Zaloguj się, aby obserwować  
zbysheck

Gdy jest mi smutno słucham...

193 postów w tym temacie

Jak mam doła to zapodaje "Hunter - Kiedy Umieram", Hunter - "Nieraj", Hunter - "Fantasmagoria". A jak jest OK to zapuszczam cos z SoaD. Rankiem na pobudkę w bumboxie leci "System of a Down(SoaD) - Aerials".


Jak dla mnie POP, R''n''B i House to kicz tak samo jak techno itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:08, Wiecha14 napisał:

Tak wogóle to temat ten zdominował Metal, HH i Rock..
że tak spytamn nikt nie słucha Popu ? House''u ? R''n''B ?

House na doła? Pop? raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na doła słucham "Balls To Picasso" Bruce''a Dickinsona.
Albo jakiejś Metalliki, n. .... And Justice For All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa kawałki, które jak przesłucham to od razu łapie wiatr w żagle jak mam doła. Są to kawałki hip hopowe, ale z bardzo zaznaczonym przekazem. ;)

- Grammatik z płyty "Światła Miasta" - Każdy ma Chwile
- Pono z płyty "Tak to widzę" - Chwila zwątpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że nigdy nie jest mi smutno :D, ale jak już coś zakłóci moje standardowe podejście do życia, to zazwyczaj słucham wszystkiego po kolei, czyli Frontside, Bullet For My Valentine, SOAD, Trivium, Killswitch Engage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 16:07, czad93 napisał:


IMVHO jestes po prostu umc umc i hipi hipi ziomkiem(to ostatnie specjalnie) - nie mam nic do
Ciebie i sie nie obraz, ale na 99,9% moge stwierdzic ze za pare lat bedziesz sluchal metalu/rocka.
Po prostu znudzi Cie hip hop. Z metalem tak nie ma. Inna sprawa ze, moim zdaniem, metal(nie
mowie o HAAAARD DARK BLACK GOTHIC NORWEGIAN I CO TAM JESZCZE METAAAAAAAAAAL) rock (dobry -
nie jakies grin deje czy linkin[g] parki) czyli AC DC, Purple etc. i muzyka instrumentalna
(jak komus sie Mozart nie podoba np mi niezbyt, to moze sobie genialnej Apocaliptycy posluchac),
to PRAWDZIWA muzyka. Pozdrawiam;)


Na pewno nigdy nie bede sluchal metalu, cale zycie bede sluchal HH i tylko HH... Nigdy mi sie nie znudzi, to kiedys bedzie moj sposob na zycie bo chce kiedys wziasc sie za nagrywanie HH...

A zeby nie bylo offa to nastepny kawalek na lepszy humor:
DonGuralesko - Drewnianej małpy rock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mi jest smutno? Smutno? Reggae? Natural Dread Killaz jest bardzo w tym dobre. "Jedna miłość" świetny kawałek na takie chwile. Co tam jeszcze... Paktofonika "Chwile Ulotne", Kaczmarski, Familia H.P "składak bez tytułów".

A kiedy jestem wkurzony? Coś z Pokahontaz, "Nowiny" PFK, metal, ska także czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 17:21, Arar napisał:

Kiedy mi jest smutno? Smutno? Reggae? Natural Dread Killaz jest bardzo w tym dobre.


O Natural Dread Killaz:D Slucham tylko HH ale kawalek "Biba" jest kozacki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 17:21, Arar napisał:

Kiedy mi jest smutno? Smutno? Reggae? Natural Dread Killaz jest bardzo w tym dobre. "Jedna
miłość" świetny kawałek na takie chwile. Co tam jeszcze... Paktofonika "Chwile Ulotne", Kaczmarski,
Familia H.P "składak bez tytułów".


Kaczmarski :) nie myślałem że ktoś jeszcze tego słucha. Bardzo dołująca dla mnie muzyka, ale na prawdę piękna. Czasem chcę wyłączyć bo mam dośc tego przygnębienia, ale nie potrafię :). Polecam "Obława" Nasza Klasa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest mi smutno (częściej jest to wnerwienie) to włączam sobie coś mocnego, np, hard rock. Kiedy mi jest naprawdę smutno to jakieś przygnębiające, smutne utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mi jest smutno siadam przy kompie i zapuszczam bity Gurala. Jego rymy mnie zawsze rozśmieszą ... ;D Na co dzień też go słucham. A jak jestem wqu ..yyy.. wnerwiony to wolę jakiś cięższy bit, np. Eminem- The Way I am. Ale tak jak NuGGet - tylko i wyłącznie Hip-Hop/Rap. I tyle ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na tzw. wQrw polecam Frontside np. "Naszym przeznaczeniem jest płonąć" najlepiej głośno. WQrw narasta ale jak się piosenka kończy to łagodnieje a ty odpoczywasz zmęczony po energicznym "cząchaniu" dysią przed monitorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 18:03, kolektor napisał:

Ja jak mi jest smutno siadam przy kompie i zapuszczam bity Gurala. Jego rymy mnie zawsze rozśmieszą
... ;D Na co dzień też go słucham. A jak jestem wqu ..yyy.. wnerwiony to wolę jakiś cięższy
bit, np. Eminem- The Way I am. Ale tak jak NuGGet - tylko i wyłącznie Hip-Hop/Rap. I tyle ode
mnie :D


Popieram kolegę. Tylko Rap i HH... Grunt to nie słuchać dołujących kawałków. Pożądny i wesoły bit z niggasowym brzmieniem wokalu daje radę w takich okolicznościach. Ja polecam jeszcze O.S.T.R''a, a konkretnie ''''Do tego bitu'''' lub ''''Chciwość'''' z jego najnowszej płytki. Dla mnie rewelka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 18:11, Marko Pele napisał:

Popieram kolegę. Tylko Rap i HH... Grunt to nie słuchać dołujących kawałków.

Czasem jestem tak zdołowany że nie mogę nawet znieść fucktu że ktoś inny może się cieszyć :/. Wiec nie zawsze działa. Przynajmniej na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 18:11, Marko Pele napisał:

Popieram kolegę. Tylko Rap i HH... Grunt to nie słuchać dołujących kawałków. Pożądny i wesoły
bit z niggasowym brzmieniem wokalu daje radę w takich okolicznościach. Ja polecam jeszcze O.S.T.R''a,
a konkretnie ''''Do tego bitu'''' lub ''''Chciwość'''' z jego najnowszej płytki. Dla mnie rewelka
;]


Dobry kawałek O.S.T.R.-a to też '' O robieniu bitów''. Z ''czarnego'' hip-hopu to oczywiście jeszcze 50 Cent i 2pac. Najlepsze kawałki 2pac-a to chyba ''Hit''em up'', ''Hail Mary'' i jeszcze kilka innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować