Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard spełnia marzenia

70 postów w tym temacie

W zasadzie się z Tobą zgodzę, ale nie do końca. Jeśli ktoś jest w stanie pomóc tylko dla jednej osoby, to znaczy że nie powinien jej pomagać, bo powinno się pomagać tylko masom? Zwróć uwage że blizzard to nie fundacja pomagająca dzieciom i nigdy taką fundacją raczej nie będzie. Tak więc nie czepiaj się że mu pomogli. Lepiej jednemu dziecku niż żadnemu. Jestem pewny że mina uśmiechniętego dziecka, które odwiedziło blizzarda, zmiękczyła by Ci serce i nie twiedziłbyś że to zakrawa bardziej na egoizm niż na dobrą wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uchodzili za studio, które robi hity dla pieniędzy? Znasz może jakiegokolwiek developera, który robi gry nie licząc na zysk? A to, że ich gry są bardzo dobre i przyciągają do siebie ludzi... No cóż, przecież o to chodzi.

BTW. Miły gest, ale niby co mieli zrobić? Jakby odmówili, to dopiero byłyby news... Pewnie nawet by w wiadomościach pokazali: "wielka, zła i skorumpowana firma odmówiła umierającemu dziecku" itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeśli to był ze strony Blizzarda tylko taki chwycior marketingowy (choć szczerze w to wątpię) to i tak bardzo ładnie zrobili :D

Więcej takich przypadków (czytaj: dobrodziejstwa, nie chorób) i szybkiego powrotu do zdrowia dla Ezry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo miło ze strony Blizzarda że spełnili marzenie tego chłopca. Oby więcej takich dobrych uczynków ze strony całej branży gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, czasem marzenia się spełniają. :-)
Gratuluję Ezrowi no i oczywiście życzę powrotu do pełni zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Blizzard choć raz zrobił coś bezinteresownie nie biorąc za to kasy...i mam fajny pomysł na konkurs- słyszałem że Blizzardzapowiedział że nowe dodatki będą wydawane co jakiś czas więc można by ogłosić konkurs na jakąś postać która by była w dodatku... fajne, nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia ludzie. To ja tu jestem największym antyfanem blizzarda, a nie bardzo mnie w tym momencie ochodzi ich przesadna komercja. Postapili bardzo dobrze. Każde dziecko ma inne marzenia i nie można wszystkich umierających dzieci zmuszać do wizyty w Blizzardzie. Mnóstwo jest innych akcji. Jedne są zabierane na wojskowe lotniska inne na lotniskowce jeszcze inne na straż pożarną. Inne dostają w prezencie komplet markowych kredek za 500 USD, bo lubią rysować. To nie jest tak, że fundacje robią tylko takie pokazówki. Wszystkich uszczęśliwić w stanie nie są, ale to nie oznacza, że należy tego zaprzestać tylko dlatego, że nie wszystkich da się uszczęśliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Blizz nie mial wyboru, gdyby sie niezgodzili to na 100% prasa miala by o czym pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o ten aspekt kryptoreklamy i zaskarbienie sobie przychylności społeczeństwa dzięki niej, takim kosztem. Nie twierdzę, że to źle, że tak zrobili. Nie oceniam skutków tylko motywację. IMO że Blizzard zrobił to dla własnej korzyści, ale może się mylę. Podejrzewam również, że to nie była inicjatywa całego Blizzarda, tylko przynajmniej jednego (albo tylko) programisty, dla którego uśmiech tego dziecka był czymś bardzo ważnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:27, XerX napisał:

Szczerze to Blizz nie mial wyboru, gdyby sie niezgodzili to na 100% prasa miala by o czym pisać
:)

Racja, później by pisali że są zwyrodnialcy, i deprawują młodzież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować