czytania

> przy muzyce (HH).:)
>

E no ja nie mowie ze tam tylko o szatanach kminia ale ja jakos nigdy sie nie przekonam do festusów
(metalu:P:P)...
Jakos nie umuiem tego sluchac, mi humor poprawia tylko HH:)



IMVHO jestes po prostu umc umc i hipi hipi ziomkiem(to ostatnie specjalnie) - nie mam nic do Ciebie i sie nie obraz, ale na 99,9% moge stwierdzic ze za pare lat bedziesz sluchal metalu/rocka. Po prostu znudzi Cie hip hop. Z metalem tak nie ma. Inna sprawa ze, moim zdaniem, metal(nie mowie o HAAAARD DARK BLACK GOTHIC NORWEGIAN I CO TAM JESZCZE METAAAAAAAAAAL) rock (dobry - nie jakies grin deje czy linkin[g] parki) czyli AC DC, Purple etc. i muzyka instrumentalna (jak komus sie Mozart nie podoba np mi niezbyt, to moze sobie genialnej Apocaliptycy posluchac), to PRAWDZIWA muzyka. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często lubię posłuchać James''a Blunta lub Take That.. Linkina tez czasem ..

a tak wogóle to też OST z Metal Gear Solid''ów i Final Fantasy.. :)

Tak wogóle to temat ten zdominował Metal, HH i Rock..

że tak spytamn nikt nie słucha Popu ? House''u ? R''n''B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować