Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesteś prawdziwym graczem? To bierz PS3!

101 postów w tym temacie

PSX 3 może i ma większa moc ,ale i tak przegrywa z grywalnością XBoxa 360 :P
Poza tym te pady na PSX 3 jakieś dziwne są no i nie ma jeszcze gier ,aby w pełni wykorzystać ich możliwości x_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie z nextgenów wybrałbym Wii, a z handheldów PSP. Z prostego wzgledu - w domu do filmow mam komputer(do grania troche tez ;p), a na zewnatrz juz nie. A Wii... Po prostu przekonuje mnie jej pad. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 15:36, MisticGohan_MODED napisał:

Poza tym te pady na PSX 3 jakieś dziwne są no i nie ma jeszcze gier ,aby w pełni wykorzystać
ich możliwości x_O


heh, od znajomego konsolowca usłyszałem opinię, jakoby to procesory w PS3 nadawały się do WSZYSTKIEGO (promy kosmiczne, samoloty itp.) - tylko NIE do gier... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) jeżeli spytasz dowolnego prawdziwego gracza, czy chciałby PS3, to z pewnością otrzymasz odpowiedź ''Tak''".
LOL przecież każdy tak zapytany by tak odpowiedział. Gdyby zapytać czy woli X360 albo PS3 to raczej nie wszyscy by się zgodzili, bo to gry się liczą, a PS3 stało się jakieś takie "ekskluzywne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 15:38, Azrathel napisał:


> Poza tym te pady na PSX 3 jakieś dziwne są no i nie ma jeszcze gier ,aby w pełni wykorzystać

> ich możliwości x_O

heh, od znajomego konsolowca usłyszałem opinię, jakoby to procesory w PS3 nadawały się do WSZYSTKIEGO
(promy kosmiczne, samoloty itp.) - tylko NIE do gier... :P


No na chwilę obecną to prawda ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hie hie hie, jakby zapytali gracza, czy chce PS3 to na pewno każdy odpowie, że tak. Ale powinni do tego dołożyć pytanie, czy gracza stać na PS3... statystyka nie byłaby już taka różowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) jeżeli spytasz dowolnego prawdziwego gracza, czy chciałby PS3, to z pewnością otrzymasz odpowiedź ''Tak''"

A jeśliby spytać dowolnego prawdziwego gracza czy ZAPŁACI za PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedługo będzie nowy x360 który nadrobi nowości ps3 i będzie dalej tańszy niż ps3
oczywiście nie mówię że x jest lepszy od ps3 ale póki co x narazie biję ps3 co do sprzedaży

ps3 z grillem niezbędne w każdym domu ;)

póki co na konsolke przyjdzie czas wiosną po wiedźminie heroes''ie itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony przedobrzyło tym razem. Jak każda dyktatura, musi się kiedyś skończyć.. Moim zdaniem PS3 naprawdę narazi Sony na duuuże straty (przynajmniej przez parę pierwszych lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Jeżeli spytasz dowolnego prawdziwego gracza, czy chciałby PS3, to z pewnością otrzymasz odpowiedź >Tak<"
Lol, chyba wiadome, że większość graczy chciałaby mieć tę konsolę, lecz jej cena odstrasza. Wątpię, aby ktoś odmówił kupna PS3 za 500zł. No może ''''trochę'''' przesadziłem, ale pan Dave Karraker nie wie w czym rzecz. Nie każdy ma fundusze (ok. 2400zł + każda gra z kosmiczną ceną), a jak ma to woli je wydać na gry lub nowy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) jeżeli spytasz dowolnego prawdziwego gracza, czy chciałby PS3, to z pewnością otrzymasz odpowiedź ''Tak''". - hmm troche w tym racji, tyle że jakby ktoś się spytał przeciętnego gracza czy chce xbox''a 360, peceta, gameboy''a ps2 czy nawet ps1 to jestem pewien że bez oporów by się zgodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, ja już wolę wypas kompa. Wszak taka maszynka za, powiedzmy, sześć tysiaków bije ps3 na głowę, a do tego daje gwarancję corocznego tuningu i zwiększania osiągów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to nie od dzis wiadomo, ze ps3 ssie pauke ;f osobiście jednak predzej czy później nabede ps 3 jak stanieje do około 1500 zet. nie ważne, za rok, za dwa lata. w sumie i tak teraz nie miał bym w co na niej grac, a tak to moze za rok doczekam sie mgs4 (o ile nie straci exclusive i nie wyjdzie na 360) i FF XIII. bo póki co wiecej pozycji jakos mnie nie pzekonuje do ps3. no, ew jeszcze Ninja Gaiden Sigma (czyli podrasowany NG Black z X-boxa heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy gracze będzie chciał wszystkie platformy i wszystkie dobre gry (przynajmniej ja bym chciał :D)
powinni postawić pytanie co byś wybrał, albo co byś kupił pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować