Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

PRZEPRASAM. Przczytałem iteż tak myslę ze Gothica tworzyli fani RPG, którzy przy trójce zamienili sie w biznesmenów. Grę tworzono 4 lata--czy to jest za mało?!!?? Gothic 2 powstał w około półtora roku po jedynce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:01, MastOfMast1 napisał:

PRZEPRASAM. Przczytałem iteż tak myslę ze Gothica tworzyli fani RPG, którzy przy trójce zamienili
sie w biznesmenów. Grę tworzono 4 lata--czy to jest za mało?!!?? Gothic 2 powstał w około półtora
roku po jedynce....

lol nie wiedziałem ze az tak szybko !, a jak bedzie sie nazywala sie nowa czesc "Gothica" która ma wyprodukowac PB
i jak sie ta gra ma nazywac , bo przeciez nie nazwa ja Gothic,bo JooWod wykupiła prawa do Gothica ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 00:04, Mateusz Brociek napisał:

lol nie wiedziałem ze az tak szybko !, a jak bedzie sie nazywala sie nowa czesc "Gothica" która
ma wyprodukowac PB
i jak sie ta gra ma nazywac , bo przeciez nie nazwa ja Gothic,bo JooWod wykupiła prawa do Gothica
;/


Nic na razie nie wiemy co Piranha Bytes produkuje czy zamierza produkować jedyne co wiemy to że zamierza tak jak JoWooD szuka nowego developera może już znalazł i zabierają się za Gothic''a 4 ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:49, Bartold-1991 napisał:

-Mam wrażenie, że ten spór dotyczył właśnie zamysłu trylogii. Myślę, że PB chciało zakończyć
na dodatku, a JoWood wydać sequela. To już dobry powód do wykopania developera, nie? (20-50%
różnicy w cenie).


Z tego co wiem, to spór dotyczył nowego patcha. Piranie chciały go wydać jak najszybciej, JoWooD chciał dać go dopiero w dodatku, wymuszając praktycznie jego zakup na fanach. Piranie miały najwyraźniej dość patrzenia, jak robi się syf z ich produkcji i wypowiedziały współprace.
Nie zmienia to faktu, że wg mnie to właśnie JoWooD głownie odpowiada za obecny stan serii. Im bardziej była popularna, tym większe były naciski i wymagania. O jedynce nikt nie wiedział i wyszła bardzo dobrze. O dwójce już się mówiło i wyszła ciut gorzej. O trójce aż huczało i wyszło jak wyszło. Jesli nie zmieni się polityka wydawcy (na co się nie zapowiada - gra wydana na konsole - więcej kasy), to marna przyszłość tej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migo iz jestem zagorzalym pecetowcem, to w przypadku Gothicow nie dramatyzowalbym - ostatecznie pierwsza czesc miala byc najpierw przeznaczona wlasnie na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 miało po prostu za durzy swiat gry w 1 i 2 były 3 miasta(nie wiem jak to lepjej nazawać) a tu masz ich 26 i co w karzdym mieście masz 2 możliwośći albo pomagasz im wyrzynając inną wioskę albo wyrzynasz tą wioske dodatkowo respekt i brak podziału na akty właściwie to mogłeś odrazu pujść do Xardasa a potem wykonać misje. Jednak dało w to się jescze grać.
Natomiast G4 tutaj będzie kłopot PB nie ma może i G3 skopali no ale co oni ją tworzyli od podstaw i oni powini mudz wbić ostatni gwóźdz do trumny gothica (przsecierz to miała być trylogija)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o G4 a co z dodatkiem do G3. Pierw tyle gadali ze bedzie wieeelki i co on nie bedzie zawieral a tu lipa. Gothic 4 bedzie inny niz wszystkie. Kiedys przyjdzie nam ocenic czy jest lepszy czy gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie widzę tego tak pieknie... Jak to ma być multiplatformowa gra, to lepiej niech nie wychodzi na PC! Bo jak to ma tak wyglądać jak G3... Grafika jakaś z kosmosu, a cała reszta totalne dno !! Myslę, że wszystko zależy od tego kto to zrobi... Piranha niech juz lepiej nie bierze się z Gothica, bo im dalej w las, tym ciemn


Co ty masz do gothica 3 jedyny rormalny RPG w jaki grałem Bo np
Oblivion-niema zadnej fabuły a poradnik wyglada jak kolejna czesc krzyzaków
Newervinter nights 2- to kąpletne dno w tak złą gre jeszcze nie grałem
a wniosek jest sam jestes totalne dno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 i 2 miały bardzą ciekawą fabułę przeszłem po kilka razy, ale z tego co wiem to 3 to porażka ale podoba mi się bo grałem u kolegi ciekawe jak bedzie z 4 tylko że nawet gothic 3 nie chodzi mi na moim złomie dobrze że chodzi chociaż 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 06:51, Szponu napisał:

Wy tu gadu gadu o G4 a co z dodatkiem do G3. Pierw tyle gadali ze bedzie wieeelki i co on nie
bedzie zawieral a tu lipa. Gothic 4 bedzie inny niz wszystkie. Kiedys przyjdzie nam ocenic
czy jest lepszy czy gorszy...


Widać, że nie czytasz wszystkich postów, dodatku prawdopodobnie nie będzie gdyż Piranha Bytes zaprzestała współpracy z JoWooD i co za tym idzie stracili prawa autorskie do tej gry. Nowa ekipa będzie pracowała nad częścią czwartą a dodatek sobie darują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu G3 doszedłem do wniosku , że na fabułę do G4 powinni zrobić konkurs dla graczy :)
Bo taką denną fabułę jak w G3 zrobić to trzeba być naprawdę uzdolnionym.

Sądzę, że akcja G4 będzie działa się przed G1, bo po G3 to ciężko by było, gdyż są różne zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 10:48, Harpagan napisał:

No to jak Gothic4 będzie miał mniej błędów i bugów niż w Gtohic3 to sobie może go kupie ;)

Nie zależnie od tego jaka gra będzie i tak ją kupię bo mam wszystkie części a kolekcję trzeba uzupełniać.

A ja jestem ciekawy jak odwzorują Bezimiennego w G4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 00:04, Mateusz Brociek napisał:

> PRZEPRASAM. Przczytałem iteż tak myslę ze Gothica tworzyli fani RPG, którzy przy trójce
zamienili
> sie w biznesmenów. Grę tworzono 4 lata--czy to jest za mało?!!?? Gothic 2 powstał w około
półtora
> roku po jedynce....
lol nie wiedziałem ze az tak szybko !, a jak bedzie sie nazywala sie nowa czesc "Gothica" która
ma wyprodukowac PB
i jak sie ta gra ma nazywac , bo przeciez nie nazwa ja Gothic,bo JooWod wykupiła prawa do Gothica
;/

Piranie pokażą karierę Nadji z Czerwonej Latarni w Khorinis, a gra nazywać sie bedzie Erogothic LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 08:23, Lepper978 napisał:

No ja nie widzę tego tak pieknie... Jak to ma być multiplatformowa gra, to lepiej niech nie
wychodzi na PC! Bo jak to ma tak wyglądać jak G3... Grafika jakaś z kosmosu, a cała reszta
totalne dno !! Myslę, że wszystko zależy od tego kto to zrobi... Piranha niech juz lepiej nie
bierze się z Gothica, bo im dalej w las, tym ciemn


Co ty masz do gothica 3 jedyny rormalny RPG w jaki grałem Bo np
Oblivion-niema zadnej fabuły a poradnik wyglada jak kolejna czesc krzyzaków
Newervinter nights 2- to kąpletne dno w tak złą gre jeszcze nie grałem
a wniosek jest sam jestes totalne dno :p

Chcesz iść na gołe klaty?? Mnie się podoba pordanik do Obliviona-przynajmniej jest coś do poczytania, a do G3 dołączono 30 stronnicowy świstek, w dodatku zawierający opisy questów, które każdy przechodzi bez problemu.... A jak narzekasz to wiedz ze poradnik GOL-a do morrowinda miał po ssumowaniu około 500 stron....(niektóre by sie powtarzały, ale...). PS. Krzyżacy to bardzo dobra książka, a fabuła? G3 ma jeszcze gorszą, całą grę jestes chłopcem na posyłki-wybranym, ale zawsze za zakończenie głównego questa nie dostajesz specjalnego przdmoitu czy zdolności, a w Oblivionie możesz kontynuować zabawę po skończeniu głównej osi fabularnej, no i tysiące modów oraz mniejsze wymagania i dłuższa arena(nie kończy sie na pokonaniu mistrza) oraz kilka dodatkowych gildii, czego w g3 nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 10:30, Feagroth napisał:

Po przejściu G3 doszedłem do wniosku , że na fabułę do G4 powinni zrobić konkurs dla graczy
:)
Bo taką denną fabułę jak w G3 zrobić to trzeba być naprawdę uzdolnionym.

Sądzę, że akcja G4 będzie działa się przed G1, bo po G3 to ciężko by było, gdyż są różne zakończenia.

Ciekawy pomysł, może dowiemy co działo się z Bezimiennym przed akcją znana z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że oddanie prac nad grą innym ludziom to strzał sobie w plecy. :-)
Sądzę, że jeśli to nie będzie prequel lub coś a`la "Obcy 4", to nie odniesie to sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że oddanie prac nad grą innym ludziom to strzał sobie w plecy. :-)
Sądzę, że jeśli to nie będzie prequel lub coś a`la "Obcy 4", to nie odniesie to sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować