Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 22:27, rob006 napisał:

> bo cóż to za fani?

Fani, którzy wolą aby ich ulubiona seria odeszła z godnością, a nie staczała się coraz niżej.


Nie przypominam sobie, aby stworzenie gry na konsole przyniosło coś dobrego jej pecetowej wersji.
Zmiana studia nie jest tu najważniejsza, bo to tylko skutek - JoWooD leciał na kasę, Piraniom
sie to nie spodobało i tak powstał chock... eee... znaczy, tak się zakończyła ich współpraca.
:) Wg mnie JoWooD wyciśnie teraz serię jak cytrynę i poziom produkcji nie będzie dla nich najważniejszy
- ważne, aby jak najwięcej wyciągnąć z umierającej serii.

zasadniczo masz rację - ja o gothicu mysle tylko w kategorii PC. jeśli bedzie na konsolkę - ja go kijem nie dotknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:32, castlerock napisał:

zasadniczo masz rację - ja o gothicu mysle tylko w kategorii PC. jeśli bedzie na konsolkę -
ja go kijem nie dotknę


Z samej ciekawości zagrasz tak jak większość z nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:35, wdowiakm napisał:

> zasadniczo masz rację - ja o gothicu mysle tylko w kategorii PC. jeśli bedzie na konsolkę
-
> ja go kijem nie dotknę

Z samej ciekawości zagrasz tak jak większość z nas ;)


niestety nie, nie wiem z czego tto wynika ale ma jakas awersję do gier konsolowych - nawet jesli na pc daną gre przeniosą grajac absolutnie się nie bawię...i tak jak mówiłem, nie wiem z czego to wynika..albo przyzwyczajenie ...albo sie starzeję..zreszta konsolę mam, a własciwie mój syn od 2 lat. ogtólnie te gonsolowe giery jakies taki infantylne i mało myslenia wymagają.. cóż tak już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o co to wielkie halo. Gothic to gra jak każdy RPG. Żadnej rewolucji nie widzę... Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego G jest taki uber. Cyz po prostu jeden uznał za rewelacyjna, a reszta się tylko podłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:07, dark raziel napisał:

Nie rozumiem, o co to wielkie halo. Gothic to gra jak każdy RPG. Żadnej rewolucji nie widzę...
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego G jest taki uber. Cyz po prostu jeden uznał za rewelacyjna,
a reszta się tylko podłącza


Gra ma to coś w sobie co przyciąga rzeszę graczy ale od części trzeciej coraz mniej niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh kupuje se xboxa 360 uwzam za bezsensowane tyle kasy wydawac na kompa skoro za 1000 zl mam wypasiona konsole na ktorej pojda mi gry na pare nastepnych lat i to w grafice lepszej niz na kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:07, dark raziel napisał:

Nie rozumiem, o co to wielkie halo. Gothic to gra jak każdy RPG. Żadnej rewolucji nie widzę...
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego G jest taki uber. Cyz po prostu jeden uznał za rewelacyjna,
a reszta się tylko podłącza


Bo ta rewolucja była wraz z premierą pierwszej części. Teraz można powiedzieć, że Gothic został przekopiowany do innych gier i seria znacząco się nie wyróżnia, ale jedynka była rewolucyjna (szczególnie pod względem sterowania :P)

@gVrV
Masz telewizor HD? Bo jak nie to albo dolicz sobie co najmniej 2000 zł do ceny Xa, albo o lepszej (lol) grafice zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie nie nie nie nie i jeszcze raz nie dla tego pomysłu. Dla mnie Gothic umarł po Nocy Kruka która jeszcze dała rade, ale 3 to tylko wskrzeszony trup i to niezbyt dobrze zakonserwowany. Więc stanowcze veto, nawet jeśli wyjdzie to nie zagram. Niech seria zajmie zaszczytne miejsce obok Fallouta i Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem G3 jako wojownik Innosa i teraz g4 może mieć kilka wersji:
- wersja 1- gramy bezimiennymi pod koniec gry ktoś zabija Robara i my zasiadamy na tronie
-wersa 2- kampania odkrywcza- gramy Vatrasem i z koczownikami udajemy się do niezbadanych krain
-wersa 3- przerobienie rpg na strategie hadlową czyli kierujemy Diegiem i prowadzimy jego imperium handlowe
pozostałe wersja eraczej są mało prawdopodobne bo raczej nie bedziemy chodzić i tylko bagienne ziele zbierac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może G4 da możliwość powrotu na wyspę Khorinis. Ahh powrót do Górniczej doliny to by było coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie gadanie, że Gothic już po trzeciej części, stracił klimat ...
Ludzie! Tą grę można nienawidzić, albo kochać. A więc dla prawdziwego fana serii, przeszkodą nie jest jakaś tam nie dopracowana gra [czyt. G3]. A G4 wydawana przez inne studio takową może być. Dlatego nie piszcie komentarzy, w stylu "3 jest zwalona". Ja na przykład uważam się za fana serii i nie zgodzę się, że trzecia część nie posiadała swojego specyficznego klimatu. Ten klimat tam jest, tylko trzeba go umieć odszukać, a to udaje się tylko niewielu fanom serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 08:39, klaus1510 napisał:

Moim zdaniem to fani serii są winni tego,że g3 był (według mnie) nie dopracowany bo naciskają
na Jowood.


Co tam naciskali! Gdyby ci "prawdziwi fani" byli prawdziwymi fanami, mogliby w spokoju poczekać na swoje cudeńko. A nie teraz narzekać jakie to niedopracowane. Phi ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież, gdy kod gry zostanie zoptymalizowany, wymagania Gothic''a wcale nie muszą się zwiększyć, a na pewno zostaną takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 08:38, milten6 napisał:

Wnerwia mnie gadanie, że Gothic już po trzeciej części, stracił klimat ...
Ludzie! Tą grę można nienawidzić, albo kochać. A więc dla prawdziwego fana serii, przeszkodą
nie jest jakaś tam nie dopracowana gra [czyt. G3]. A G4 wydawana przez inne studio takową może
być. Dlatego nie piszcie komentarzy, w stylu "3 jest zwalona". Ja na przykład uważam
się za fana serii i nie zgodzę się, że trzecia część nie posiadała swojego specyficznego klimatu.
Ten klimat tam jest, tylko trzeba go umieć odszukać, a to udaje się tylko niewielu fanom serii.


ot, miło mądrego posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie widzę tego tak pieknie... Jak to ma być multiplatformowa gra, to lepiej niech nie wychodzi na PC! Bo jak to ma tak wyglądać jak G3... Grafika jakaś z kosmosu, a cała reszta totalne dno !! Myslę, że wszystko zależy od tego kto to zrobi... Piranha niech juz lepiej nie bierze się z Gothica, bo im dalej w las, tym ciemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Grywalność i klimat obu części Gothic i dodatku były rewelacyjne. Wiadomo o co chodziło, historia zaczynała sie dobrze, wiadomo było co trzeba robić... kombinować w G1 kombinowanie było kluczem. Tak samo w G2 cała otoczka z Orkami i ta aura takiej tajemniczości, nie brakowało humoru w G2, a na dodatek walki zawsze były wyzwaniem. Sprawiały duzo satysfakcji. Jeśli idzie o G3 to trzeba byłoby napisać mała książke o błędach w sztuce programowania i rozumowania.... Brak jakiejkolwiek spójności z G2! Wysiedli ze statku i tak dalej, a statek ukradli piraci ! Pfff ale słabizna. Ogromne tereny do zwiedzania, ale walki z np; Trolami to czysty absurd! Ani razu mnie nie dotknęły, bo chowałem sie do jamy i ubijałem je z kuszy.... Tarcza w G3 wogóle jest niepotrzebna, wystarczy pakować w Miecze Dwuręczne i kusze i wsio :) Nordmar ratuje G3 przed całkowitym blamażem, patche nie wychodzą, a te , które są to .... Jak przejść G3? Można w 1godz. Walka jest kiczowata i mało wymagająca. Gothic 4 musiałby byc czymś w rodzaju 1 i 2 części razem plus nowa spójna fabuła w nowym miejscu. Albo i starym

20070525105818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować