Zaloguj się, aby obserwować  
lisek_-medival2

Morrowind vs fable

26 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 14:59, lisek -medival2 napisał:

Uważam że morrowind jest dużo lepsze bo jest mniej liniowe i bardziej rozbudowane.


Co do liniowości to bym miał lekkie wątpliwości. Morrowind rzeczywiście bardzo rozbudowany ale fable podobał mi się za graficzke i klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:59, lisek -medival2 napisał:

Uważam że morrowind jest dużo lepsze bo jest mniej liniowe i bardziej rozbudowane.



Według mnie obie gry są bardzo dobre, ale jednak Morrowind jest trochę lepszy. W Fable jest niezbyt miły system lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gry to jakoś nie za bardzo można porównywać, Morek to jest bardziej poważne rpg, inny system walk, inne wszystko:P
Fable za to jak dla mnie jest bardziej rozbudowany (znaczy sie, więcj możliwości jest), bo i możemy mieć żone, i te tatuaże, chwalenie się osiągami itp.:D
Ale jak już to DUŻo bardziej wole Fable, Morrowind jakoś mnie nie przyciągnął na długo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry bardzo lubię. Ale w tej walce zwycięża Morrowind. Głównie za fabułę, rozbudowę świata, system rozwoju postaci. Wielkim plusem są też mody i Construction Set. Chociaż też bardzo lubię Fable. Też mi się w to dobrze gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:10, crespo1 napisał:

zdecydowanie fable, morrowind jest dla mnie jednym z ogrszych RPG na swiecie

Akurat to More uchodzi za jednego z najlepszych rpg wszechczasów:)
Chociaż nie dla mnie, ja wole Fable:D Morrowind jakoś mnie nie wciągnął na tyle co Fable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolę Fable''a, ale te gry są nieporównywalne... Choć niby obie to RPG, przedstawiają antypody tego gatunku... Morek jest bardziej nastawiony na fabułę i rozgrywkę typu "klasyczny cRPG" , a Fable ma dużo z gry akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:10, crespo1 napisał:

Morrowind jest dla mnie jednym z gorszych RPG na świecie

Heh, nie rozumiem cię chłopie, ale co tam.

O wiele bardziej wolę Morrowinda, ale Fable jakiś cieplejszy jest, a klimat ''słodszy''. Tylko niektóre lokacje niedopracowane mi się wydają, jakby nieukończone... Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pod wzgledem grafiki i fabuły to Fable jest duzo bardziej wyraziste niz Morrowind ale jezeli chodzi o Klimacik i tą realniejszą strone grafiki i oczywiscie o swiat to zdecydowanie Morrowind w procentach moge to ocenic ze Morrowind 40%-Fable 60%..jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. bardzo przepraszam za spam ale mam jeszcze jedno do powiedzenia nie zapominajcie ze Morrowind to wkoncu LEGENDA :D POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:13, wadik12 napisał:

Tutaj zdecydowanie zwycięża Morek


Bo do Morka trzeba dorosnąć by czerpać radość z grania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już było wspominane: Fable to więcej humoru a mniej powagi. Ale rzeźnia w Oakvale (i znów nam wieś atakują) była dla mnie czymś poważniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:53, ZóL2 napisał:

ps. bardzo przepraszam za spam ale mam jeszcze jedno do powiedzenia nie zapominajcie ze Morrowind
to wkoncu LEGENDA :D POZDRO

No właśnie a Fable to tylko BAJKA xD. Ja ogólnie wole Morka ale w Fablu podoba mi się bardzo system wyglądu postaci [chociaż mógłby być jeszcze bardziej rozbudowany i zależeć mniej od wyglądu, a więcej od pomysłu gracza]. No i ogólnie uwielbiam jak w eRPeGu można robić rzeczy które nie mają w ogóle wplywu na fabułę i są kompletnie inne niż "przynieś artefuckt" "zabij smoka" "uratuj księżniczkę". Zabawy z monetami są fajne, kopanie dołków, łowienie ryb. No i genialnie że postać się starzeje. A dzięki tatuażom zrobiłem drowa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będziemy porównywać Morrowinda z Diablo 2? Albo Deus Exa z UT2004?

Żeby nie było, że offtopuję, to dodam, że preferuję Fable. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:12, NuGGet napisał:

Akurat to More uchodzi za jednego z najlepszych rpg wszechczasów:)

Morrowind "jednym z najlepszych Rpg wrzechczasów", chyba sobie żartujesz. Nie grałem w Obliviona, ale Morrowind jest badziewiem [fabuła średnia, gra zbyt rozbudowana( można się zgubić), dziennik zadań zle zrobiony itd.] Zdecydowanie z tych dwóch gier preferuje Fable choć na początku zdziwił mnie ten cukierkowy, bajkowy klimat, potem się jednak przyzwyczaiłem. W Fable też jest dużo lepszy system walki, w Morrowindzie miałem wrażenie, że uderzam cepem a nie mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 14:30, popcorn napisał:

> Akurat to More uchodzi za jednego z najlepszych rpg wszechczasów:)
Morrowind "jednym z najlepszych Rpg wrzechczasów", chyba sobie żartujesz. Nie grałem w Obliviona,
ale Morrowind jest badziewiem [fabuła średnia, gra zbyt rozbudowana( można się zgubić), dziennik
zadań zle zrobiony itd.] Zdecydowanie z tych dwóch gier preferuje Fable choć na początku zdziwił
mnie ten cukierkowy, bajkowy klimat, potem się jednak przyzwyczaiłem. W Fable też jest dużo
lepszy system walki, w Morrowindzie miałem wrażenie, że uderzam cepem a nie mieczem.



Hehe. Bo to niejest ''podróba'' RPG tylko bardzo dobry RPG , mówie o Morrowindzie.Udarzełeś cepem? Patrz kiedy ta gra miala premiere a kiedy Fable...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 14:34, Budep napisał:

Jak to można porównywać? Fable cos jak diablo a Morrowind całkiem inny , bezsens..

Dużo bardziej trafne jest porównywanie Gothica z Morrowindem:), taki temat zresztą jest już na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować