Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 18:11, MonkOfWar napisał:

Proszę Kolegi, ja Wam tu serwuję informacje z pierwszej ręki, a tu taka niewiara. Aż mnie coś
boli...

Przepona, czy jak to się tam nazywa...


No dobra wierzę ;)
Niech Ciebie przestanie boleć bo będę miał Ciebie jeszcze na sumieniu ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GI i II to SĄ NADAL SWIETNE GRY. Gothic 3 to przecietny erpeg, który niby zamknął serię w trylogię, a tu czwórkę robią. niestety G3 mnie zawiódł i nie spodzieam się że G4 dorówna pierwszym dwóm częściom sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie zrobią dla kasy... :( Nawet zniszczą tak wspaniała serię jak Gothic. Ech, Gothic zrobiony przez inne studio to już nie będzie to samo :/ I jeszcze te konsole, szkoda gadać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ludu, który G# nie ukńczył. Bezimienny po pokonaniu assasynów i wspomożeniu innosa, dowiadywałeś się ze będziesz nowym królem i że w Myrtce zapanuje pokój, Lee se bedzie generałem, Lester uprawiał bagnienne ziele, a Diego stanie się super bogaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maegawisienka: Piranie schrzaniły G3, chociaż robili go dłużej niż 2, która JEST FENOMENALNA. Myślę, że po prostu nie umieją jeszcze robić tak rozbudowanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki będzie Gothic 4 to sie przekonamy na razie wiemy tylko tyle, że coś będzie i że to nie Piranha Bytes będzie producentem.

Ps. Nie pisz post pod postem bo troszkę spamujesz aha i forum to nie czat czy gg, czy inny komunikator więc pisz z odstępem czasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasofMast nie spamuj tak bo dostaniesz bana a co do gothica 4 to nie moge sie doczekac trojka byla swietna to i 4 musi byc jeszcze lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam na TWO WORLDS, jestem pewien że ta gra zniszczy Gothica 3 (Bo jedynki i dwójki nie ma szans ;] ) i Obliviona, a w dodatku jest robiona przez Polaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:25, Magwisienka napisał:

Czego to ludzie nie zrobią dla kasy... :( Nawet zniszczą tak wspaniała serię jak Gothic. Ech,
Gothic zrobiony przez inne studio to już nie będzie to samo :/ I jeszcze te konsole, szkoda
gadać normalnie.


Zgadzam się z Tobą ale co my na to możemy poradzić? Chyba tylko ponarzekać i nic poza tym ;/
Musimy poczekać na oficjalne wiadomości o tej nowej grze.
W każdym bądź razie poczekam a czy kupię to sie okaże ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:34, wdowiakm napisał:

Zgadzam się z Tobą ale co my na to możemy poradzić? Chyba tylko ponarzekać i nic poza tym ;/
Musimy poczekać na oficjalne wiadomości o tej nowej grze.

Ludzie z PB poumieszczali w Gothicu pełno drobnych smaczków dla wytrwałych fanów gry. Na pewno nie zdradzą ich nowemu studiu, oraz nie powiedzą im swoich tajników oraz zamysłów na kolejną część, bo pewnie takie mieli przy tworzeniu trójki... Poza tym nowi twórcy, nowi ludzie, pewnie do tej pory nie związani z Gothickiem nie zdołają stworzyć tak wspaniałego i genialnego klimatu :( Chyba pozostaje tylko rzec: Coś się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znowu zrobią z Gothica fajną grę tak jak g1 czy G2 czy też
gra będzie jeszcze gorsza niż G3. Ale Piranha Bytes według mnie była
lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:41, Magwisienka napisał:

[..] Coś się kończy...

Właśnie coś sie kończy a coś nowego się zaczyna ale czy to nowe będzie dobre tego nie wie nikt musimy liczyć, że nie zniszczą nazwy "Gothic", która jest już dość znana i ma swoją rzeszę fanów...
W końcu ten dzień musiał kiedyś nadejść ale dlaczego akurat dzisiaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... po ostatniej czesci Gothica(tj. 3 ) jestem troche zniesmaczona... OK .. .grafika cacy, muzyka cacy, ale gdzie ten klimat z poprzednich czesci?(!) gierka szybko sie znudzila i wlasnie lezy na polce, powoli zbierajac kurz na opakowaniu ...nie wspominajac o wymaganiach(chociaz te mozna jeszcze bylo JAKOS przezyc ;) ) ... mam nadzieje, ze nowa ekipa od tworzenia Gothica podola zadaniu i zadowoli Nas- fanow serii... taka jest moja opinia na ten temat :P

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:29, kubagra napisał:

MasofMast nie spamuj tak bo dostaniesz bana a co do gothica 4 to nie moge sie doczekac trojka
byla swietna to i 4 musi byc jeszcze lepsza


Musze cię zmartwić tworzenie tak wspaniałej gry i niezmierzonej fabule jakiej bezwątpienia jest Gohtic przez inne studio musi wypasć najgorzej dlaczego ? otóz nowe studio bedzie musiało sie zmierzyc z nowym wyzwaniem dla nich Gothic jest obcą grą nie wiedza o grywalności i fabule zaś Piranha Bytes ma to coś wie oco toczy sie sprawa tworzyla historie bezimiennego całego Gothica od samego początku zmiana studia oznacza nóz w plecy aż do ostatecznego zakończenie Gothica i jeszcze wydanie gry na konole przeciez to smieszne i nie wart uwagi to jest niesprawiedliwe wobec fanów gry pewnie jak i twórców Piranha Bytes myśle ze w tym momencie wolałbym zakończyć piękna sage Gothica niż patrzec na jakis bubel który tylko zniszczy ta gre :P A dla Jawood w najlepszym interesie by było zeby jednak porozumiec sie wrescie niz stracić czy tez oddac Gothica w inne ręce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Podwineli ogony po Gothiku 3, nawet nie zrobią do niego dodatku! :-) Nowa część, by gracze zapomnieli o fatalnej grze made in Austria! Ja wohl, naturlich! Ł+=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony HUUUUUURRRRRAAAAAAA!!!!!!!!
Z drugiej strony "co jest k**wa!!!
Miała być trylogia. Ale jak by nie patrząc piranie zakończyły trójkę tak, że przynajmniej otwiera to drzwi do kolejnych historii Bezimiennego (chodzi mi o zakończenie gdzie odszedł do niezbadanych krain).
Może to i dobrze, że kazali komu innemu to robić, nowi twórcy = nowe pomysły.
Piranie już nie miały za bardzo pomysłu na trójkę. Ale pykam w tą gierkę z przyjemnością.
Jestem optymistą jeśli chodzi o 4 no i wiem, że mój sprzęt to udźwignie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorry bardzo, ale to lekka przesada. Czy JoWood pogieło ? Przecież nowi twórcy gry nie będą mieli pojęcia o tym jaką koncepcję mieli poprzedni autorzy. Poza tym według mnie na 3 części mogło by się skończyć, albo możnaby wydać dodatek to tejże części. Darzę wielkim szacunkiem zarówno serię gry jak i autorów i dla mnie taka zmiana oznacza zbezczeszczenie gry. Możliwe że 4 część okaże się sukcesem jednak to nie będzie już to samo. Każdy z nas (mam na myśli programistów itd.) może stworzyć 5,6,7 czy n-tą część tej gry lecz gra zupełnie nie będzie miała sensu. Domyślam się, że Pirahna Bytes planowało wydać dodatek czy faktycznie kolejną cześć Gothica, jednak w takim wypadku możemy oczekiwać jedynie: totalnej klapy; niespodzianki (prequel maybe); wielkiego sukcesu, na który nie zasłużyli (nie zasłużą, bo tylko dzięki temu, że gra będzie miała nazwę Gothic, ludzie będą ją kupować). Mam nadzieję, że jednak uda się Piranii i JoWoodowi dość do porozumienia (chociaż są małe szanse). Życzę ewentualnym nowym twórcom, żeby nie spieprzyli roboty (mam nadzieję, że to słowo nie jest aż tak wulgarne) i postarali się dotrzymać kroku grze i Piranii, bo ja chcę grać w tego Gothica, którego znam od pierwszej cześci.

Dziękuję za uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować