Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 17:11, man86 napisał:

[...]


Po przeczytaniu Twojego posta muszę się z Tobą zgodzić. W tym co napisałeś masz rację w 100% Wszystkie trzy części tej gry łączyło kilka cech: Niesamowity klimat, dobra fabuła, bugi, wymagania, nie dopracowany silnik i świat. A co nam przyniesie Gothic 4 nic nie wiadomo nawet nie wiemy gdzie ewentualnie będzie działa się akcja (Może Wyspy południowe??) oraz czy będziemy prowadzić dalej naszego bezimiennego, ale myslę, że juz niebawem się dowiemy nieco więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:14, Domek napisał:

> jakieś sensowne rozwiązanie żeby połączyć koniec 3 z początkiem 4 bo przecież trójka kończy

> się jak Bezimienny pomaga jednemu Bogu i zostaje władcą Myrtany. Po prostu nie da się.
Na pewno
> zmienią bohatera.

Aha. A God of War kończy się tak, że Kratos zostaje bogiem wojny. I co? Dało się zrobić dwójkę?
Dało!
Dla chcącego (i żądnego kasy ;)) nic trudnego.


Wedle najnowszych informacji twórców, Gothic 4 będzie grą ekonomiczną połączoną ze strategią turową.
Gracz jako Alojzy Pętała-Grzmot (koniec z Bezimiennym), król Myrtany, będzie zajmował się jak najefektywniejszym wydobyciem rudy i zsyłaniem więźniów za odtworzoną przez palaczy bagiennego ziela barierę wokół Kanionu Śmiercionośnego Oddechu na południowych krańcach kontynentu.
W grze rozwinięty ma zostać wątek miłosny oraz papier toaletowy.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:28, MonkOfWar napisał:

Wedle najnowszych informacji twórców, Gothic 4 będzie grą ekonomiczną połączoną ze strategią
turową.
Gracz jako Alojzy Pętała-Grzmot (koniec z Bezimiennym), król Myrtany, będzie zajmował się jak
najefektywniejszym wydobyciem rudy i zsyłaniem więźniów za odtworzoną przez palaczy bagiennego
ziela barierę wokół Kanionu Śmiercionośnego Oddechu na południowych krańcach kontynentu.
W grze rozwinięty ma zostać wątek miłosny oraz papier toaletowy.

Dziękuję za uwagę.

Możliwe, że masz racje ale przeczytaj sobie to info:

"JoWooD Muddies Gothic 4 Future [ News ]
Piranha Bytes collaboration comes to an end as JoWooD talks a bit about Gothic 4...

Author: Chris Leyton | Date Added: 23/05/2007
Having previously fallen out with Australian developers Perception over the development of Stargate SG1: The Alliance, JoWooD looks as though it''s having further ''issues'' with another developer regarding the future of Gothic 4.

In a recent announcement, the Austrian publisher confirmed that it''s collaboration with Pluto 13 and its development label Piranha Bytes has come to an end due to the inability to come to terms over the development of the next chapter in the RPG series. The announcement signifies the end for Piranha and the Gothic franchise despite their involvement with the series since its inception.

In the cryptic announcement, JoWooD claims that talks with various development studios regarding the title on PC and consoles has resulted in the decision of releasing Gothic 4 on "current-gen" console as the next logical step for the publisher''s strategy. Whether this signifies an end to the series'' ties to the PC is currently unclear, though presumably they''re suggesting Xbox 360 and PlayStation3 as the future home for Gothic 4."

- Nie tłumaczyłem bo aż tak dobrze angielskiego to nie znam ;)

Więcej tutaj: http://www.totalvideogames.com/news/JoWooD_Muddies_Gothic_4_Future_11641_6687_0.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:33, przxmek napisał:

fajnie gothic na konsolach... Tylko, żeby było bez pośpiechu bo coś zepsujecie

Masz rację.Żeby tylko tej gry nie robili na szybko tak jak G3 bo potem będą skutki takie że będą bugi.Ja myślę że powinni robić na spokojnie tak do 2010 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadę do Austrii. Urządzę tam sobie taką Apokalipsę jakiej św. Jan sobie nie wyobrażał, będzie o wiele straszniejsza.
I to nie z widłami. Ktoś mi tu gra na nerwach. To była jedna z najbardziej klimatycznych gierek ever (kto się nie zgodzi? Poszczuje kotem!!!). Mam nadzieje że ten ''''Gothic" (to można pisać tylko w cudzysłowie) otworzy nową historię - już bez Bezimiennego, tak będzie lepiej. Mam nadzieję że PB sobie poradzi - są znani więc pewnie będzie miał na nich ochotę jakiś większy developer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 17:28, MonkOfWar napisał:


Wedle najnowszych informacji twórców, Gothic 4 będzie grą ekonomiczną połączoną ze strategią
turową.
Gracz jako Alojzy Pętała-Grzmot (koniec z Bezimiennym), król Myrtany, będzie zajmował się jak
najefektywniejszym wydobyciem rudy i zsyłaniem więźniów za odtworzoną przez palaczy bagiennego
ziela barierę wokół Kanionu Śmiercionośnego Oddechu na południowych krańcach kontynentu.
W grze rozwinięty ma zostać wątek miłosny oraz papier toaletowy.

Dziękuję za uwagę.

Z całym szacunkiem, Monk, ale chyba to jest jakiś niesmaczny żart, albo oszalałeś. A zrobienie Gothica przeż inną firmę niż PB to jednak będzie zbrodnia na grze i kara dla JoWood''u w kasie (mniej chyba zarobią). A poza tym konwresja na kosole jakoś mi nie pasuje, bo G to gra stricte PC''towa, a przeniesienie jej na konsolkę może ją przerobić na tępą młóckę. Ale to tylko moje czarne myśli, po prostu wolę, żeby dalej w tym grzebał PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PB mnie zawiodła po zrobieniu G3 wolę żeby jednak ktoś się tym inny zajął a to nie jest zbrodnia jak wykupią licencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko spoko tylko te wymagania :(((((( trzeba niezle w kompa zainwestowac rzeby pograc:))

A pozatym jakby Gothic IV byl zblizony do I i II bylo by zawaliscie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdowiakm, Mithrandir200:

Nie wiecie, o czym mówicie, sorry... Moje informacje są z zaufanego źródła, przecież na Forum nie wolno pisać głupot :P .

Aha, i zapomniałem dodać, że gracz dostanie możliwość kontrolowania najemnych oddziałów orczych, jakiś sojusz zawiązano czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 17:56, MonkOfWar napisał:

Aha, i zapomniałem dodać, że gracz dostanie możliwość kontrolowania najemnych oddziałów orczych,
jakiś sojusz zawiązano czy coś.

ło no to widzę że są jakiś super możliwości kontrolowania wojsk ja napewno kupię tą grę ale może nawet skuszę się na EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kpina ze strony JoWood myśleć o kolejnej części i dodatku kiedy trójka nadal jest spartolona. Gdzie te patche poprawiające wydajnośc, czemu gracze sami muszą grzebać w plikach, żeby gra jako tako działała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:56, MonkOfWar napisał:

Wdowiakm, Mithrandir200:

Nie wiecie, o czym mówicie, sorry... Moje informacje są z zaufanego źródła, przecież na Forum
nie wolno pisać głupot :P .

Aha, i zapomniałem dodać, że gracz dostanie możliwość kontrolowania najemnych oddziałów orczych,
jakiś sojusz zawiązano czy coś.


Dobra nie będę się kłócił, jeśli Twoje informacje są z zaufanego źródła ;) Ale popatrz tak z boku może Twoje źródło się myli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jak będzie wyglądaci G4 jak będzie taka sama jak G3 to ja rezygnuja ale może nowa firma uratuje seria Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:01, wdowiakm napisał:

Dobra nie będę się kłócił, jeśli Twoje informacje są z zaufanego źródła ;) Ale popatrz tak
z boku może Twoje źródło się myli ;))


Proszę Kolegi, ja Wam tu serwuję informacje z pierwszej ręki, a tu taka niewiara. Aż mnie coś boli...

Przepona, czy jak to się tam nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:54, dambialko napisał:



W zasadzie mieli zamiar wydać jeszcze tylko dodatek (i nie chodzi mi o ten z prima aprilisowego żartu Gram.pl :P), ale jak wiadomo nie od dziś, nie zabija się kury znoszącej złote jajka, a jednym z takch jaj, jest właśnie seria Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować