Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 12:34, Darkstar181 napisał:

Wiem, fanatyk ze mnie:)

Hmm... właśnie! Nie jesteś obiektywny :P takiemu nie przetłumaczysz, chyba że łopatologicznie... ;)
Zresztą to nie temat o tym więc już sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz zamiast wersji beta (gothic 3) nam wersje alfa zaserwują, będzie ubaw. Dobrze że na konsole też już są poprawki bo do tej serii to na pewno będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zmiana ekipy wyjdzie Gothicowi na dobre. Mam nadzieję, że nie dostaniemy znowu wersji alpha jak to miało miejsce w przypadku Gothic''a 3 i G4 będzie produktem dopracowanym i ciekawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:46, ŁukiPluta napisał:

Niechaj klimat serii Gothic spoczywa w pokoju...
A co do G4 to pewnie będzie robiony na konsole a potem przerabiany na PC :(...


dokladnie - zrobia na konsole i przerobia na PieCe. A klimat juz troche zepsuty w G3, wiec strach pomyslec jak bardzo skopia 4...

[*] RIP na półce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:49, KannX napisał:

Myślę, że zmiana ekipy wyjdzie Gothicowi na dobre. Mam nadzieję, że nie dostaniemy znowu wersji
alpha jak to miało miejsce w przypadku Gothic''a 3 i G4 będzie produktem dopracowanym i ciekawym.


takie rzeczy to tylko jakby przekazali G4 ekipie Blizzarda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bądź przeklęte JoWood ! na wieki ! za każdego niezadowolonego gracza z Gothica 4 dostań wysypki jeden gracz jedna wysypka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

zegnaj wspaniały Gothicu witaj chłamie

ale teraz koniec gniewu i spójrzmy na to racjonalnie może uda się im zrobić porządną gre ? hmmm może nie zrobią wielu rewolucji .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:51, Inki napisał:

za każdego niezadowolonego gracza z Gothica 4 dostań wysypki


śmierdzącej i swędzącej

Dnia 23.05.2007 o 12:51, Inki napisał:

ale teraz koniec gniewu i spójrzmy na to racjonalnie może uda się im zrobić porządną gre ?


Ja radze nie robić sobie nadziei i zapomnieć o gothic''u a przerzucić się na rodzimego Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:42, Darkstar181 napisał:

> Gothic 4 tutaj możemy mieć naprawde
> pole do popisu o ile powróci kilmat z G1 i G2 oraz jakaś fajna zawiła fabuła.
Problem jest taki że gra ma być tworzona przez inne studio... nie wiem więc skąd te studio
ma mięć pojęcie w jaki sposób przywrócić klimat gry z poprzednich części, z którymi nie miało
styczności.

Wiesz co trochę mi to przypomina sytuację z 3DO i Herosami 4, za którymi mało kto przepadał. 3DO miało kłopoty finansowe H4 nie spodobało się wielu fanom serii bo miało "dziwne" podejście do tematu(a to oni stworzyli słynne H1, H2 i H3 i powinni wiedzieć na co liczą fani), po upadku 3DO nikt nie liczył na wskrzeszenie serii Herosów, a tutaj okazało się, że Herosi zostali wykupieni przez UBI-Soft, który dał kolejną cześć serii do stworzenia Nivalowi. Nie wiem czy grałes w H5 czy nie, ale uważam(podobnie jak większość graczy), że to jedna z najlepszych cześci, a to za sprawą powrotu niektórych starych rozwiazań z H3 i wprowadzeniu paru nowych jednak naprawde fajnych(+połaczenie najlepszych elementów z H4).

Ja myślę, że z G4 będzie podobnie, trochę świerzej krwii przyda się tej grze. Ja w G3 klimatu nie widziałem wcale a Pirania skupiła się głównie na grafice otoczenia i to ją zgubiło, wielu ludzi zaczęło narzekać na monotonię i kiepski wygląd NPC oraz innych elementów nie zwiazanych z otoczeniem i to ich dobiło JoWood uznał, że Piranie nie mają juz koncepcji na skończenie sagi i tak naptrawde najlepsza część serii jaką powinno stać się G3 stała się najgorszą, bez wyrazu gierką MMORPG, która ma wspólną tylko nazwę z G1 i G2. Wiem, że pierwsze cześci sa najlepsze, ale to miałabyć trylogia wyjasniająca rolę głównych bohaterów w całym tym zamieszaniu a co się okazało to wszyscy wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 12:57, Bosper napisał:

Wiesz co trochę mi to przypomina sytuację z 3DO i Herosami 4,

Heh, mi też. Grałem w H5. Lepsza od H4, ale za to gorsza do H3, która jest nadal najlepszą częścią.

Dnia 23.05.2007 o 12:57, Bosper napisał:

Ja myślę, że z G4 będzie podobnie,

Pod jednym warunkiem: studio musi dobrze znać serię.Wiesz czemu Nivalowi udało się wskrzesić serię Heroes? Bo spora część ekipy była fanami tej gry, wielu z nich grało w nią dla rozrywki u siebie w domach, i tak samo byli zniesmaczeni H4, jak pozostali gracze.

Z G4 może być podobnie, ale moim zdaniem musiało by to być właśnie tak jak w przypadku Heroes. Studio musiało by posiadać chociaż garstkę ludzi którzy serię dobrze znają, i wiedzą co zostało skopane w Gothic3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety g3 jest uwstecznieniem w prownaniu z poprzednimi czesciami umiejtnosci rozwiazane beznadziejnie grafika niestety 100 razy gorsza nawet od g1 wiekszosc postaci NPC wyglada identycznie "wszyscy lysi" postacie zrobione beznadziejnie no fabula nudna i bardzo liniowa g1 i g2 bija 3 na glowe wiec moze g4 cos wniesie bo i tak bardziej sie tej gry zepsuc nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę że wyjdzie Gothic IV, ale mam pewne obawy co do tego bo jeżeli Piranha Bytes nie będzie robiła IV części to Gothic IV może okazać się wielką klapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo może być. Nie rozumiem poza tym po co wydawać G4 jak o G 1,2 i 3 na konsolach nikt nie słyszał. To już nie będzie dobry Gothic, choć zobaczymy co będzie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez pirani to będzie kiszka i tyle, oni siedzieli w tym od początku, a zresztą co to za kontynuacja jak bezi został bosem myrtany ew. zniknął w innym wymiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:03, Darkstar181 napisał:

Heh, mi też. Grałem w H5. Lepsza od H4, ale za to gorsza do H3, która jest nadal najlepszą
częścią.


Wiesz ja postawiłbym te czesci na równi, gdyż lepszy rozwój bohaterów i rozkład armii(rozdzielili krasnoludy od elfów) jest w H5, jednak w H3 zaczałem grać jako w pierwszą część serii i ta cześć mi się bardzo wtedy podobała i jeszcze te krajobrazy w zamkach(wyglądały niemal jak zdjecia) tego niestety w H5 niema, chociaż niektóre zamki wewnatrz wygladają fajnie np. Nekropolia, Sylvan, Lochy(to najfajniejsze).

Dnia 23.05.2007 o 13:03, Darkstar181 napisał:

Pod jednym warunkiem: studio musi dobrze znać serię.Wiesz czemu Nivalowi udało się wskrzesić
serię Heroes? Bo spora część ekipy była fanami tej gry, wielu z nich grało w nią dla rozrywki
u siebie w domach, i tak samo byli zniesmaczeni H4, jak pozostali gracze.

Z G4 może być podobnie, ale moim zdaniem musiało by to być właśnie tak jak w przypadku Heroes.
Studio musiało by posiadać chociaż garstkę ludzi którzy serię dobrze znają, i wiedzą co zostało
skopane w Gothic3.


Miejmy nadzieję, że tak będzie jak z Nivalem i seria Gothica powróci przyjnajmniej w 80% na stare tory(mnie z Gothiców najbardziej podoba się cześć 2, chociaż wielu uważa, że najlepsza była cześć 1, w której podobał mi sie klimat obozu na bagnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie złe przeczucia co do tego nowego gothica :( obawiam się, że tylko Piranha bytes mógłby coś zmienić na lepsze i odzyskać honor w oczach graczy po nieudanej trojce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że twórcy pójdą na przód i siłą gry będzie KLIMAT - choć "JEDYNCE" raczej nic nie dorówna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować