Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

Uważam, że oddanie prac nad grą innym ludziom to strzał sobie w plecy. :-)
Sądzę, że jeśli to nie będzie prequel lub coś a`la "Obcy 4", to nie odniesie to sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że oddanie prac nad grą innym ludziom to strzał sobie w plecy. :-)
Sądzę, że jeśli to nie będzie prequel lub coś a`la "Obcy 4", to nie odniesie to sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że oddanie prac nad grą innym ludziom to strzał sobie w plecy. :-)
Sądzę, że jeśli to nie będzie prequel lub coś a`la "Obcy 4", to nie odniesie to sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że oddanie prac nad grą innym ludziom to strzał sobie w plecy. :-)
Sądzę, że jeśli to nie będzie prequel lub coś a`la "Obcy 4", to nie odniesie to sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:27, evilADM napisał:

[ciach]


Kolego po co spamujesz? wystarczy jak dasz jeden komentarz a tak robisz tylko bałagan ;/

Co do gothic 4 to zobaczymy jak to będzie nie oceniajmy czegoś pochopnie gdyż możemy sie jeszcze zdziwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!!!!!!!!!dlaczego wy tak rozpaczacie że G3 i G4 straciły klimat bo zmienia się wykonawca G4!!!!?????
A czy Heroes V stracil klimat bo zmienił się wykonawca gry??NIE!! Heroes V nie stracił i nigy nie straci swojego klimatu
przez to że JoWood przestało robić kolejnych Hirołsów ( JoWood zakończyło prace nad Hirołsami po 4 części ) a Heroes V zrobili programiści z NIVAl INTERACTIVE, fragment z magazynu Click! - "Programiści z Nival dokonali prawdziwych cudów" i zgadzam się z magazynem Click! bo według mnie to że HoMM V zrobiła inna grupa programistów nie czyni tej gry gorszej oraz właśnie klimat jest bardziej wzbogacony!!! Więc nie marudźcie że Gothic 4 starci klimat bo może właśnie się przeliczycie i tak jak Heroes V klimat się jeszcze bardziej wzbogaci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:30, wdowiakm napisał:

Kolego po co spamujesz? wystarczy jak dasz jeden komentarz a tak robisz tylko bałagan ;/


Pewnie kliknął 3 razy Dodaj post bo nie chciało załapać. Trza chwilę poczekać ... Jakby miał Firefox-a to by takich problemów nie było ;)

Dnia 26.05.2007 o 11:30, wdowiakm napisał:

Co do gothic 4 to zobaczymy jak to będzie nie oceniajmy czegoś pochopnie gdyż możemy sie jeszcze
zdziwić ;)


Zgadzam się. Ciekawe co by powiedzieli jakby wyszedł z tego hicior. ;D Widać że serię trzeba odświeżyć - już przy Gothic-u III było widać że Piranha Bytes dostali zadyszki - brakowało im nowych pomysłów. Może takie odświeżenie serii wyjdzie jej na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze dadzą coś takiego jak setlersi ,ze odświerzą Gothic 1 i dadzą mu lepszą grafike dodadza questów,i zwiekszą świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:18, sawiol3 napisał:

Nie wiem po co oni oddali grę innej firmie

Dobrze że oddali grę innej firmie bo Piranie pogorszyli sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:52, Gracz 23 napisał:

Dobrze że oddali grę innej firmie bo Piranie pogorszyli sprawę


Może pogorszyli ze względów takich, że JoWooD naciskał ich za bardzo i pospieszał co do wydania Gothic''a 3, może tu Piranha Bytes nie zawiniła?
Czy tak łatwo oskarżać? Nie lepiej się co nieco dowiedzieć lub domyślić zamiast szukać na siłę winnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co szukać?Na jakiej stronie przyznał by się JoWooD że to ich wina może masz rację ale szukanie to raczej nie najlepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:58, Gracz 23 napisał:

A po co szukać?Na jakiej stronie przyznał by się JoWooD że to ich wina może masz rację ale
szukanie to raczej nie najlepszy pomysł


Może masz rację z tym szukaniem ale nie podejmujmy pochopnych wniosków bo możliwe, że Piranha Bytes nie zawiniła tutaj tylko JoWooD a możliwe jest także że to PB zawiniła a JoWooD podjął słuszną decyzję. Miejmy nadzieję, że się tego dowiemy od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:11, tomoliop napisał:

Piranyha bhytes to według mnie jedyny deeloper jkaki się nadaje do Gothica... to może byc fatalnu
koniec serii Gothic...;/

Ja dalej powtarzam to co kilka postów temu. Gothic III już nie był tak świetny jak Gothic czy Gothic II. Widać że już ludzie z Piranha Bytes dostali zadyszki. Moim zdaniem to dobra decyzja. Czas na jakieś nowe rozwiązania, nowe pomysły. Bo trzecią częścią jeszcze się dużo osób zachwycało. Ale jak się dostanie podobny produkt po raz czwarty to już może być gorzej ... A poza tym widać że programiści PB nie stoją na najwyższym światowym poziomie (gra była super - nie przeczę - ale to chyba bardziej rola fabuły - jak sobie przypomnę ile bugów było w jedynce ... A Gothic III też miał poważną wadę - źle zoptymalizowany silnik graficzny - nawet na najlepszych kompach się ciął na najwyższych ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: JoWood nigdy nie tworzył, ani nie był wydawcą żadnej z części Heroes. Odpowiedzialni za nie byli ludzie z 3DO. I mogę śmiało powiedzieć, że HoM&M 5 pod żadnym względem nie dorównuje 3 części. I większość osób się ze mną zgodzi. Po prostu nowi programiści nie byli w stanie stworzyć gry tak dobrej jak zespół, który zajmował się tym od dawna. Dlatego też sądzę, że nieważne jak dobrzy specjaliści zabiorą się za Gothica 4, to nie będą oni w stanie odtworzyć wspaniałego i wyjątkowego klimatu jaki miały poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 13:17, kolektor napisał:

Ja dalej powtarzam to co kilka postów temu. Gothic III już nie był tak świetny jak Gothic czy
Gothic II. Widać że już ludzie z Piranha Bytes dostali zadyszki. Moim zdaniem to dobra decyzja.
Czas na jakieś nowe rozwiązania, nowe pomysły. Bo trzecią częścią jeszcze się dużo osób zachwycało.
Ale jak się dostanie podobny produkt po raz czwarty to już może być gorzej ... A poza tym widać
że programiści PB nie stoją na najwyższym światowym poziomie (gra była super - nie przeczę
- ale to chyba bardziej rola fabuły - jak sobie przypomnę ile bugów było w jedynce ... A Gothic
III też miał poważną wadę - źle zoptymalizowany silnik graficzny - nawet na najlepszych kompach
się ciął na najwyższych ...)


Gothic 3 dla mnie jest równy 1, a 2 jest troszkę gorsza. I poza tym niezoptymalizowanym silnikiem graficznym wszystko zmierzało w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Mr Black. Heroes 5 nie ma takiego klimatu co heroes 3 to samo jest z gothic 3 nigdy nie będzie lepsze od 1 czy 2. Wg mnie dalsze części będą coraz gorsze bo ciągnięcie fabuły dalej to sie robi nudne lubie gothic ale mogli by zrobić więcej dodatków a nie następną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy się o tym dowiedziałem pomyślałem sobie
to już nie będzie ten sam gothic co zawsze
tak przypuszczałem ze tak to się skończy
najlepszy był gothic 1 późniejsze serie nie były tak wciągające jak pierwsza część
niestety !!!!!
zobaczymy jak to będzie .
jak wyjdzie gothic IV może klapa a może znowu hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować