Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

z jednej strony dobrze ze będzie nowa cześć gothica ale co będzie z fabułom co teraz będzie bezimienny musiał zrobić pokonać Beliara. Jeżeli ma też wyjśc na konsole to wyobrazcie sobie wymagania.
Poczekamy zobaczymy co nowego przyniesie Gothic 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisząc tu żadnych niecenzuralnych słów co do dwóch podstawowych kwesti powiem krótko, zwiężle i na temat a rzeby ich tak piorun uderzył.

Z tego miejsca chciałem podziękować niemcom z Piranha Bytes za świetną sage gothic, która zmieniła nasze życie i oblicza rpg-ów oraz na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Z kolei tu chciałem życzyć konsolowcom aby Gothic4 był za nowoczesny graficznie na ich next-geny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:17, Daniel DazZy napisał:

Nie może byc... Gothic na konsole, i nie robiony przez PB, o zgrozo... Ale zobaczymy, wyjdzie
w praniu, a jak zrobią z Gothica Sudeki... po ile się zrzucamy na pana 47 ? :P


Hmm on chyba bierze 100 000$ za zadanie na skalę światową 1$ na fanatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cała saga zasługuje Gotchica(1,2,3 i dodatki ) na połonczenie czyli złonczenie wszystkich części w jedną gre z tą samą fabułą (jak by coś dodali to jeszcze lepiej) i światem .
A gotchic 4 no cóż bardziej optymistycznie widział bym to co wyżej ,ale jeśli w 4 będzie wreszcie jakaś inność a nie tylko mieszanie się w wojny bogów które zaczynają być monotone (chociaż w 3 jest wreszcie zakończenie tego wątku ).
A jeśli w następnej części będzie bezimieny to fajnie ale przydała by się jakaś rewolucja a nie ewolucja (CDA ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie to JoDrewno zepsóło całą serię
na 3 mieli zaprzestać, albo wrócić do niej za 4-5 lat
żeby sie każy zachwicał tym jak Falloutem 3 albo SC2
choć to przebleję
zmianę studia
przeboleję pod warunkiem że G4 bedzie miało " to cos" co poprzedniczki

ALE WYDANIA NA KONSOLE NIE PRZEBOLEJĘ
mamy tu doczynienia z profanacją całej serii
mimo że świetlność Gothica sysematycznie bladła od momentu wydania G2 : NK

Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy na forum mówili że Gothica 4 nie będzie:)Ja zawsze siedziałem cicho bo wierzyłem że kolejna część wyjdzie:D Miejmy nadzieję że w Gothicu 4 będzie mniej bugów i żeby wymagania były mniejsze...Chociaż to drugie jest nie możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, JoWooD pieprzy pierwotne założenie że Gothic miał być trylogią. W zasadzie to jakim prawem skoro PB nie godzi się na robienie sequela? Kto w końcu ma prawa do tej gry? Ci, którzy ją robią, czy ci, którzy ją wydają? Bezsens :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:27, wdowiakm napisał:

Jaki będzie Gothic 4 to sie przekonamy na razie wiemy tylko tyle, że coś będzie i że to nie
Piranha Bytes będzie producentem.

Ps. Nie pisz post pod postem bo troszkę spamujesz aha i forum to nie czat czy gg, czy inny
komunikator więc pisz z odstępem czasowym.

Sry, nie doczytałem, ale G3 i tak mnie rozczarował.
PS. JAK oni napiszą fabułę?? Przecież w trójce Bezimienny zostawał królem, szefem assasynów lub niszczył boski element Myrtany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:42, Master J napisał:

A wszyscy na forum mówili że Gothica 4 nie będzie:)Ja zawsze siedziałem cicho bo wierzyłem
że kolejna część wyjdzie:D Miejmy nadzieję że w Gothicu 4 będzie mniej bugów i żeby wymagania
były mniejsze...Chociaż to drugie jest nie możliwe:)



Mówili mówili ale popatrz z innej strony możliwe, że Gothic 3 to nie będzie gra RPG tylko jakiś RTS pamiętaj, że to nie Piranha Bytes Gothic''a 4 robi tylko jakieś inne studio ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:38, Cygnar napisał:

No to fajnie to JoDrewno zepsóło całą serię
na 3 mieli zaprzestać, albo wrócić do niej za 4-5 lat
żeby sie każy zachwicał tym jak Falloutem 3 albo SC2
choć to przebleję
zmianę studia
przeboleję pod warunkiem że G4 bedzie miało " to cos" co poprzedniczki

ALE WYDANIA NA KONSOLE NIE PRZEBOLEJĘ
mamy tu doczynienia z profanacją całej serii
mimo że świetlność Gothica sysematycznie bladła od momentu wydania G2 : NK

Dnia 23.05.2007 o 19:38, Cygnar napisał:


Pozrawiam

A co ci się w Nocy Kruka nie podobało??? Całkiem znośny dodatek, tylko niestety "psuł" hierarchię z podstawki tj. że Łowcy Smoków mają najlepszą broń(duży magiczny miecz na smoki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj PB... Chciałby żeby G4 był grą na miarę swoich poprzedniczek i dostępną nie tylko na wysokie pc. Czemu nie mogą zrobić gry z "ładną", "przeciętną" grafą a potem na stronce umieścić darmowego patch''a dla miłośników wysokich detali? I najważniejsze. Niech to do jasnej ciasnej będzie grywalne jak choćby 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:46, wdowiakm napisał:

> A wszyscy na forum mówili że Gothica 4 nie będzie:)Ja zawsze siedziałem cicho bo wierzyłem

> że kolejna część wyjdzie:D Miejmy nadzieję że w Gothicu 4 będzie mniej bugów i żeby wymagania

> były mniejsze...Chociaż to drugie jest nie możliwe:)


Mówili mówili ale popatrz z innej strony możliwe, że Gothic 3 to nie będzie gra RPG tylko jakiś
RTS pamiętaj, że to nie Piranha Bytes Gothic''a 4 robi tylko jakieś inne studio ;/

Heh szkoda, ze symulatora picia piwa i grania w karty nie dodałeś. O byciu bukmacherem i dealerem bagiennego ziela czy też piłce noznej nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech..zły jestem z tą zmianą studia developerskiego... Przecież w Gothicu o to chodziło, że zrobili go niegdyś ludzie z pasją, zrobili go dla własnej przyjemności i dla pokazania graczom czegoś nowego. A teraz wydawca "wyciska" markę :| Największym minusem G3 było to, że Bezimienny nie miał swojego seksi- kucyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:19, Mateusz Brociek napisał:

Gothic 4 bez PB nie będzie już ta samą grą

Racja ale miejmy nadzieję ,że gra będzie miała chociaż klimat podobny. A przy okazji to szkoda gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować